Percentilový růstový graf ke stažení ze stránek SZÚ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 30.04.10 22:25
Percentilový růstový graf

Už to proběhlo mnoho diskuzí na téma váží moc, váží málo, nepřibírá… Náhodou jsem narazila na stránkách Státního zdravotního ústavu na užitečný prográmek a mě v této souvislosti napadlo sem vložit odkaz ke stažení. Třeba se bude někomu hodit.,

Lze zadávat údaje od 0 do 18 let. Trochu mi trvalo, než jsem vychytala zadávání kalendářních dat (u mě to jde ve formátu např. 25/1/2010). Musíte zadat správně, jinak Vás to dál nepustí. Zjistíte tam, jak jste na tom v percentilech co se týče růstu, váhy, obvodu hlavy a další údaje a vše můžete tisknout, pokud to po Vás chce např. lékař.

Tak tady je odkaz:
http://www.szu.cz/…y-ke-stazeni

Možná, že nejsem první, kdo sem odkaz vkládá, tak se omlouvám. :mrgreen:

Příspěvek upraven 30.04.10 v 23:11

Reakce:
Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 30.04.10 22:33

Tenhle prográmek znám a používám, je fakt super :palec: Akorát já tam věk dítěte zadávat nemusím, spočítá se automaticky po zadání data měření :think: A datum vkládám normálně ve formátu 30.4.2010, tak nevím, proč to u tebe funguje trošku jinak :think:

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 30.04.10 22:40

Tak s tím přepočtem věku máš pravdu, přepočítá a zadá se automaticky… Zatím zkouším. Ale to datum musím s lomítky… Upravím článek. Díky.

Ischtar
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 01.05.10 08:32

Funguje výborně, díky :palec:

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 01.05.10 08:37

Aha, já myslela, že už ho používáš déle, tak to pak jo :palec:

Pipet
Generální žvanilka 24139 příspěvků 01.05.10 08:41

Jo, ten taky znám, a právě proto jsem přispívala do diskusí o malých dětech, protože po roční prohlídce to na mě vyplivnulo nultý percentil :mrgreen: Ale v roce a půl se Majda vyšplhala na osmý, tak supr :mrgreen:

Elik
Extra třída :D 10796 příspěvků 01.05.10 09:40

jojo, taky používám, je to super.
A taky mi to teda funguje vkládat datum normálně, s tečkama…

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 01.05.10 10:05

Já ho mám už roky a od té doby, co mám nový notebook a kopírovala jsem si ten program ze starého, tak taky musím zadávat datum tak, jako zakladatelka. Předtím to šlo normálně :nevim: . Dalo mi to práci, zjistit, jak ho tam vložit. A ještě navíc to chce naopak měsíc a den v měsíci. Takže třeba dnešek by byl 05/01/2010 8-o 8-o 8-o . Věk se pak počítá automaticky.

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 01.05.10 10:50

Tak mě tak napadlo, nemůže to souviset s nastavením v Ovládacích panelech - Místní a jazykové nastavení? Jestli je tam ve standardu formát data s lomítkama, tak asi proto ho chce i v tomhle programu. Ale to jen hádám, nejsem na tohle odbornice :nevim:

JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 03.05.10 10:38

mě to nejde stáhnout, ach jo. :cry:

Anon
Povídálka 24 příspěvků 17.05.10 23:36

To se bude hodit! Díky!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >