Pozitivní nebo duch?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
26
3.5.26 13:32

@Jazmine proto si chci udělat ještě jeden test, než budu vůbec volat dr ohledně toho duphastonu co s ním a snažím se držet co nejvíc při zemi. Jen je to těžké, když člověk po 13ti letech už ani nedoufá, nikdy 2 čárka nebyla a najednou se tam takhle objeví 🤷🏻‍♀️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
3.5.26 13:41

@Neboj já jsem právě spinila cca 3 dny po dobrani toho duphastonu (což je náhrada za progesteron) a potom ustalo. Občas se mi to stane ale pak na druhý den se MS rozjede. Tentokrát se nerozjela, špinění už se neobjevilo, křeče zůstávají a proto jsem se rozhodla testovat, tak snad se udrží 🤗
P. S. Taky gratuluji :srdce: :srdce: :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
675
3.5.26 13:46
@E.Rule90 píše: Více

Naprosto rozumím. Samozřejmě je ideální se na to moc neupínat, ale chtěla jsem ti prostě napsat, že křeče nebo špinění nemusí automaticky znamenat konec, ačkoliv samozřejmě - také může. Uvidíš, my ti tady budeme moc držet palce. Také děkuji! :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
3.5.26 14:43

@Neboj ano ano, zavřela jsem se do ateliéru a vypínám mozek 😁 děkuju za palečky :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3636
3.5.26 14:57
@E.Rule90 píše: Více

To naprosto chápu. Držim palce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16994
3.5.26 17:19
@E.Rule90 píše: Více

Ahoj,

kráááásná duchařina, nebála bych se test označit jako jasně pozitivní. Přeji, aby i nadále sílil ♥

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
3.5.26 18:41

Dělala jsem teď na večer ještě jeden, ať vím, s čím volat zítra doktorce… Takže je z večerní moči. Tady už asi není o čem pochybovat, že? 😁

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
675
3.5.26 18:43
@E.Rule90 píše: Více

Ukázkový. :hug: Hezké nehty!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
3.5.26 18:55

@Neboj hihi děkuju, je to v podstatě moje profese 😊

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12287
3.5.26 19:00

@E.Rule90 uz zrejme nekdo zakotvil :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4661
3.5.26 19:02

Já jsem vždycky nejdřív testovala, až pak jsem věděla, že je bezpečné progesteron vysadit a čekat na MS.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
3.5.26 19:04

@stín katedrál dobrala jsem druhou dávku už minulý týden v neděli, s tím, že mi doktorka dala jen tyto instrukce, proto jí budu hned zítra volat, zda nasadit zpět :srdce: ani mě nenapadlo, že by to mohlo vyjít. Rozjíždím byznys a ono asi jak člověk neměl čas na to ani myslet… :nevim: 😁

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
11.5.26 08:50

Děvčátka, minulý týden 2× odběr krve, hcg se dvojnasobilo. Doktorka mi ten Duphaston zakázala a dala jinou variantu progesteronu k udržení. Zítra jsem objednaná a půjdu se podívat, zda už bude fazolka, tak držte palce ❤️ měla bych být 5+2, to už by něco mělo být vidět, i kdyby jen dutinka, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
176
12.5.26 08:58
@E.Rule90 píše: Více

Jojo, mělo by tam jít už vidět… dej vědět :srdce:
Já včera také testovala…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
12.5.26 10:03
@Michelle27 píše: Více

Tak to je krása, přeji, ať jde všechno dobře :srdce: :srdce: :srdce: :* jak daleko jsi ty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty