Potřebovala bych přibrat

Anonymní
11.8.20 22:41

Potřebovala bych přibrat

Zdravím, delší dobu mě trápí to, že se mi nedaří přibrat. Mám 165cm a vážím 48 kilo. Nemám žádné svaly, zadek, prsa.. Můžu sníst naprosto cokoliv v jakémkoliv množství a nic. Ráda bych nabrala svalovou hmotu a vypadala zdravěji. Děkuji za rady a tipy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
13964
11.8.20 22:44

No tak musíš začít cvičit, spíše silová cvičení - respektive začni tím že si srovnáš a zpevníš hluboko uložené svaly - to ti zlepší postoj a dobrý postoj udělá strašně moc, co se týče vzhledu. A pak k tomu přidat cvičení na patřičné svalové skupiny - ale s prsy to nic moc neudělá - respektive dobrý postoj udělá dost.

jo a zajdi si na alergologii, takovéhle nepřibírání občas dělá bezpříznaková celiakie a poté, co se střevní sliznice dietou zahojí se může váha srovnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1910
11.8.20 22:51

Nevím, jak jíš, ale můj partner byl to samé. Pomohlo přestat tláskat, začal jíst velmi zdravě, pravidelně, v podstatě to samé, co se dodržuje při redukční dietě, ale v mnohem větším množství. A přidal silová cvičení, ale to jen poskrovnu, na sport zrovna není :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3280
11.8.20 22:55

Jo, tak to mám taky, úplně stejně - i tu výšku a váhu :-)
Před dětma jsem se pohybovala na váze 50-51kg. Po dětech jsem padla na 47 a po roce snažení jsem s hrdostí hlásila, že už mám konečně 48kg.
Je to bída… lezou mi kosti. Nechápu, jak se to může anorektičkám líbit… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
11.8.20 23:48

Může to být způsobeno i problémy se štítnou žlázou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 00:07
@aknadar píše:
Může to být způsobeno i problémy se štítnou žlázou.

Nemůže, ani nemám celiakii

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 00:11
@Ou píše:
No tak musíš začít cvičit, spíše silová cvičení - respektive začni tím že si srovnáš a zpevníš hluboko uložené svaly - to ti zlepší postoj a dobrý postoj udělá strašně moc, co se týče vzhledu. A pak k tomu přidat cvičení na patřičné svalové skupiny - ale s prsy to nic moc neudělá - respektive dobrý postoj udělá dost.jo a zajdi si na alergologii, takovéhle nepřibírání občas dělá bezpříznaková celiakie a poté, co se střevní sliznice dietou zahojí se může váha srovnat.

Díky, silové cvičení mi před rokem docela pomohlo, zkusím se k tomu vrátit

• Citovat
  • Nahlásit
279
12.8.20 00:11
@Anonymní píše:
Nemůže, ani nemám celiakii

Měla jsem to podobně s rozdílem, že jsem při výšce 165cm vážila pouhých 43 kg. Byla jsem dost na dně. Před 2 roky jsem se přestěhovala a začala konečně přibírat, nyní mám téměř 50 kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 00:17
@kemeny13 píše:
Měla jsem to podobně s rozdílem, že jsem při výšce 165cm vážila pouhých 43 kg. Byla jsem dost na dně. Před 2 roky jsem se přestěhovala a začala konečně přibírat, nyní mám téměř 50 kg.

Jo to by mohlo být taky tím, beru lehké AD na panickou poruchu. Tak snad s psychickou pohodou přibude nějaký centimetřík.

• Citovat
  • Nahlásit
4509
12.8.20 00:18
@Anonymní píše:
Zdravím, delší dobu mě trápí to, že se mi nedaří přibrat. Mám 165cm a vážím 48 kilo. Nemám žádné svaly, zadek, prsa.. Můžu sníst naprosto cokoliv v jakémkoliv množství a nic. Ráda bych nabrala svalovou hmotu a vypadala zdravěji. Děkuji za rady a tipy.

kazda zenska se mnou zacala pribirat, do roka 5-10 kg,
necjces to zkusit take

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 00:23
@Pesimistaa píše:
kazda zenska se mnou zacala pribirat, do roka 5-10 kg,
necjces to zkusit take

Z každého bohatého muže, co byl se mnou, jsem udělala chudáka. Chceš to zkusit také?

• Citovat
  • Nahlásit
4509
12.8.20 00:33
@Anonymní píše:
Z každého bohatého muže, co byl se mnou, jsem udělala chudáka. Chceš to zkusit také?

ja uz chudak jsem davno, ani jsem na to nepotreboval zenskou,
chces se mnou dal pokracovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
12.8.20 08:12

Mám to samé. Výška 161cm, váha 46kg. Přibrat se mi zatím podařilo jen při těhotenství. Ale zas tak extra hubeně nevypadám. Krom těch chybějících prsou, zadek nějaký je. Potřebovala bych zpevnit celé tělo, mám hrozné problémy s páteří :?.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 08:19

Zakladatelko mám dotaz? Kouříš cigarety? To na to má taky vliv. Potlačují chuť k jídlu a rychleji se spalují tuky. Já jsem vážila několik let v době kouření 52kg, mám 175cm. Před necelým rokem jsem s tím sekla a mám 62kg. A nejím sladké, jím přiměřeně - necpu se.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 08:45
@Anonymní píše:
Zakladatelko mám dotaz? Kouříš cigarety? To na to má taky vliv. Potlačují chuť k jídlu a rychleji se spalují tuky. Já jsem vážila několik let v době kouření 52kg, mám 175cm. Před necelým rokem jsem s tím sekla a mám 62kg. A nejím sladké, jím přiměřeně - necpu se.

To je dobrá připomínka, cigarety běžné nekouřím nikdy, ale používám elektronickou. O důvod víc, proč ji hodit do koše. Díky

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama