Práce na doma 2021

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
65
18.10.21 11:26

Práce na doma 2021

Ahoj, sice jsem pár takových témat už četla, ale většinou byli hodně stará nebo mi nic nedali, ale chtěla jsem se zeptat zda máte nějaká maminka nějaký přivýdělek na doma? Popřípadě jaký? Hrozně se doma nudím a peníze navíc se vždy hodí a tak bych něco dělat chtěla, ale nějak nevím moc co :nevim: nevím moc čemu věřit a čemu ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10924
18.10.21 11:32

Staré? Však tohle téma je tady co pár dní a odpovědi pořád stejný. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6281
18.10.21 11:35

Nejjednodušší je pracovat nadále pro svého zaměstnavatele - z domova i během mateřské a rodičovské. Pokud to povaha práce umožňuje. Pak víš o co jde, práci umíš a nemusíš řešit podvodníky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
18.10.21 11:38

@vulpes bohužel, tam už nepracuji, měla jsem smlouvu jen na dobu určitou a nemám zrovna v plánu v té práci zůstávat. Byla to jen práce pro zatím, než si najdu něco lepšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
18.10.21 11:39

@Cenarius našla jsem jen jedno téma a tam se ještě psalo akorát o něčem co jsem absolutně nepochopila :nevim: a přišlo mi to právě jako jedno z těch neduverihodnych věcí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10924
18.10.21 11:43

Tak určitě máš nějakou představu o tom co umíš a co bys doma mohla dělat. Tak zkus projíždět inzeráty podle toho a případně psát, jestli to nejde dělat formou částečného úvazku na HO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 11:47

Chat? pohledej, jsou o tom témata.

• Citovat
  • Nahlásit
6281
18.10.21 11:50

@Ronnie.M tak si najdi něco lepšího, co ti brání? Hlavně teda proč sis naplánovala těhotenství takhle, když jsi byla jen v „prozatimní“ práci, bez zajištění co dál…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 11:51
@vulpes píše:
@Ronnie.M tak si najdi něco lepšího, co ti brání? Hlavně teda proč sis naplánovala těhotenství takhle, když jsi byla jen v „prozatimní“ práci, bez zajištění co dál…?

těhotenství se dá naplánovat??

• Citovat
  • Nahlásit
65
18.10.21 11:52

@Cenarius abych byla upřímná, sama to moc nevím co bych mohla dělat… Mám teprve rok po škole a jsem mladá, pracovních zkušenosti moc nemám, sice mám školu na to abych mohla dělat třeba administrativu, ale když jsem viděla inzeráty, tak mi to na mě přišlo hrozně těžký… Takhle vidím většinu lidí psích praci, že to zní hrozně složitě (teď zrovna myslím stále zaměstnání). Sice už mám lepší představu než před tím rokem, ale pořád si připadám tak, že nic pořádně neumím… Možná se jen podceňuju, s tím mám velký problém už od mala… O to je teď pro mě těžší rozmyslet se na co mám a na co ne a co je nějaká blbost a co ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
18.10.21 11:54

@vulpes neplanovala jsem to, nebo jako plánovala, ale ne teď. Byli to v plánu nejdřív za rok, ale stalo se… Nemůžu říct že se máme úplně špatně. Na nás věk jsme zajištěny dobře, dokonce plánujeme po novém roce stavět, ale prostě se cítím blbě když bych něčím navíc taky nepřispívala a navíc hodit se to hodí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
18.10.21 11:56

Joo, to by chtelo vic lidi…
Ale nabidka minimalni, vesmes po znamosti a taky jsem projizdela starsi inzeraty a tam je uplne guvno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 11:59

Dej do googlu prace z domu com a vyjedou ti nabídky, oni tam pravidelně dáváají práci, na kterou narazí všude možně, je to jen nabídka, obepsat to pak musíš sama..občas se tam dá něco najít, jako nahrávání vzkazů apod :mrgreen: plus občas i nějaké články a recenze.

• Citovat
  • Nahlásit
17143
18.10.21 12:00

@Ronnie.M Hele, z domova se toho dá dělat dost, ale kdybys mohla, asi bys o tom věděla a uměla to - třeba překlady, účetnictví, šití na zakázku, psaní odborných nebo populárně-naučných článků, copywrighting…

Možná by bylo lepší ujasnit si, co bys vlastně chtěla do budoucna dělat a využít tenhle čas ke zvýšení kvalifikace, studiu, případně získání praxe (i za cenu, že bys to dělala bezplatně…). Máš nějaký nápad, plán? Mně kdysi docela pomohla knížka Francouzky se umí otáčet :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
18.10.21 12:07

@Ba-stet co mě nejvíc láká, že bych třeba chtěla jao stálou práci dělat je v kanceláři nějakou administrativu… Vždycky mě lákali kanceláře a když na to mám školu, myslím že by to nemuselo pro mě být nereálné…jen jazyky mi absolutně nejdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat