Použití testu - návod jak na to

Zuzzza
1.2.10 16:20

Použití testu

Dobrý den,potřebovala bych poradit,chci si udělat těhotenský test,ale z přiloženého návodu nejsem moc moudrá,mohu ho použít kdykoliv nebo pouze v době očekávané menstruace,protože to by bylo až za měsíc a to s nervama nevydžím…
Konkrétně se jedná o testovací proužek zn.Unimark
Děkuji za případné rady 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
1.2.10 16:23

Těhotenský test by se měl dělat nejdřív v době menstruace, tj až poté, co MS vynechá. Nevím, jestli dobře chápu, ale pokud máš mít MS za měsíc, tak jsi čerstvě po menstruaci? Nebo jeden termín očekávané MS už proběhl a ty se ptáš, jestli máš čekat až na delší termín? Pak klidně testni hned, resp. ráno z ranní moči. Značku Unimark neznám, ale předpokládám, že princip je stejný..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9165
1.2.10 16:25

Zuzzzo Jejda, zase nedočkavka? (Ale chápu!). Počkej, až do vynechané menstruace. Jinak je to fakt zbytečný! Test bude negativní a ty akorát nešťastná. A třeba zbytečně, protože v den vynechané menstruace by už byl třeba pozitivní.
Hodně štěstí, ať to vyjde :kytka: !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1797
1.2.10 16:31

nechápu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Zuzzza
1.2.10 16:45

Ahoj,díky za reakci,no je to přesně tak jak píšeš,očekávaný termín menstruace už proběhl,měla jsem ji dostat minulý týden,ale nedostala a chtěla bych si udělat test,ale nevím jestli je ted správná doba,ptz jsem se někde dočetla,že nejlepší je si test dělat v době očekávané mesnstruce-což bylo minulý týden,je tedy už pozdě na test? :-?

• Nahlásit
  • Citovat
6243
1.2.10 16:48

Kdepak :-) Pokud už ti MS vynechala, tak si test udělej kdykoliv, nejlepší je to ale z ranní moči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
1.2.10 16:56
Zuzzza píše:
ale nevím jestli je ted správná doba,ptz jsem se někde dočetla,že nejlepší je si test dělat v době očekávané mesnstruce-což bylo minulý týden,je tedy už pozdě na test? :-?

To je ale myšleno spíš tak, že se nemá dělat před termínem očekávané MS, tj v době, kdy ti ještě nevynechala. Ovšem já jsem jeden z těch případů, kdo testoval před vynecháním :oops: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6153
1.2.10 17:07

Tím se myslí - v době očekávané menstruace NEJDŘÍV, dřív to nemá smysl, teď už bych s klidem testovala a kdykoliv, nejen z raní moči. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7277
1.2.10 23:44

Klidně testuj, testuj, testuj. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9094
2.2.10 00:16

Pokud ti MS nedorazila,testuj.
A dej vědět,jak to dopadlo.Jsme holky zvědavé.

Mělo by se pokud možno počkat,zda dorazí očekávaná MS.Pokud ne,můžeš po vynechání testovat kdykoliv.Takto to bylo myšleno v letáku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
suzie
18.2.10 16:47

Ahojda! Prosimvás tady všechny, řeším podobný problém… chtěla bych se zeptat… test si můžu udělat až 21 dní po styku a nebo i dříve když už mi vynechala menstruace? 8h po styku jsem vzala postinor (jeden, pže mi bylo řečeno že do 12h stačí), ale doktor mě vyvedl z omylu, prohlídl mě, ale o těhotenství nic neřikal a napsal normální antikoncepci. Po jaké době doktor pozná jestli jsem v tom? Reakci na postinor jsem měla, ale menses ještě nikde (3dny zpoždění) a já teď fakt nevím na čem jsem…

• Nahlásit
  • Citovat
Anette28
19.2.10 10:43

Ahoj, tak teď nechápu, co myslíš tou reakcí na postinor?Jako že jsi začala normálně krvácet?A teď když jsi měla dostat menstruaci jsi jí nedostala nebo jak?

• Nahlásit
  • Citovat
19
19.2.10 11:44

Ahoj, pokud já vím tak Postinor se bere jak ti ho dá doktor a další po 12 hod. jestli se nemýlím (už je to hooodě dlouho). Tím, že tě doktor prohlídne opravdu nenakouká, jestli seš těhotná, musel by ti vzít minim. krev. Jak psala Anette, co myslíš reakcí na Postinor? Zvracení? Nebo něco jiného? Chápu to tak, že jsi měla styk, pak Postinor a teď jsi to nedostala? A máš pravidelný cyklus a jak dlouho zpoždění?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
suzie
19.2.10 21:16

hojda!JJ… 8h po styku jsem vzala postinor a týden na to jsem začala krvácet = reakce na postinor… měla jsem to týden… doktoroj jsem to všechno řekla a on mi nijak vůbec neřekl co mám dělat… jen mi napsal prášky… měla jsem to dostat teď 16.2.(zpoždění 4dny), menses mám pravidelně, jen jsem v lednu měsíc po vysazení HA měla zpoždění 3dny…(ale tam nebyl důvod vyšilovat) na netu jsem se dočetla, že po postinoru může být zpoždění i 10dní což je šílený. Dnes jsem si raději koupila test, ale ještě jsem se neodvážila si ho udělat…

• Nahlásit
  • Citovat
Anette28
21.2.10 09:24

Ahoj, tak jak?Už sis udělala test nebo jsi to už dostala?Myslím si, že těhotenství po Postinoru by byl opravdu zázrak, ostatně někdy se i zázraky dějí, že?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama