Práce řidiče v Rakousku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Vojtěch1203
13.1.22 14:18

Práce řidiče v Rakousku

Zdravím,
Chtěl bych se zeptat, zda-li někdo z přítomných nemá zkušenost s profesí řidiče v Rakousku.?
Dostal jsem nabídku u jedné z firem, kde by náplň práce byla rozvážet balíky (takže něco jako u nás PPL).
Ze zkušenosti u nás vím, že řidiči jsou šíleně vytížení, stres, časové vytížení..prostě není o co stát.
Ale přemýšlím, zda-li pracovní podmínky v Rakousku nejsou v této profesi lepší?…
Děkuji za každou zkušenost :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
587
13.1.22 14:41

@Vojtěch1203 Ahoj, zkušenost sice nemám, ale pokud jsi už řidičem byl a zvládáš to, tak proč ne, plat i podmínky budou téměř na 100 % lepší.
Akorát je nutný zvážit, zda zvládneš být profi řidič i ve městě, který vůbec neznáš (nežiješ tam) a zda zvládneš jazyk aspoň na komunikaci s příjemcem balíku a s centrálou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28764
13.1.22 14:52

Muž tam dělal před coronou, pro upc rozvážel. Jako masakr, celý den se nezastavil, řekla bych, že tam jsou nároky ještě větší než tady u nás. Je to líp placené, než řidič tady, ale taky se tam podle toho musí člověk chovat, co si občas dovolí kuryr tady, tak tam by za to na hodinu letěl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Vojtěch1203
13.1.22 15:56

Děkuji moc za reakce :-)
Ano, pracuji jako řidič převozové sanitky a uvažoval jsem právě o změně… volant nechci opustit :D a Rakousko mě vždycky strašně přitahovalo…tak jsem to chtěl zkusit touhle cestou.
Ale asi to taky nebude výhra, jak vidím :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Floralys
13.1.22 18:04
@Vojtěch1203 píše:
Děkuji moc za reakce :-)
Ano, pracuji jako řidič převozové sanitky a uvažoval jsem právě o změně… volant nechci opustit :D a Rakousko mě vždycky strašně přitahovalo…tak jsem to chtěl zkusit touhle cestou.
Ale asi to taky nebude výhra, jak vidím :think:

A že se na to ptáš ženských na miminu? Je spousta fór pro řidiče, tam by ti asi poradili i ti, kteří to už maj za sebou. S kočárkem se ppl rozváží dost blbě. Aspoň myslím. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat