Praha 4 - gynekoložka

386
4.12.06 23:03

Praha 4 - gynekoložka

Ahoj maminky. Už dlouho přemýšlím o změně své gynekoložky. Přestěhovali jsme se a mám to k ní teď daleko a navíc jsem se na diskuzi dozvěděla, že s ní jsou nějaké problémy. Potřebuji poradit nějakou gynekoložku na Praze 4, se kterou máte dobré zkušenosti. Děkuji za odpovědi, ale hlavně to dost spěchá. Plánujeme druhé mimi a to bych chtěla chodit už jinam:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2226
5.12.06 07:39

ahoj,
nechceš chodit na gynekologii rovnou do podolí? - s druhým mimi bys to měla pak všechno v jednom.
chodila jsem tam do poradny od 7. týdne a rodila tam taky a byli tam všichni moc fajn, tak jsem se rovnou objednala i na gynekologii. s konkrétní mudrou moc ale neporadím - protože mám často záněty močového měchýře, tak chodím k dr. kašíkové do gynekologicko-urologické poradny. jejich web je www.upmd.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
6.12.06 13:11

Já (ještě) mám dr na P4 - u Brumlovky, dr Piková. Má soukromu ordinaci, předtím byla na Budějovické.
Je fajn, při registraci jsem platila nějaký penízky, ale pak se mluvilo o tom placení v ordinacích a od té doby jsem platila jen za jednorázová zrcadla, fotky z ultrazvuku a jiné drobnosti. Teď bydlím na Praze 6 a sháním pro změnu gynekoložku/gynekologa tady…
E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kik
1802
9.12.06 20:55

Ja chodim k doktorce do Medicentra mezi Chodovem a Roztylama, kdybys chtela, napisu ti kontakt. Zatim jsem platila jen stovku za vytery, jinak nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kik
1802
9.12.06 20:56

Ja chodim k doktorce do Medicentra mezi Chodovem a Roztylama, kdybys chtela, napisu ti kontakt. Zatim jsem platila jen stovku za vytery, jinak nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
13.12.06 10:21

Holky děkuji moc. Píšu až dnes, protože jsem si nevšimla odpovědí. Nějak mi nefunguje upozornění, že někdo napsal odpověď. Poslala jsem vám SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231
19.7.15 19:11

Obnovuji diskusi…
Hledám dobrou gynekoložku na Praze 4, která bere nové pacientky… klidně si i připlatím… poradíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5327
19.7.15 19:13

@origo Já sem byla spokojená z paní Harantovou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231
19.7.15 19:18

@maminka189 Dík za tip, asi se zeptám blbě, ale má v ordinaci ultrazvuk? Budu teď potřebovat zvláštní péči :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4680
19.7.15 19:31

Nevím, ja je to s příjmem nových pacientek, ale já jsem moc spokojená s Natalínou .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5327
19.7.15 19:46

@origo Ano má v ordinaci ultrazvuk a je moc milá a ochotná cokoliv vysvětlit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.15 20:25

Doktorka Zitkova.je to na Hájich ale nebere uz vseobecnou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
19.7.15 20:45

www.gynekologiekolek.cz
Majitel, Mudr. Kolek je ředitelem porodnice v Krči. Pracuje u něj více lékařů, všichni jsou super, má 2 ultrazvuky, z toho jeden je mega profi ( dělá na něm i těhotenské screeningy). Vřele doporučuji!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231
19.7.15 21:01

Díky všem za info :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
19.7.15 21:08

Gynbus Modřany. Jsou tam i doktorky. Zkus si zavolat, myslím, že pořád berou