Pracujete jako masérka?

914
18.12.19 12:51

Pracujete jako masérka ?

Ahoj, jak těžké je založit a udržet se v podnikání? Díky ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Černá vdova
18.12.19 13:03

Já mám zatím živnostenský list, rozjednaný prostor a připravuju si provozní řád provozovny a provozní řád mobilního maséra. Mám v plánu masírovat jako vedlejší činnost, mám práci na pracovní poměr. Mám tři certifikáty, myslím, že si s tím vystačím. Lidi si chci sehnat přes slevomat. Doufám, že začnu masírovat od začátku února.

• Citovat
  • Nahlásit
5367
18.12.19 13:03

Tak pokud jseš dostatečně atraktivní, tak o mužskou klientelu nebudeš mít nouzi. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3872
18.12.19 13:13

Záleží, jak jsi dobrá, kolik masérů je v lokalitě, kde bys chtěla podnikat atd…
Mám třeba kamarádku, která musí klienty i odmítat, protože masíruje fakt perfektně, sama na sebe začala po rodičovské a předtím několik let pracovala v luxusním spa hotelu, kde dělají masáže na top úrovni, takže ty zkušenosti má - když je někdo dobrý, rychle se to rozkřikne. Naopak jsou u nás ve městě maséři, kteří vás vezmou po zavolání i třeba hned ten den, ale kvalita masáže tomu pak odpovídá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1840
18.12.19 15:43

Nejlepší je se domluvit s hoteli v okolí, že by si jim chodila masirovat a z jejich ceníku si brala provizi. Tak to mají maséri u nás a mají toho fakt hodně. :) I pro hotel/penzion je lepší vyplácet provize maserovi než ho zaměstnat si myslim :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat