Prasknutí plodové vody ve 32 týdnu

Anonymní
16.2.20 09:19

Prasknutí plodove vody ve 32tydnu

Ahoj jsem 32tt jsem v porodnici od minulého týdne voda mi praskla minulý týden… Už 3ti noc mám bolesti v bříšku a vystřeluje to do zad lékař říkál že až budou velké bolesti mám volat sestru. Vzdycky je to v noci do rana pak to přejde po odtoku vody prý většinou žena rodí do 14dnu myslíte že začíná to tělo se připravovat na porod? Mám strach o maleho… denně tak 4× mi stvrdne bříško a pak zase v pohodě ale ty bolesti jsou nepříjemné. diky nikca :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23717
16.2.20 09:22

No když ti opravdu praskne voda, tak se rodí do 24hodin. To ti spíš uniká?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1528
16.2.20 09:25
@pikola píše:
No když ti opravdu praskne voda, tak se rodí do 24hodin. To ti spíš uniká?

Ja mela za to, ze kdyz po odtoku se do 24hod neporodi, tak se davaji atb a porod se vyvolava. Alespon takova je moje zkusenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 09:30

Právě že mi pořád tece je to jako kdyby curala třeba chvíli nic a pak zase to začne téct a třeba pak je to zase v pohodě a pak zase a furt dokola říkal lékař že malý tam prý má ještě vodu ale ne už tak moc a strašně se bojím…všeho jak co bude.

• Nahlásit
  • Citovat
23717
16.2.20 09:31
@luci.no píše:
Ja mela za to, ze kdyz po odtoku se do 24hod neporodi, tak se davaji atb a porod se vyvolava. Alespon takova je moje zkusenost.

No jako že se musí porodit jsem myslela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
16.2.20 09:52

@pikola pokud jsou děti nedonošené tak se vyčkává. Pod dohledem takto může být vážně klidně 14 dnů v nemocnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
16.2.20 09:53

Hlavně voda se doplňuje takže když paní píše že uniká ale dítě nějakou má tak budou chtít vydržet co nejdéle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
16.2.20 10:01

Strach mít nemusíš. I kdybys porodila, ve 32tt už to nebude takový problém. Děti už bývají docela velké (třeba minulý týden se takto narodila známé holčička a už se blížila ke dvěma kilogramům) miminko by sice bylo nějakou dobu v inkubátoru ale to není nic strašného a komplikací už nebývá zdaleka tolik jako u dětí do 30tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16323
16.2.20 10:16

Ve 34+0 mi praskla voda, dva dny mi porod zastavovali aby stihly vykapat kortikoidy. Celou dobu dávali ATB…porodila jsem 34+4tt…to co popisuješ jsem měla taky+ jsem měla málo časté, ale hodně bolestivé pohyby. Ptala jsem se jak moc mu je zle když nemá tolik vody a říkali mi, že tam jedna paní udržela mimco pak ještě měsíc…voda se trochu dotvářela, ale pořád odtikala… Hlavně se snaž trošku uklidnit i když je to hrozně těžké..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 10:57

Děkuji všem za radu :) kordikoidy mi dávali a drželi 2dny a teď jen čekají kdo ty prý prijde samo.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama