Kvůli covidu nemohu pracovat

42
20.1.21 19:27

Práce a Covid

Ahojky holky jste tu, některá kdo kvůli Covidu nechodí a nebo nema práci. Jak zvládáte? Ja jsem už 3 týden doma z pracáku ani koruna práce není životopisy rozeslána začínám panikarit a hlavně mám i strach co bude dál nechci jít do práce, kde mě to nebude bavit, před Koronou jsem měla kavárnu tam jsem byla svým vlastním panem bouzel jsem ji musela dát pryč. Je mi z toho všeho smutno je tu někdo kdo ma stejný problém :zed: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
406
20.1.21 19:32

Nejsem v této situaci, ale je to hrozné co se tu děje!!! Hodně sil :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
20.1.21 19:41

Jsem na RD a chodím na maličký úvazek do práce a naštěstí práci mám a snad mít ještě nějakou dobu budu. Muž pracuje ve státním sektoru, ten má práci jistou, nyní snad i více než kdy jindy. Bohužel kolem sebe i v práci vidím čím dál víc, že lidé o práci přicházejí, je tošílené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15347
20.1.21 20:10

Moje sestřenice byla kosmeticka. Už není, zaměstnavatel ji propustil. Platit nájem musí i jidlo, tak teď rozvazi pizzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5305
20.1.21 20:20

Manžel o práci přišel částečně kvůli covidu, částečně že jde ten obor do útlumu. Hned druhý den měl práci, není žádný manažer, pracuje manuálně, a měl i jiné nabídky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
20.1.21 20:21

@lachtanice86 taky to musí být pro sestrenici strašný, už jdu taky na nejaky pohovory taky člověk se musí přizpůsobit, ale už to trva dlouho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 20:22

Mam to same. Jeste jsem na rodicaku a za mesic a pul musim do prace. Jsem zdravotnice a nechteji me zamestnat na ranni sichtu. Nemuzu do turnusu, jelikoz jsem s detmi sama, tak hledam jinde. No jsem zvedava, kde me zamestnaji, kdyz hrozi riziko OCR a navic hledam neco na jednosmenny provoz. Hrozna doba

• Citovat
  • Nahlásit
6392
20.1.21 20:27
@Anonymní píše:
Mam to same. Jeste jsem na rodicaku a za mesic a pul musim do prace. Jsem zdravotnice a nechteji me zamestnat na ranni sichtu. Nemuzu do turnusu, jelikoz jsem s detmi sama, tak hledam jinde. No jsem zvedava, kde me zamestnaji, kdyz hrozi riziko OCR a navic hledam neco na jednosmenny provoz. Hrozna doba

Tak hlavně, že si stěžují na nedostatek personálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 20:48
@janickaIII píše:
Tak hlavně, že si stěžují na nedostatek personálu.

To fakt nechapu :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
42
20.1.21 21:27
@Anonymní píše:
Mam to same. Jeste jsem na rodicaku a za mesic a pul musim do prace. Jsem zdravotnice a nechteji me zamestnat na ranni sichtu. Nemuzu do turnusu, jelikoz jsem s detmi sama, tak hledam jinde. No jsem zvedava, kde me zamestnaji, kdyz hrozi riziko OCR a navic hledam neco na jednosmenny provoz. Hrozna doba

To teda taky nechápu, když nemají personal, tak to asi není zas tak špatný jak říkají jinak by vas vzali všema deseti i na ranní. To jsem si myslela, že zdravotnice jsou na tom dobře, že práce je to mě hlava nebere, ale určitě vás nekde vemou i treba soukroma klinika uvidíte držím pěsti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3338
20.1.21 22:26
@Anonymní píše:
To fakt nechapu :zed:

Nechápeš? A když ve 14:30 odejdeš za dětma, kdo se o ty lidi bude starat pak? A v noci? Jako já tě chápu, jsem na tom stejně, ale všichni prostě nemůžou pracovat jen na ranní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6392
20.1.21 22:33
@Nell2 píše:
Nechápeš? A když ve 14:30 odejdeš za dětma, kdo se o ty lidi bude starat pak? A v noci? Jako já tě chápu, jsem na tom stejně, ale všichni prostě nemůžou pracovat jen na ranní.

no je pravda, ze nenapsala, kde přesně pracuje a co je přesně pojem - zdravotnice… na druhou stranu nevidím problém proč by nemohla dělat noční. Pokud má manžela, tak noční od (teď plácnu, nevím přesně od kolika do kolika mají směny v nemocnicích) 18 do 6 s tím, že manžel odvede děti do školky, ona se dopoledne vyspí. V tom bych problém neviděla. Ale nevím, možná je to špatná úvaha…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3338
20.1.21 22:42

@janickaIII psala, že je s dětmi sama. Já to tak mám, na denní chodím o víkendu a v týdnu pouze noční, s tím, že dítě do školky ještě nechodí, ale to je můj problém. Mně to tak vyhovuje. Ale bez manžela bych to nedala a ve zdravotnictví pracovat fakt nemohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6392
20.1.21 23:08
@Nell2 píše:
@janickaIII psala, že je s dětmi sama. Já to tak mám, na denní chodím o víkendu a v týdnu pouze noční, s tím, že dítě do školky ještě nechodí, ale to je můj problém. Mně to tak vyhovuje. Ale bez manžela bych to nedala a ve zdravotnictví pracovat fakt nemohla.

jo aha, to jsem nějak vytěsnila. Tak to je jasné, sama tohle nedá. Ale mě právě noční přijdou fajn s dětmi. Pokud to jde zařídit, jak ty píšeš. Což nevím jestli všude jde, ale věřím, že se takové místo najít dá. No každopádně nechápu, proč se všude pláče, že je nedostatek zdravotníků a pak když člověk chce, tak se nedostane… (ok chápu, že třeba tebe - jako člověka z oboru - by asi štvalo proč by jedna měla mít jen ranní, když ty tam musíš v noci být). Ale proč se tedy neřekne pravda?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3333
21.1.21 13:33
@civikk píše:
Ahojky holky jste tu, některá kdo kvůli Covidu nechodí a nebo nema práci. Jak zvládáte? Ja jsem už 3 týden doma z pracáku ani koruna práce není životopisy rozeslána začínám panikarit a hlavně mám i strach co bude dál nechci jít do práce, kde mě to nebude bavit, před Koronou jsem měla kavárnu tam jsem byla svým vlastním panem bouzel jsem ji musela dát pryč. Je mi z toho všeho smutno je tu někdo kdo ma stejný problém :zed: :mavam:

To si ale gratuluj sama sobe. Normalne zamestnany clovek dostava z pracaku alespon nejakou korunu. Podnikatel si zase odklada stranou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat