Špinění a pozitvní testík

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 28.01.10 15:14
špinění a pozitvní testík

Ahoj holky,mám prosím vás dotaz,už 9měsíců se s přítelem snažíme o miminko,vždycky před MS několik dní špiním,než ji dostanu,teď jsem od čtvrtka taky špinila,ale slaběji než normálně no a nedalo mi to a schválně jsem si včera zkusila test(mamatest)a objevil se mi duch druhé čárečky :mrgreen: :mrgreen: sice do 5minut,ale dobře viditelný,dneska jsem testík opět ráno zopakovala,opět pozitivní zas do 5minut a teď odpoledne gravitest(já jsem hrozná,ale nemůžu tomu uvěřit :lol: :lol: )a opět pozitivní a už do 3minut se mi zobrazila krásná druhá čárka.Myslíte,že můžu být těhulka?Mám strach,že když vždycky špiním,že není něco v pořádku a navíc jsem četla na netu,že se může objevit pozitivní testík,když mám před MS,ale zase se mi zdá divný,že 3 :lol: Už se mi totiž jednou stalo,že jsem několik dní špinila,pak 2dny nic a nakonec se MS rozjela,tak se strašně bojím toho,aby se to neopakovalo,mys­líte,že se můžu začít radovat?? :mrgreen: :mrgreen:
Jít na krev je ještě brzo,jsem teprve 29DC(podle metříku)Dík za odpovědi :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
Brusek
Echt Kelišová 9940 příspěvků 193 inzerátů 28.01.10 15:20

ahoj, já myslím, že se pomalu můžeš začít radovat, ale zatím radši JEN pomalu. Člověk nikdy neví…lepší pak radovat naráz hodněnež být zklamaná, ale vidím to pozitivně :-D :wink:

sněhurka a nelinka
Nadpozemská drbna 28882 příspěvků 28.01.10 15:22

No těhotná nejspíše si :-), před Ms se Ti pozitiv test nezobrazí, pokud nejsi těhu. Ale zašla bych k dr s tím špiněním!

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 28.01.10 15:23

ahojky..já myslím že práve naopak nebo nemyslím ale vím..na krev dobrý a test počkat..jako samoplátce teodber bude stát 225 kč a máš výsledek jasný..a pokud špiníš naklusat co nejdřív k dr..držím palce

bulina
Extra třída :D 13675 příspěvků 28.01.10 15:23

ahoj, já myslím, že jestli je druhá čárka opravdu vidět, tak těhulka budeš. Ale asi bych skočila k dr., aby ti vzal aspoň krev, protože na UTZ ještě asi nic neuvidí a dal ti nějakej utroš nebo něco takovýho na to špinění. Nebo si skoč do lékárny aspoň pro ascorutin.V každým případě hoď nožky zatim nahoru a odpočívej. Jo a gratuluju :kytka:

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 28.01.10 15:24

Jenny moc držím pěstičky :palec:

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1677 příspěvků 28.01.10 15:28

https://www.emimino.cz/…it-ms-18533/

jo a dneska mam 19 mesicni dceru :-) :huban:

broskvicka6791
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 28.01.10 15:38

Já bych řekla, že se to povedlo, ale skrz to špinění bych volala dr.
Gratuluju a držím palce :kytka:

NikaNiki
Kecalka 311 příspěvků 28.01.10 15:59

Jenny, jsem v dost podobné situaci - test pozitivní před týdnem - testování předcházelo třídenní špinění, myslela jsem, že to je mrcha, ale najednou to přestalo a dnes za 7 dní už je čárka pěkně tlustá:-) ALE od té doby pořád slabě špiním, většinou jen ráno. Volala jsem k doktorovi a bylo mi řečeno, že špinění není tak neobvyklé, ať nemám strach a že ty první týdny jsou zkrátka rizikové, že buď se to podaří nebo ne. Nařídili klidový režim, beru Ascorutin a ležím a pevně doufám, že to vyjde:-) Sestra říkala, že přijít mám dřív jen pokud bych začala krvácet. No nevím, jestli jsem tě uklidnila, každopádně sestra mě ubezpečila, že šoinění je v prvním trimestru celkem běžná věc a pokud to mimi přežít má, tak to přežije… Tak se šetři a dej vědět, jak to vypadá. Držím pěsti:-) Nika

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 28.01.10 17:39

Určitě jsi těhulka, já jsem to měla stejně, špinila jsem ještě pár dní po pozitivním testíku a podívej kde dneska jsem na metříku.

Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 28.01.10 18:22

Holky,děkuju moc za odpovědi!! :lol: :lol:
To by bylo fakt úžasné být těhulka,tak strašně si to přeju :mrgreen: :mrgreen: Teď už od včera večera nešpiním,ale špinila jsem 7dní,tak mám z toho strach,kdybych šla na krev zítra(30DC)tak je to asi ještě hodně brzo,že jo?Já tak počítala,že bych šla ve čtvrtek,ale možná už zajdu v úterý ráno,to budu mít odpolku a to budu 34Dc,to by snad na tý krvi mohlo být něco vidět,co myslíte.Jak mi to potvrdí z krve,hned půjdu na gyndu a řeknu mu to o tom špinění,myslíte že mám jít na tu krev tedy zítra ráno?Nebudou na mě koukat nějak divně,že jdu tak strašně brzo?? :think: :think:

sněhurka a nelinka
Nadpozemská drbna 28882 příspěvků 28.01.10 18:57
Jenny83 píše:
Holky,děkuju moc za odpovědi!! :lol: :lol:
To by bylo fakt úžasné být těhulka,tak strašně si to přeju :mrgreen: :mrgreen: Teď už od včera večera nešpiním,ale špinila jsem 7dní,tak mám z toho strach,kdybych šla na krev zítra(30DC)tak je to asi ještě hodně brzo,že jo?Já tak počítala,že bych šla ve čtvrtek,ale možná už zajdu v úterý ráno,to budu mít odpolku a to budu 34Dc,to by snad na tý krvi mohlo být něco vidět,co myslíte.Jak mi to potvrdí z krve,hned půjdu na gyndu a řeknu mu to o tom špinění,myslíte že mám jít na tu krev tedy zítra ráno?Nebudou na mě koukat nějak divně,že jdu tak strašně brzo?? :think: :think:

když se Ti objeví hcg v moči, tak v krvi ho máš o hodně víc, zajdi na krev ať ti potvrdí těhu, a řekni že špiníš, já bych tam šla ráno :nevim:

Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 28.01.10 19:44

Já už teda teď od včera večera vůbec nešpiním,já si zajdu na krev v úterý,zítra se mi zdá ještě moc brzo,v úterý už budu 34DC,to už určitě bude z krve poznat,holky držte mi moc palečky,ju? :mrgreen: :mrgreen: Strašně moc si s přítelem miminko přejeme :mrgreen:

Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 30.01.10 11:35

Holky,je to neuvěřitelný,už mám 5pozitivních testů :mrgreen: :mrgreen: Já jsem blázen do testování,ještě tu mám doma dva a končím :lol: :lol: No jenže mám pořád strach,od včera zase špiním a ráno jsem měla trochu krev,ale vyloženě nekrvácím,takže jsem se rozhodla,že v pondělí zajdu určitě na gyndu,ať mi vezme krev,nechci už déle čekat,mám v pondělí ranní a můj doktor ordinuje do 15h,takže to v pohodě stíhám,jen mám strach,jestli se třeba nejedná o mimoděložní nebo o cystu,já měla cystu jen jednou v životě a je to už hoodně dávno,holky držte mi moooc palečky a já dám vědět,jak to dopadlo,jo?Děkuju :kytka: :kytka:

Jana 81
Kecalka 224 příspěvků 30.01.10 19:44

Ahoj Jenny, právě jsem se zaregistrovala na emimino.cz a hned jsem viděla tvoji diskuzi. Jsem na tom úplně stejně jako ty. Jsem 42 dc a vyšly mi 4 testy pozitivní. Asi patý den špiním a dnes ráno dokonce trochu krve. Mám trochu strach, ale včera jsem se objednala na úterý k dr. a doufám, že bude vše v pořádku. O miminko se snažíme už nějaký ten pátek, tak bych si moc přála aby to vyšlo. Tobě držím palečky a napiš jak jsi dopadla. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >