Reklama

Percentilový růstový graf ke stažení ze stránek SZÚ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 30.04.10 22:25
Percentilový růstový graf

Už to proběhlo mnoho diskuzí na téma váží moc, váží málo, nepřibírá… Náhodou jsem narazila na stránkách Státního zdravotního ústavu na užitečný prográmek a mě v této souvislosti napadlo sem vložit odkaz ke stažení. Třeba se bude někomu hodit.,

Lze zadávat údaje od 0 do 18 let. Trochu mi trvalo, než jsem vychytala zadávání kalendářních dat (u mě to jde ve formátu např. 25/1/2010). Musíte zadat správně, jinak Vás to dál nepustí. Zjistíte tam, jak jste na tom v percentilech co se týče růstu, váhy, obvodu hlavy a další údaje a vše můžete tisknout, pokud to po Vás chce např. lékař.

Tak tady je odkaz:
http://www.szu.cz/…y-ke-stazeni

Možná, že nejsem první, kdo sem odkaz vkládá, tak se omlouvám. :mrgreen:

Příspěvek upraven 30.04.10 v 23:11

Reklama

Reakce:

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 30.04.10 22:33

Tenhle prográmek znám a používám, je fakt super :palec: Akorát já tam věk dítěte zadávat nemusím, spočítá se automaticky po zadání data měření :think: A datum vkládám normálně ve formátu 30.4.2010, tak nevím, proč to u tebe funguje trošku jinak :think:

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 30.04.10 22:40

Tak s tím přepočtem věku máš pravdu, přepočítá a zadá se automaticky… Zatím zkouším. Ale to datum musím s lomítky… Upravím článek. Díky.

Ischtar
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 01.05.10 08:32

Funguje výborně, díky :palec:

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 01.05.10 08:37

Aha, já myslela, že už ho používáš déle, tak to pak jo :palec:

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 01.05.10 08:41

Jo, ten taky znám, a právě proto jsem přispívala do diskusí o malých dětech, protože po roční prohlídce to na mě vyplivnulo nultý percentil :mrgreen: Ale v roce a půl se Majda vyšplhala na osmý, tak supr :mrgreen:

Elik
Extra třída :D 10792 příspěvků 01.05.10 09:40

jojo, taky používám, je to super.
A taky mi to teda funguje vkládat datum normálně, s tečkama…

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 01.05.10 10:05

Já ho mám už roky a od té doby, co mám nový notebook a kopírovala jsem si ten program ze starého, tak taky musím zadávat datum tak, jako zakladatelka. Předtím to šlo normálně :nevim: . Dalo mi to práci, zjistit, jak ho tam vložit. A ještě navíc to chce naopak měsíc a den v měsíci. Takže třeba dnešek by byl 05/01/2010 8-o 8-o 8-o . Věk se pak počítá automaticky.

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 01.05.10 10:50

Tak mě tak napadlo, nemůže to souviset s nastavením v Ovládacích panelech - Místní a jazykové nastavení? Jestli je tam ve standardu formát data s lomítkama, tak asi proto ho chce i v tomhle programu. Ale to jen hádám, nejsem na tohle odbornice :nevim:

JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 03.05.10 10:38

mě to nejde stáhnout, ach jo. :cry:

Anon
Povídálka 24 příspěvků 17.05.10 23:36

To se bude hodit! Díky!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >