Pracoval někdo jako uklízečka v domově pro seniory?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
Reakce:
Tak náplň práce bude uklid ne
klasicky úklid pokojů, sociálních zařízení, chodeb, společných prostor (jídelna aj.).
Kamarádka dělala chvíli, peníze minimální mzda a práce navíc za neustále nemocnou kolegyni. Takže fakt dřina. Navíc nedala ty staré lidi, kteří si chtěli povídat a ona na to neměla čas…bylo jí jich líto.
Známá to dělala asi měsíc. Minimální mzda, ale celkem pěkné benefity.
Nakonec šla dělat do nemocnice sanitářku.
@Ta1983 píše: Více
Tím pádem se neumí ani vyjádřit
Jak si někdo může splést uklízečku se sanitářkou či ošetřovatelkou?
@Ta1983 píše: Více
Tak snad si umí vygooglit co to je sanitářka ne?
@Ta1983 píše: Více
Uff, tak ještě, že zvládla založit zde diskuzi co ![]()
@Monchichik píše: Více
Tím pádem je ještě hloupější než jsem si myslela ![]()
@Monchichik no jinak by se přeci neptala ne?
Na druhou stranu je pravda že uklízečka může dělat kdeco.
U nás v nemocnici i nosila čaj pacientům a odnášela placenty z porodních sálů atd.
U tchýně kde pracuje toto dělá sanitářka.
@ibis A proč myslíš? Může dělat spoustu dalších věcí než jen uklízet.
@Monchichik tak hlavně by se měla asi ptát v konkrétním zařízení ne? Všude to nemusí být stejné ![]()
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
Zajímá mě, jaká je náplň práce, jak to tam chodí, jak moc je to náročné?
Děkuju za sdílení zkušeností.
Prosím o anonym.