Pouze pro zkušené (Valentus)

Vejunkaap
18.6.21 09:40

Pouze pro zkušené

Ahoj holky chce se zeptat zkušených jake máte zkušenosti přivýdělku s firmou Valentus. Nebudu tu ani psát o čem to je, protože zkušené jistě budou vědět. Děkuji předem

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
32783
18.6.21 09:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky chce se zeptat zkušených jake máte zkušenosti přivýdělku s firmou Valentus. Nebudu tu ani psát o čem to je, protože zkušené jistě budou vědět. Děkuji předem

Nezkušení zagooglí :lol:
https://www.institutmodernivyzivy.cz/…uti-shrnuti/

• Nahlásit
18.6.21 09:50

Jako nezkušená jsem si to vygooglila.

První adresu mi zablokoval antivir jako spam a druhá byla o tom, že potravinová inspekce upozorňuje, že jejich káva škodí zdraví.

Asi už jen tohle by mi stačilo. :poblion:

• Nahlásit
Vejunkaap
18.6.21 10:22

Opět podotýkám jen pro zkušené. Protože nepochopily. Ptám se Zkušených proto, aby se podělily. NEZKUŠENÝM=NEODPOVÍDÁM :pocitac:

• Nahlásit
2537
18.6.21 10:44

@Bábrdl tak tak. Bože, čím se ti lidi ještě nenechají nachytat. Ale aspoň mám zas o něco větší přehled :palec:

A pro zakladatelku - myslím, že žádný aspoň minimálně soudný člověk si to nekoupí. Stačí trochu pogooglit a je jasný, že toto opravdu nee :P

• Nahlásit
5189
18.6.21 10:45
@slivovickapalena píše:
Jako nezkušená jsem si to vygooglila.

První adresu mi zablokoval antivir jako spam a druhá byla o tom, že potravinová inspekce upozorňuje, že jejich káva škodí zdraví.

Asi už jen tohle by mi stačilo. :poblion:

Ja cekala nejake echt peprne sexualni dotazy, a ono nejake trapne potravin. doplnky nebo co, skooda.

• Nahlásit
2683
18.6.21 10:47
@Anonymní píše:
Opět podotýkám jen pro zkušené. Protože nepochopily. Ptám se Zkušených proto, aby se podělily. NEZKUŠENÝM=NEODPOVÍDÁM :pocitac:

Ty uz jsi na ty jejich sracky najela, ze jsi tak agresivni? :mrgreen:

• Nahlásit
Vejunkaap
18.6.21 10:50

Proboha nenaletěla já mám sama přivýdělek k RD, jen se ptám. A agresivní nejsem, jen nesnáším lidi, co nepochopí, že nemají odpovídat, když nejsou tázáni.

• Nahlásit
Vejunkaap
18.6.21 10:51

Já chci odpověď od zkušených lidi6. Dneska může jakýkoliv pitomé za prachy napsat recenzi o tom, jak je co skvělé a přitom ani neví o co se jedná. Taky se mi to stalo

• Nahlásit
Vejunkaap
18.6.21 10:54

Já chci odpověď od zkušených lidi6. Dneska může jakýkoliv pitomé za prachy napsat recenzi o tom, jak je co skvělé a přitom ani neví o co se jedná. Taky se mi to stalo

• Nahlásit
11120
18.6.21 10:55
@Anonymní píše:
Proboha nenaletěla já mám sama přivýdělek k RD, jen se ptám. A agresivní nejsem, jen nesnáším lidi, co nepochopí, že nemají odpovídat, když nejsou tázáni.

učitelka? tohle možná platí ve třídě, ale ne na veřejném drbacím fóru :mrgreen:

• Nahlásit
11120
18.6.21 10:57

Mmch jestli to chceš prodávat, tak ti vůbec nezaškodí natrénovat si diskuzi s těmi, co už mají informace odjinud ;) nikdy nevíš… „no, já bych měla zájem, ale kamarádka četla, že…“

• Nahlásit
2683
18.6.21 11:01
@Anonymní píše:

Vidis, ja zas nesnasim lidi, co maji pocit, ze muzou rozhodovat o tom, kdo se k cemu muze vyjadrit na internetu, holt kazdy jsme nejaky. :dance: Navic dala jsi pomerne provokativni nazev diskuse, tak se nediv, ze sem lezou lidi, co by se ti jinak na nejake Valentusy vyprdli.

• Nahlásit
Vejunkaap
18.6.21 11:06

Hold tupí lidé. Nic juknu jinde :mrgreen:

• Nahlásit
2683
18.6.21 11:15
@Anonymní píše:
Hold tupí lidé. Nic juknu jinde :mrgreen:

Jukni, HOLD nedosahujeme tve inteligence. :lol:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat