Potvrzení o studiu - jak dlouho platí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janca0101
Kecalka 246 příspěvků 31.08.18 12:17
Potvrzení o studiu

Ahoj, dcera ve škole na začátku roku dostává papíry na potvrzení o studiu (malé modré), které potřebujeme kvůli dopravy, pojišťovny, pro mého a manžela zaměstnavatele apod. potom to posílají na ředitelství pro podpis. Problém je v tom, že to dělají vždycky v etapách, takže pokud potvrzení neodevzdá v září, podepíšou ho až v dalším čtvrtletí, hned 4. odjíždíme na dovolenou, takže nebudu mít možnost všechna podepsaná potvrzení odevzdat, takže otázka zní, jak dlouho takto podepsaná potvrzení platí? U některých formulářů jsou to 3 dny po podpisu, u některých na tom nezáleží apod. Abych za 2 týdny nepřišla k dopravci s potvrzením a on mě pošle dopryč, že potřebuje aktuálnější potvrzení. Vím že to je asi nesmysl, když mi to podepíšou 3. tak přece bude studovat celý rok, ale nikdy nevíte.

Reakce:
Taka
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 31.08.18 12:45

Mně na VŠ platí po celý akademický rok bez ohledu na to, kdy to bylo potvrzeno a kdy někam dokládáno. Nějak mě nenapadlo, že by to bylo omezeno jinak než délkou trvání školního/akade­mického roku :think: Co se zeptat přímo ve škole? To by přeci měli vědět.

vokishka
Extra třída :D 12890 příspěvků 31.08.18 17:38

Platí to celý rok. Jinak na pojišťovnu posílám mailem, minule jsem tak posílala i manželově účetní kvůli daním a stačilo jí to tak.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >