Pracoval někdo jako uklízečka v domově pro seniory?

Anonymní
4.1.26 10:53

Pracoval někdo jako uklízečka v domově pro seniory?

Zajímá mě, jaká je náplň práce, jak to tam chodí, jak moc je to náročné?
Děkuju za sdílení zkušeností.
Prosím o anonym.

  • Upravit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
8699
4.1.26 11:07

Tak náplň práce bude uklid ne :lol: klasicky úklid pokojů, sociálních zařízení, chodeb, společných prostor (jídelna aj.).

  • načítám...
32232
4.1.26 11:26

Kamarádka dělala chvíli, peníze minimální mzda a práce navíc za neustále nemocnou kolegyni. Takže fakt dřina. Navíc nedala ty staré lidi, kteří si chtěli povídat a ona na to neměla čas…bylo jí jich líto.

  • načítám...
297
4.1.26 11:27

Známá to dělala asi měsíc. Minimální mzda, ale celkem pěkné benefity.
Nakonec šla dělat do nemocnice sanitářku.

  • načítám...
5171
4.1.26 11:28

Sorry, ale fakt tenhle dotaz myslíš vážně? :roll:

  • načítám...
297
4.1.26 11:37

@ibis třeba si to paní plete se sanitářkou. Těžko říct

  • načítám...
5171
4.1.26 11:42
@Ta1983 píše: Více

Tím pádem se neumí ani vyjádřit :roll: Jak si někdo může splést uklízečku se sanitářkou či ošetřovatelkou?

  • načítám...
8699
4.1.26 11:43
@Ta1983 píše: Více

8o Tak snad si umí vygooglit co to je sanitářka ne?

  • načítám...
297
4.1.26 11:43
@izabe píše: Více

Někdo ne🫣

  • načítám...
8699
4.1.26 11:45
@Ta1983 píše: Více

Uff, tak ještě, že zvládla založit zde diskuzi co  :roll:

  • načítám...
32232
4.1.26 11:48

@Ta1983 Tak ptá se na práci uklízečky, proč by si to měla plést?

  • načítám...
5171
4.1.26 11:50
@Monchichik píše: Více

Tím pádem je ještě hloupější než jsem si myslela :nevim:

  • načítám...
297
4.1.26 11:51

@Monchichik no jinak by se přeci neptala ne?
Na druhou stranu je pravda že uklízečka může dělat kdeco.
U nás v nemocnici i nosila čaj pacientům a odnášela placenty z porodních sálů atd.
U tchýně kde pracuje toto dělá sanitářka.

  • načítám...
32232
4.1.26 11:54

@ibis A proč myslíš? Může dělat spoustu dalších věcí než jen uklízet.

  • načítám...
297
4.1.26 11:55

@Monchichik tak hlavně by se měla asi ptát v konkrétním zařízení ne? Všude to nemusí být stejné :think:

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat