PPL balík

74
17.6.13 09:22

PPL balík

Jaou máte prosím zkušenost s PPL? Když je poprosíte pomůžou vám s balíkem? mají mi dovézt kočár a přítel není doma. Jsem v 32tt a moc se mi to teda nechce tehat samotné. Děkuji za odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11132
17.6.13 09:25

@Lucioza
mi privezli nove pneumatiky, kdyz jsem byla tehotna a chlapec mi je hodil az do garaze. ale to byl mlady, vysmaty, ochotny kluk, tak nevim, jestli to je standard nebo jsem narazila na vyjimecne ochotneho jedince :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
17.6.13 09:26

Tak zkusenosti ma dve. A obe diametralne odlisne :-D. Jeden mi to vynesl do tretiho patra, kdyz jsrm poprosila a ani jsem nebyla tehotna.Byli to bedny k televizi vysoke a tezke.Dala jsem mu 50,– na pivo :lol: A druhy mi odsekl, ze neni stehovak, praskl dvermi a odjel…Takze asi tak :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5725
17.6.13 09:27

No nic moc hele, kamarádce dovezli PPL dřevěnou postýlku pro starší dítko, byla ve 38tt, a řidič to vyhodil před vrátka, a moc se netvářil, tak ho poprosila aspoň na zahradu, ale do baráku to už musela tahat sama. :roll: Ale třeba bude tvůj řidič větší gentleman. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
17.6.13 09:31

@Lucioza
Ahoj, tak až ti budou ráno v den dovozu volat tak se rovnou slušně zeptej. A pokud ne, tak se rovnou domluvte na druhý den a někoho si sežeň (pokusí se dovézt tuším dva dny po sobě, pak odesílají zpátky)..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
17.6.13 09:36

@kjhui on ani nevolal jen napsal sms

@sara1000 no při mém štěstí si to budu muset vytahnout i z toho auta:-D

každopádně když bude neochotny tak mu řeknu ať mi to doveze zítra už tak nás straší že budu rodit dřív tak bych nerada porodila u balíků :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25258
17.6.13 09:37

Já jsem zatím měla vždycky štěstí a dali mi balík domů tak, abych mohla pořádně zavřít dveře. Klidně i za druhé dveře, abych nemusela hlídat schody atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25258
17.6.13 09:39

@Lucioza to víš, že se s tím netahej. Myslím, že mají povinnost ti to dát za první zavřený dveře. Z auta jsem zatím nikdy nic netahala, vždycky mi to donesli domů, max po domluvě občas nechám balík na dvoře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6832
17.6.13 09:47

Mi přivezla kočárek taky PPL a chlápek mi ochotně vše (3 balíky) donesl až do bytu (1p)

Jinak jsem celkově s PPL maximálně spokojená, ráno vždy zavolá, že má balíček a že tady bude kolem 12-13 hod (ten čas je jiný u každé trasy u mě vždy tenhle) a vždy tady v danou dobu byl, prozvoní mě, když zastaví (skoro denně vozí něco do prodejny vedle v baráku) takže vím, že mám čas děti dát bezpečně do postýlek a vyběhnout ven si to převzít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568
17.6.13 10:01

Mně přivezli balík, když jsem byla těhotná a chlapík se nabízel, jestli s tím nepotřebuju pomoct, že by mě nechtěl mít na svědomí, kdyby se mi něco stalo :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
17.6.13 10:05

Ne, nechal mě nést 20 kilovou televizi v obrovský krabici (úhlopříčka přes metr) tak, že jsem pro ní musela do auta a ještě si jí vytahnout do patra. On prostě odjel. Jo a nikdy nevolají dopředu, prostě přijedou…tak nevím, jestli je to placená služba, nebo jestli to zrušili.. :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1520
17.6.13 10:09

Je to jen a jen o lidech, bez ohledu na to jestli je to PPL, DPD, GP nebo ČP. Hlavně to jde poznat v době dovolené, kdy jede jiný řidič než jezdí obvykle. Osobně mám u nás problém jen s GLS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
17.6.13 10:10

@Etcetera78 tak to jste měla super:-)
@Žirafátko tak snad budu mít více štěstí než vy :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3893
17.6.13 10:22

Já mám vždycky moc fajn řidiče, nejsem těhotná a stejně když veze těžší věci tak nabízí že mi to do prvního patra hodí-takovej mladičkem příjemnej řidič :) A taky vždycky volá a když se nedovolá tak pošlou sms, ať se mu ozvu nebo s časem doručení a když vím, že nebudem doma tak mu volám ať to doveze další den. Za mě velká chvála :) Dokonce když se nám to jeden týden nehodilo kolem té 12 co tady většinou jsou, tak nám to dovezl v 8 večer :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6525
17.6.13 10:22

@Žirafátko Teď jsem cosi objednávala a přímo v tom e-shopu měli poznámku, že PPL nemají povinnost předem informovat. Tak nevím, co je na tom pravdy?
Mě se zatím ozvala každá společnost, co takhle jezdí a neměla jsem problém s žádnou z nich. Akorát se mi často ozvou těsně přetím, než přijedou - např. za půl hodiny přijedeme… Pro mě je lepší, když pošlou sms. Jednak se ozvou už brzo ráno a jednak máme doma blbý signál na volání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat