Prací prostředek Batole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zdenkkaa
Kecalka 145 příspěvků 16.01.12 12:46
Prací prostředek Batole

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s pracím práškem Batole? Je levný, nechce se mi moc kupovat ten Persil sensitive,Lovelu apod..Za chvilku mám termín a já začala prát až dnes :D díky za odpovědi.. :hug:
P.S.> omlouvám se,že sem to zařadila do kategorie Miminko, nevěděla sem kam to zařadit.. :think: :mrgreen:

Nejnovější recenze z kategorie Prací prostředky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
petrulinka1
Echt Kelišová 8432 příspěvků 16.01.12 12:49

Ahoj já ho používám a jsem spokojená prádlo je hezky vyprané a krásně voní. Používám i aviváž batole,ale to jsem začala až když bylo malé půl roku.

Zdenkkaa
Kecalka 145 příspěvků 16.01.12 12:51

Super, díky..:-) no já už dala na „první várku“ aviváž(tež tu batole) a ted čtu na netu že se to doporučuje až po tom půl roku, no tak další věci budu prat bez aviváže :D

Banny
Závislačka 3401 příspěvků 16.01.12 12:56

Ahoj, taky jsem první oblečky prala v tomhle prášku a hned dávala i aviváž, nevěděla jsem, že se to nedoporučuje a v pohodě ;)

RadanaH
Kelišová 7213 příspěvků 16.01.12 13:12

ted je to jedno,ale pak jak zacnes prikrmovat,tak budes hledat nejaky zazracny prasek,co ti vypere vse :D

ja mela od batole avivaz a prijemne vonela,pouzivala jsem ji na deky a takove ty veci,at jsou mekoucke…

treba lovela spatne pere…ja ze zacatku pouzivala persil sensitive,ale byl drahy,tak pak tide sesitive-o stovku a neo levnejsi,kdyz to neni v akci…ted jsme byli v kaufu a nebyl tam tide a jen persil maly baleni a drahy jak svina,tak jsme koupili klasicky palmex a neni zadny problem :D

Lucinka.K
Kelišová 6333 příspěvků 16.01.12 13:12

Já taky používala Batole, i Lovelu, nějak jsem to střídala, podle toho kdy se šlo na nákup, jestli před, nebo po mateřské :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Prádlo OK ;) :lol: Ani jeden prášek dětem nevadil. Po roce už jsem oběma prala v Arielu a prášku pro nás. Neměly s kůží problémy.

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 16.01.12 13:34

Prala jsem v Batoleti pro mimi, později i aviváž používala a spokojenost.

Gabrielaaa
Extra třída :D 13047 příspěvků 16.01.12 13:34

jj používám a střídám ho s lovelou, a nemůžu si stěžovat, ale jen kojím nevím jaký bude na fleky od příkrmů.. :think:

Gabrielaaa
Extra třída :D 13047 příspěvků 16.01.12 13:35
taky peru s aviváží lovela a nic, v pohodě… :think:
Banny.J píše:
Ahoj, taky jsem první oblečky prala v tomhle prášku a hned dávala i aviváž, nevěděla jsem, že se to nedoporučuje a v pohodě ;)
smudlinky
Závislačka 2598 příspěvků 345 inzerátů 16.01.12 13:36

já používala batole léta předtím než jsem měla malou. jsem s ním už míň spokojená, přijde mi, že kvalita šla dolů. Koupila na zkoušku ariel-ten mi smrdí, proto už aviváž nedávám vůbec, tak mám už koupený persil gold a jsem zvědavá- kamarádka ho chválí, prý je dobrý na skvrny od barviček !-)
lovela nepere nic moc, pak ještě existuje mimino, to mi přišlo také celkem fajn, ale větší balení jsem nesehnala, tak jsem vždy skončila u batolete.

bell
Extra třída :D 12792 příspěvků 16.01.12 14:02

Ja zacinala na Lovele i s avivazi a ted nedavno jsem presla na Batole i s avivazi…Batole je lepsi a hezky voni :palec:

Šája
Hvězda diskuse 102678 příspěvků 16.01.12 16:29

používám batole od narození malé - já tedy používám v tekutém stavu. používám od narození i batole aviváž :palec:

jamoni
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 16.01.12 17:18

Používám a jsem spokojena, mám ten sypký prací prášek, docela i dost vypere, když je to pokaděné, tak nejdřív přeperu ve žlučovém mýdle. Aviváž na mimi oblečky nepoužívám, naopak by se spíš měl přidat máchací program, aby ty prášky citlivou kůži miminka nedráždily.

nikolinecka
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 16.01.12 18:44

Ahojky, já ho používám od Ondráškovýho narození až doteď :D.. Taktéž i aviváž a nemůžu si to vynachválit, krom toho, že dobře pere, taky nádherně vonííí!!! Opravdová miminkovská vůně - používám aviváž bílou.. :)

bufinda
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 17.01.12 08:57

Ahojky taky používám jedině batole opravdu krásně to voní vždy když někde s malou jsem tak mi každý řekne čím to tak rásně voní :lol: :D … Aviváž nepoužívam žádnou mala se mi osipala a doktorka mi poradila atžádnou avivaž nepoužívam že to je většinou tím a je pravda že od te doby mame klid, ale to už je podle toho jak je miminko citlivé

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

„Nová doba! Host vyhazuje vrchního!“ Číšník z Kurvahošigutntag se vrací ve velkém stylu

„Nová doba! Host vyhazuje vrchního! Já odcházím, já odcházím!“ rozčílí se... číst dále >

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >