Potrat v 22tt bez kyretáže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kkatuskkaa
Kecalka 106 příspěvků 22.02.18 13:26
Potrat v 22tt bez kyretáže

Prosím je tu někdo kdo musel podstoupit kyretáž až po 4 týdnech od potratu(porodu)?Když mě propouštěli z nemocnice bylo mi řečeno že mám v sobě ještě zbytky placenty, ale píchli mi injekci na stažení dělohy, že se to vše samo vyčistí, teď kontrola po 14 dnech a ještě mám malý kus placenty v sobě, opět injekce a ať přijdu za 14dní, že když tak se udělá kyretáž. Člověk už by chtěl mít tu hrůzu za sebou a né čekat :,( kontrolovatelný čaj piji, poraďte čím to ještě podpořit?

Přečtěte si článek: Jaké jsou příznaky potratu? Kdy další otěhotnění?

Reklama

Reakce:

xjuliax
Kecalka 228 příspěvků 22.02.18 13:34

@kkatuskkaa Taky ve mě zbyl kus placenty a pomohla mi až ta druhá injekce a kontryhelový čaj jsem pila 2× denně. Takže třeba kyretáž nebudeš ani potřebovat. Držím palce :hug:

heevi
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 22.02.18 13:50

Snad už pomůže 2. injekce :think: ještě bych zkusila poporodní korzet, nebo prostě stáhnout bříško, taky by to mohlo pomoct. Je mi to líto, mám to za sebou ve 24 tt, naštěstí bez revize, vše odešlo během “porodu”. Je to šílené, drž se :hug: kdyby sis chtěla popovídat, napiš :kytka:

dickys
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 22.02.18 14:20

Kamarádka šla na revizi dělohy až po šestinedělí po normálním porodu, taky jí tam zbyl kus placenty. Dávaly ji na to nějaký kapky, ale bylo to houby platný, samo to neodešlo.

kkatuskkaa
Kecalka 106 příspěvků 22.02.18 15:06

Mě právě řekli, že mám v sobě ještě kus jako kuřecí jatro a že by to mohlo vyjít samo, jen nevím jak, když už spinim minimálně :zed:
Moc jsem si přála aby to šlo bez kyretu už kvůli dalšímu snížení :? Děkuji za info děvčata :srdce:

heevi
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 22.02.18 15:13

@kkatuskkaa a už jsi měla 1. MS? Pokud ne, tak bych možná počkala na ní, jestli ti je dobře, nemáš teplotu a břicho tě z toho nebolí :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 22.02.18 15:50
@heevi píše:
@kkatuskkaa a už jsi měla 1. MS? Pokud ne, tak bych možná počkala na ní, jestli ti je dobře, nemáš teplotu a břicho tě z toho nebolí :)

Presne to me napadlo :palec: zkusit pockat do prvni MS, samozrejme pokud nebudou vedlejsi obtize… moc drzim palce, at je to brzy v poradku a muzete se znovu snazit :hug:

kkatuskkaa
Kecalka 106 příspěvků 22.02.18 16:45
@heevi píše:
@kkatuskkaa a už jsi měla 1. MS? Pokud ne, tak bych možná počkala na ní, jestli ti je dobře, nemáš teplotu a břicho tě z toho nebolí :)

Neměla jsem ještě MS, potrat jsem měla 9.2,ta by měla přijít před další kontrolou u Dr.Me nic nebolí, ani horečku nemám. snad to vyjde samo, nechci být znovu na sále, kde uspali navždy naší berušku :srdce: :?

kkatuskkaa
Kecalka 106 příspěvků 22.02.18 20:31

@dickys a jak to pak bylo s dodržováním sexu, protože už měla šestinedělí za sebou a znovu zákrok :? :think:

dickys
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 22.02.18 22:27

@kkatuskkaa Tak prý měli zákaz další 2 týdny, ale reálně to bylo víc, nebyla chuť :)

heevi
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 23.02.18 07:44
@kkatuskkaa píše:
Neměla jsem ještě MS, potrat jsem měla 9.2,ta by měla přijít před další kontrolou u Dr.Me nic nebolí, ani horečku nemám. snad to vyjde samo, nechci být znovu na sále, kde uspali navždy naší berušku :srdce: :?
:( :hug: :hug:

kkatuskkaa
Kecalka 106 příspěvků 10.03.18 08:35

Děvčata děkuji vám za podporu, nakonec jsem šla na kyretáž, přesně po měsíci. Jsem ale ráda, že moje tělo dostalo šancí i když to nevyšlo samo. Teď mě čeká 3tydny dodržovat co v 6nedeli, tak že si to prodloužím o týden a pak snad dorazí MS a lepší vyhlídky :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama