Práce na zkoušku

27.10.20 13:39

Práce na zkoušku

Ahoj děvčata, kvůli COVIDU jsem přišla o práci, a naskytla se nabídka na přechodnou dobu, jít pracovat do kuchyně (umývat nádobí, pomocné práce) dnes jsem tam volala, a pan mi řekl ať se dostavím v pondělí v 5 ráno na 5 hodin na zkoušku, a další den od 5 rána na 7 hodin na zkoušku bez smlouvy, a že uvidíme jak budeme vzájemně spokojený, zároveň jsem však evidovaná na ÚP měla bych to hlásit jako změnu? Šli by jste na zkoušku? Děkuji za rady :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19719
27.10.20 13:41

A co chces hlasit jako změnu? To hlas az te vezmou a budes mit smlouvu ne? Ja bych na zkoušku sla, za to nic nedas no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1192
27.10.20 13:42

Sla bych na zkousku, pokud za tu zkousku dostanes zaplaceno. Jinak ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.20 13:43

@Kriss Tina Také si to myslím, raději jsem si to chtěla potvrdit, děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.20 13:44

@Melodie91 Nezmínil se o penězích, ale řekla bych že už to bude všude placené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5559

Na zkoušku bych šla tak max na hodinu se podívat jak to tam funguje. Jinak na smlouvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25193

No zkouška většinou není na dva dny, aby ti pak neřekla ne a čau zadarmo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73639
27.10.20 13:45

@BarboraaaAaaaa Ne, nesla bych nekam na 2 dny pracovat zadarmo, zeptala bych se jich kdy mam dojit podepsat dpp, ze na vyzkoušení je idealni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9651

@BarboraaaAaaaa tak od zkoušky je v pracovní smlouvě zkušební doba :nevim: bez smlouvy je to práce načerno, takže bych se tím na pracáku radši ani nechlubila. já bych bez smlouvy do práce nenastoupila. už jenom proto, že bych nevěřila serióznosti zaměstnavatele, když se už na začátku snaží občůrávat zákony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

@pikola Zase si říkám co bych mohla u nádobí zkazit že

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9651
27.10.20 13:47
@j.a.n.i1 píše:
@BarboraaaAaaaa Ne, nesla bych nekam na 2 dny pracovat zadarmo, zeptala bych se jich kdy mam dojit podepsat dpp, ze na vyzkoušení je idealni.

anebo tedy to dpp :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.20 13:47

@sagina Raději to neřeknu, ty dva dny půjdu a uvidím, pokud by to pokračovalo bez smlouvy tak to včas utnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.20 13:50

@sagina Řekl že jen dva dny na zkoušku a pak si o tom promluvíme :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3943
27.10.20 13:51

Ne, neška bych nikam pracovat „na zkoušku“ bez smlouvy a jasné dohody o penězích. Když v té kuchyni třeba uklouzneš a zlomíš si kotník, jak to budeš řešit bez smlouvy? Od toho je zkušební doba, abyste si navzájem ujasnili, jestli to půjde nebo ne.
Ovšem chápu, že pro firmu je to výhodné - přihlásí se jim 15 kandidátů, s každým si domluví dva dny „na zkoušku“ a hned mají na měsíc vystaráno zadarmo a bez statostí. A po měsíci vyhodí nový inzerát. Kdysi za studií jsem se s tím taky setkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
781
27.10.20 13:53

A ty ses nezeptala jak tu zkoušku budeš mít zaplacenou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama