Potřeba spánku

Anonymni
6.10.09 11:08

Potřeba spánku

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jak často spí Vaše dětičky. Mám roční dceru, je to alergik a zdá se mi, že se rychle unaví. Spí celou noc tak od 19 do 6.30, a to bez pití, pak dopoledne 1,5 - 2 hod. a odpoledne také ty 2 hoďky. Díky za odpovědi. Chystám se kvůli té únavě k doktorce, takže chci mít jen nějaké srovnání. Míša

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

174
6.10.09 11:12

Ahoj,
my jsme zase opačný extrém - dcera od sedmi měsíců spí jednou denně po obědě asi 2 hodiny 8O . V noci se budí 2× na mléko.
Reed

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
2753
6.10.09 11:16

no ja nevim - v roce az roce a neco mi malej spaval od cca 19 do 5:30-6, pres den pak hodku dopo a hodku odpo. ale v pulroce mi spal takhle taky, zatimco 8mes neter spi nejen celou noc, ale asi 3 hodky dopo a 4 hodky odpo. takze se mi to divne nezda. pokud se budi dite odpocate, tak je podle me vsechno v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
6.10.09 11:29

Ahoj, mám ročního syna a ten spí podobně jako tvoje malá. Ráno vstane v 6hod, v půl 8 jde spát, spí do cca půl 10 a pak jde kolem 3/4 na 12 znova a spí cca 2hoďky. Myslím, že u takhle malých dětí je to normální spánkový režim. A noc prospí taky v kuse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5018
6.10.09 11:45

Dorka spí od mala hodně, teď spí večer tak od 19.30 do 6.30, přes den spí jednou, ale klidně i přes tři hodiny…myslím, že je to hodně individuální, pokud není výrazně spavější ze dne na den, tak myslím, že je to normální… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
642
6.10.09 11:48

Ahoj. Statisticky potrebuje rocni dite udajne 13,75 hodin spanku denne :lol: , pricemz je normalni odchylka 1-2 hodin. Takze jste v norme :wink: Muj prcek (13m) spi podobne, od pul osme do sedmi a pak jeste tak 3 hodiny pres poledne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12947
6.10.09 11:49

ahojky tak naše malá byla taky spavec
v roce spala ještetřikrát denne po 1 hod..v 15 mes..spala dopol i odpol po 1,5hod..tedve dvou spí kolem poledne 2-3 hod..a v noci od pul sedmé do 6-6,30..nekdy i dřív a nekdy trochu dýl..záleží jak kdy, a noci taky jak kdy nekdy se zbudí..a řádí a jindy spí celeé noci
taky sem šla k dr stou její spavostí..a řekla mi jen zlaté díte :lol: štastná maminka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11083
6.10.09 13:14

Nechci strašit, ale to, že dítě hodně spí, nemusí být úplně nevinné. Sousedka měla velmi spavou holčičku (všechny jsme jí záviděly), ale pak se z toho vyklubala velmi vážná genetická porucha. Předpokládám, že na 99% u vás o nic podobného nepůjde, ale pro klid duše bych k doktorce šla. Moji kluci spali v roce cca 9 hodin v noci a 2× po hodině přes den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.09 13:15

U nás se spí téměř stejně, někdy i víc a jsem ráda a neřeším to. Vždycky spala hodně. A i okolo znám děti co spí podobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2139
6.10.09 13:33

Vy se máte. Úpřimně závidím. :|
Nám se spaní naopak měsíc před rokem pokazilo. Dřív spal celou noc, teď se budí dvakrát na mlíčko, přes den si dá hodinu až hodinu a půl kolem poledne a navečer bývá na zabití, ale prostě už neusne dřív jak v osm. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
6.10.09 13:55

Naše malá v roce spala večer od osmi do rána do osmi, po obědě 3 hodinky. Dneska jí je 2,5 a spí úplně stejně. Teď zrovna chrní :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5732
6.10.09 18:46

Ahoj..Tak mě malej spinká tak hoďku ráno a odpoledne,večer usne kolem půl osmý a spí do sedmi…Je to jak kdy,ně :roll: kdy vynechá odpolední spaní a k večeru je fakt děsnej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama