Pouze brambor, s čím pokračovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petya
Stálice 68 příspěvků 26.10.18 10:19
Pouze brambor

Ahojte, holky! Začinaly jsme s prikrmy, a hci davat brablmbory.Jako hotovo mi doporučete, pŕotože nechci delat ja?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20260 příspěvků 26.10.18 10:29

Česky?? :mrgreen:
Chceš kupované příkrmy s bramborem? Nebo jen brambory?
Tak zrovna u týhle plodiny bych určitě nekupovala nějakej humus (ony ty brambory nejsou moc dobrý sterilovaný), tak to bych fakt vzala jednu bramboru, nakrájela ji na kostičky a udělala z ní bramborovou kaši (pro vás s mlíkem, pro dítě ze začátku klidně bez mlíka).
Jinak čistý brambory v příkrmu jsem neviděla. Jen směs (brambory, králík, špenát, myslím od hami)

lachtanice86
Kelišová 6928 příspěvků 26.10.18 10:35

@Petya nerozumím řeči tvého kmene

Makito
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 26.10.18 10:38

Prosím o srozumitelný dotaz! Už jsi dávala nějakou zeleninu?

Petya
Stálice 68 příspěvků 26.10.18 10:39
@lachtanice86 píše:
@Petya nerozumím řeči tvého kmene

co nechápeš??

Popokatepetla
Závislačka 3218 příspěvků 26.10.18 10:43
@Petya píše:
co nechápeš??

Možná, když si to po sobě přečteš…Ahojte, holky! Začinaly jsme s prikrmy, a hci davat brablmbory.Jako hotovo mi doporučete, pŕotože nechci delat ja?

Markéta80
Hvězda diskuse 41309 příspěvků 26.10.18 10:43

@Petya ty neumíš uvařit brambory? Samotné jako příkrm asi neseženeš. Já kupovala od hippu květák s bramborem a ten úspěch měl ;)

iila
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 11 inzerátů 26.10.18 10:45

@Petya Jsi cizinka? Píšeš jak tatar.
Jestli ale opravdu nejsi Češka, tak v pohodě. A jestli jsi, tak to prosímtě napiš normálně.

Příspěvek upraven 26.10.18 v 10:46

lucynka25
Echt Kelišová 8296 příspěvků 26.10.18 10:45

Take moc nerozumim dotazu :mrgreen: ale myslim ze hipp prodava bramborove pyre :think:
Neni nic jednoduššího nez uvarit bramboru,rozmixovat a pridat MM nebo UM :palec:

Tableta
Závislačka 4245 příspěvků 26.10.18 10:46

@Petya Čistě bramborový příkrm nekoupíš. Holt je budeš muset udělat sama. Příprava je otázka ani ne 5 minut - oškrábat, umýt, nakrájet a dát na pařáček :nevim:

lucynka25
Echt Kelišová 8296 příspěvků 26.10.18 10:48

Tak ne, ta kase je i s masem a mrkvi,myslela jsem ze kdyz se prikm jmenuje bramborova kase tak to tak je..ale neni.

Příspěvek upraven 26.10.18 v 10:50

Petya
Stálice 68 příspěvků 26.10.18 10:50
@Markéta80 píše:
@Petya ty neumíš uvařit brambory? Samotné jako příkrm asi neseženeš. Já kupovala od hippu květák s bramborem a ten úspěch měl ;)

Umim,ale nechci to

lucynka25
Echt Kelišová 8296 příspěvků 26.10.18 10:51

@Petya tak to mas potom smůlu :mavam:

Petya
Stálice 68 příspěvků 26.10.18 10:51
@Mar__tanka1983 píše: Česky?? :mrgreen:
Chceš kupované příkrmy s bramborem? Nebo jen brambory?
Tak zrovna u týhle plodiny bych určitě nekupovala nějakej humus (ony ty brambory nejsou moc dobrý sterilovaný), tak to bych fakt vzala jednu bramboru, nakrájela ji na kostičky a udělala z ní bramborovou kaši (pro vás s mlíkem, pro dítě ze začátku klidně bez mlíka).
Jinak čistý brambory v příkrmu jsem neviděla. Jen směs (brambory, králík, špenát, myslím od hami)

Děkuji!

jahuhudka
Extra třída :D 12099 příspěvků 26.10.18 10:53

:lol: tak kasly na brambory :lol: mrkev maji urcite

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >