Pračka Whirlpool - Technický dotaz

Anonymní
19.6.21 21:51

Pračka Whirlpool - Technický dotaz

Krásný den všem :)

Prosím o radu. Máme doma pračku Whirlpool se 6. smyslem. Ráda bych se zeptala :

: zda ji má někdo také a mohla bych se zeptat na pár dotazů ohledně programů ( empirické informace - samozřejmě si mohu stáhnout návod, ale to není ono :) )

: zda chápu program 6. smysl správně i z toho hlediska, že nevadí, že pračku nemám naplněnu z maximálního možného objemu, jelikož si sama zváží náplň pračky ( dotaz od sestry majíc stejnou pračku a bydlíc sama - nestihne pračku sama naplnit :) )
( rozumím tomu z webu tak, že pračka dokáže po vložení prádla " vypočítat nasákavost ( zřejmě na základě hmotnosti náplně, ale přeci hmotnost a objem spolu ne vždy korelují :think: )
Někdy zcela zaplněný buben může být lehčí než jen zpoloviny zaplněný, avšak těžšími materiály.

Rády bychom neplýtvaly vodou ani energiemi :)

Moc děkujeme :))
Nádherný den všem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.6.21 22:52

Nikdo? :)

• Citovat
  • Nahlásit
25.6.21 15:47

Zdravím. Řekl bych, že to chápete plusmínus správně. Asi bych neřešil vnitřní algoritmy 6. smyslu :) Sám jí mám, a peru jak kdy - někdy skoro prázdnou, jindy mi pračka vyhlásí stávku, protože v ní toho je moc… Ale jak sama víte, pračka by si měla sama umět dynamicky upravit program podle množství prádla, vlhkosti v pracím prostoru, čistotou vody atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
25.6.21 16:24

Já mám tedy s whirpool pračkou 6.smyslem docela trable. Já ten pojem 6. smysl chápala stejně jako ty, jenže zároveň mám u každého programu v návodu určenou náplň prádla v kg. Pokud tam mám toho míň (nikdy nepřeplňuji, takže jak je tomu s přešvihnutím nálože nevím), tak mi odmítá vyždímat. Prostě jakoby se furt chystala a chtěla to rozjet na plné otáčky, ale nikdy nevyždímá, to trvá někdy i půl hodiny, než se pak sama vypne. Otevřu buben a hle, prádlo nevyždímané. Takže, když vidím, že se tak pračka „trápí“, mám nachystané plonkovní starou osušku, vypnu pračku a hodím osušku do bubnu. Pak už je vše vpoho a pračka šlape. Tož tak má zkušenost. Už bych do Whirpool 6th sense nikdy nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat