Reklama

Potvrzení o studiu - jak dlouho platí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janca0101
Kecalka 246 příspěvků 31.08.18 12:17
Potvrzení o studiu

Ahoj, dcera ve škole na začátku roku dostává papíry na potvrzení o studiu (malé modré), které potřebujeme kvůli dopravy, pojišťovny, pro mého a manžela zaměstnavatele apod. potom to posílají na ředitelství pro podpis. Problém je v tom, že to dělají vždycky v etapách, takže pokud potvrzení neodevzdá v září, podepíšou ho až v dalším čtvrtletí, hned 4. odjíždíme na dovolenou, takže nebudu mít možnost všechna podepsaná potvrzení odevzdat, takže otázka zní, jak dlouho takto podepsaná potvrzení platí? U některých formulářů jsou to 3 dny po podpisu, u některých na tom nezáleží apod. Abych za 2 týdny nepřišla k dopravci s potvrzením a on mě pošle dopryč, že potřebuje aktuálnější potvrzení. Vím že to je asi nesmysl, když mi to podepíšou 3. tak přece bude studovat celý rok, ale nikdy nevíte.

Reklama

Reakce:

Taka
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 31.08.18 12:45

Mně na VŠ platí po celý akademický rok bez ohledu na to, kdy to bylo potvrzeno a kdy někam dokládáno. Nějak mě nenapadlo, že by to bylo omezeno jinak než délkou trvání školního/akade­mického roku :think: Co se zeptat přímo ve škole? To by přeci měli vědět.

vokishka
Extra třída :D 12554 příspěvků 31.08.18 17:38

Platí to celý rok. Jinak na pojišťovnu posílám mailem, minule jsem tak posílala i manželově účetní kvůli daním a stačilo jí to tak.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >