Reklama

Praní šátku a aviváž

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

leňula2
Echt Kelišová 9022 příspěvků 03.05.10 15:09
praní šátku a aviváž

Milé šátkařky,

mám šátek Storchenwiege leo přírodní. Zatím jsem ho neprala, první praní proběhlo u kamarádky, která se nakonec pro nošení v šátku nenadchla a tak jsem si od ní šátek koupila já. Teď na dovolené dostal šátek pěkně zabrat :-) , takže je třeba ho vyprat. Vím, že ho můžu prát na 60°C, ale co aviváž. Přidává se do praní nebo ne?

Díky za případné odpovědi :kytka: .

Reklama

Reakce:

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 03.05.10 15:23

Já nedávám…
Každopádně po praní vyžehlím napařovačkou. Jestli je nový, mrkni ještě sem , nové šátky bývají tužší a potřebují „zanosit“

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 03.05.10 15:28

Leni - ja prala ten svuj uz nekolikrat (mam teda Vatanai hnedy), a avivaz jsem nedavala. Ja myslim, ze pokud to budes prat ve slizu tak muzes pridat trochu octa misto avivaze(delam to tak i u plinek a ostatniho pradla). On ten satek zmekne i bez avivaze po prvnim pouziti po prani. Podle meho ale nic nezkazis ani kdyz avivaz das.

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.10 15:51

Aviváž nedávám. Ale já jí nedávám nikdy.

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 03.05.10 16:56

Nepřidává, aby šátek nebyl klouzavější. Ale nezkoušela jsem to (aviváž nevlastníme).

leňula2
Echt Kelišová 9022 příspěvků 04.05.10 08:01

Díky moc za odpovědi :huban: . Dnes to hodím do pračky :-) .

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >