Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Muze krevni test potvrdit po 8 dnech od oplodneni tehotenstvi?
@Lillith666 ne, je moc brzy
pokud máš takovou laboratoř jako u nás, kdy hodnotu do 30 považují za negat.
@Lillith666 to je moc brzy, teprve se uhnizdilo a zacina produkovat hcg.
No záleží, co prohlásí jako negativní. Já po 14 dnech slyšela z nemocnice „negativní“, i když to nebyla 0 a těhotná jsem opravdu byla, takže být tebou, počkám a zajdu si na ktev později.
@Lillith666 Až na výjimky to zjistit nelze. Hodnotu HCG začne tělo vylučovat až po uhnízdění embrya. Častokrát se i stane, že se mimčo neudrží a odejde s MS, tak nemá cenu testovat brzy. Úspěch ti to nezaručí, i když víš, že tam je.
Počkej si dýl a pak testuj znova, to co jsi ukazovala v minulé diskuzi mi přišlo neprůkazný a až teprve poté jdi na krev. Jako chápu tu touhu po miminu, ale nechápu proč zakládáš dvě podobná témata ten samý den ![]()