Pouze brambor, s čím pokračovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petya
Povídálka 30 příspěvků 26.10.18 10:19
Pouze brambor

Ahojte, holky! Začinaly jsme s prikrmy, a hci davat brablmbory.Jako hotovo mi doporučete, pŕotože nechci delat ja?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineMar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19890 příspěvků 26.10.18 10:29

Česky?? :mrgreen:
Chceš kupované příkrmy s bramborem? Nebo jen brambory?
Tak zrovna u týhle plodiny bych určitě nekupovala nějakej humus (ony ty brambory nejsou moc dobrý sterilovaný), tak to bych fakt vzala jednu bramboru, nakrájela ji na kostičky a udělala z ní bramborovou kaši (pro vás s mlíkem, pro dítě ze začátku klidně bez mlíka).
Jinak čistý brambory v příkrmu jsem neviděla. Jen směs (brambory, králík, špenát, myslím od hami)

lachtanice86
Kelišová 6458 příspěvků 26.10.18 10:35

@Petya nerozumím řeči tvého kmene

Makito
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 26.10.18 10:38

Prosím o srozumitelný dotaz! Už jsi dávala nějakou zeleninu?

Petya
Povídálka 30 příspěvků 26.10.18 10:39
@lachtanice86 píše:
@Petya nerozumím řeči tvého kmene

co nechápeš??

Popokatepetla
Závislačka 3147 příspěvků 26.10.18 10:43
@Petya píše:
co nechápeš??

Možná, když si to po sobě přečteš…Ahojte, holky! Začinaly jsme s prikrmy, a hci davat brablmbory.Jako hotovo mi doporučete, pŕotože nechci delat ja?

Markéta80
Hvězda diskuse 40046 příspěvků 26.10.18 10:43

@Petya ty neumíš uvařit brambory? Samotné jako příkrm asi neseženeš. Já kupovala od hippu květák s bramborem a ten úspěch měl ;)

iila
Ukecaná baba ;) 1338 příspěvků 11 inzerátů 26.10.18 10:45

@Petya Jsi cizinka? Píšeš jak tatar.
Jestli ale opravdu nejsi Češka, tak v pohodě. A jestli jsi, tak to prosímtě napiš normálně.

Příspěvek upraven 26.10.18 v 10:46

Uživatel je onlinelucynka25
Echt Kelišová 7674 příspěvků 1 inzerát 26.10.18 10:45

Take moc nerozumim dotazu :mrgreen: ale myslim ze hipp prodava bramborove pyre :think:
Neni nic jednoduššího nez uvarit bramboru,rozmixovat a pridat MM nebo UM :palec:

Tableta
Závislačka 4065 příspěvků 26.10.18 10:46

@Petya Čistě bramborový příkrm nekoupíš. Holt je budeš muset udělat sama. Příprava je otázka ani ne 5 minut - oškrábat, umýt, nakrájet a dát na pařáček :nevim:

Echt Kelišová 7674 příspěvků 1 inzerát 26.10.18 10:48

Tak ne, ta kase je i s masem a mrkvi,myslela jsem ze kdyz se prikm jmenuje bramborova kase tak to tak je..ale neni.

Příspěvek upraven 26.10.18 v 10:50

Petya
Povídálka 30 příspěvků 26.10.18 10:50
@Markéta80 píše:
@Petya ty neumíš uvařit brambory? Samotné jako příkrm asi neseženeš. Já kupovala od hippu květák s bramborem a ten úspěch měl ;)

Umim,ale nechci to

Echt Kelišová 7674 příspěvků 1 inzerát 26.10.18 10:51

@Petya tak to mas potom smůlu :mavam:

Petya
Povídálka 30 příspěvků 26.10.18 10:51
@Mar__tanka1983 píše: Česky?? :mrgreen:
Chceš kupované příkrmy s bramborem? Nebo jen brambory?
Tak zrovna u týhle plodiny bych určitě nekupovala nějakej humus (ony ty brambory nejsou moc dobrý sterilovaný), tak to bych fakt vzala jednu bramboru, nakrájela ji na kostičky a udělala z ní bramborovou kaši (pro vás s mlíkem, pro dítě ze začátku klidně bez mlíka).
Jinak čistý brambory v příkrmu jsem neviděla. Jen směs (brambory, králík, špenát, myslím od hami)

Děkuji!

jahuhudka
Extra třída :D 10996 příspěvků 26.10.18 10:53

:lol: tak kasly na brambory :lol: mrkev maji urcite

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >