Přátelství s cizincem?

14.7.13 10:58

přátelství s cizincem?

Ahoj holky, tak jsem tu zase :mrgreen: a potřebuji opět poradit jsem taková věčná potížistka :oops:
Není to tak dlouho, co jsem psala o radu a moc jste mě pomohly :kytka: případ vyřešen, pán se bude do konce měsíce stěhovat a já budu mít klid :dance: :mavam:
Ted' mám ale problém číslo 2…kamarádka mě na facebooku seznámila s cizincem, který pracuje v ČR a mluví docela dobře česky. Prý má o mě zájem a moc se mu líbim, takže jsem si ho dala do přátel a začli jsme spolu komunikovat :hug:.Má nádherného syna(2roky) z prvního manželství a je rozvedenej, syna má v péči jeho bývalá žena a on na něj platí alimenty.Je to super chlap, syna vídá denně, má se synem nádherný vztah, vše je v pořádku až na jednu věc a tou je jeho bývalá žena(češka).Javica mě psal, že jeho žena nechce, aby si našel přítelkyni, že pokud zjistí, že někoho má nebo s někým začne žít, tak mu přestane kluka pujčovat a už ho nikdy neuvidí. Že nesnese aby její syn říkal nějaké cizí pí…če mami. Prostě hrozně žárlí a vydírá ho zkrs syna :zed: jeho bývalá žena ví, že je Javica na synovi hozně závislí, že ho miluje a nedokáže si ředstavit že by ho nemohl každý den vidět :? a to je pravda, protože mě psal, že by raději zemřel, než aby syna nemohl vidět každý den…řekla jsem mu, že když platí řádně a včas alimenty, tak mu jeho bývalá musí syna půjčit a může si dojít na soud a upravit styk s dítětem, nemůže mu přece syna jen tak sebrat…no a on mě na to napsal, že udělal hroznou pitomost…že vždycky když měl výplatu, tak hned jel za synem a bývalou ženou, dal ženě do ruky peníze na alimenty a navíc jim nechal skoro celou výplatu(nechal si jen peníze na nájem a na potraviny) a co je nejhorší, tak si nebral potvrzení o tom, že jeho bývalá převzala peníze na alimenty :zed: :zed: ona mu ho nechtěla napsat s tím, že by mu to vživotě nezapřela a pak když si našel přítelkyni, tak mu začala vyhrožovat, že pokud přítelkyni neopustí, syna nikdy neuvidí a zažaluje ho, že na syna jí nikdy nedal ani korunu…bohužel jak už jsem psala, Jovica nemá žádný doklad v ruce, prostě nic čím by prokázal, že jí ty alimenty platil.Je tu někdo, kdo by mě dokázal poradit :kytka: nevím jestli má vůbec cenu bojovat :,( nějak se na to necítím ale zase by jsem mu chtěla ponoct, on je v situaci kdy by to měl začít řešit ale má strach o syna a já se odmítám pořád schovávat před jeho bývalou ženou :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24160
14.7.13 11:04

Prosimte neres cizi radobyproblemy a neskakej do naruce prvnimu, co se ozve ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
14.7.13 11:07

Nebo. Nejakeho duvodu chce pritelkyni jedine tajne (proc asi ;) ) a tohle je jenom obhajujici omacka kolem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř. G12
14.7.13 11:15

Nevím, zní to divně a bojovat by měl ON, ne ty.

• Nahlásit
  • Citovat
14.7.13 11:15
@pikola píše:
Prosimte neres cizi radobyproblemy a neskakej do naruce prvnimu, co se ozve ;)

já ale neřeším cizí problémy, Jovica si moc přeje aby jsem z ním přijela, psal mě, že je štastný že ho chápu ale že neví co má dělat, že by chtěl začít znovu, od začátku zase žít a být št'astný ale jeho bývalá žena ho nenechá na pokoji. Podle mě spíš nechce přijít každý měsíc o sponzorský dar :roll: nebo se bojí, že když bude semnou, že by jí opustil a přestal se sní stýkat…já nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř. G12
14.7.13 11:16

@Enciklopedie
víš, čím víc budeš ochotná a spasitelská, tím to bude horší. Když chce abys přijela, tak přijeď a zbytek ať si vyřeší on.

• Nahlásit
  • Citovat
21860
14.7.13 11:17

Tak ať začne dávat jen to, co musí, a nedělá osla. A samozřejmě začne posílat peníze převodem nebo si nechá psát lejstro o zaplacení. Co víc s tím hce dělat? Zpětně (pokud na to nemá svědky) s tím stejnak nic nesvede. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
14.7.13 11:18
@Enciklopedie píše:
já ale neřeším cizí problémy, Jovica si moc přeje aby jsem z ním přijela, psal mě, že je štastný že ho chápu ale že neví co má dělat, že by chtěl začít znovu, od začátku zase žít a být št'astný ale jeho bývalá žena ho nenechá na pokoji. Podle mě spíš nechce přijít každý měsíc o sponzorský dar :roll: nebo se bojí, že když bude semnou, že by jí opustil a přestal se sní stýkat…já nevím :nevim:

Proč a čím ho nenechá na pokoji? :roll: Ať si vyřeší přes soud styk a hotovo, co víc chce řešit? Čím ho vydírat?? :roll: Ty se nepleť do jejich věcí, jednak s tím nic nezmůžeš a druhak - pokud s ním něco nemáš - ti je do toho stejně prd :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 11:18
@Ali-Ali píše:
Nebo. Nejakeho duvodu chce pritelkyni jedine tajne (proc asi ;) ) a tohle je jenom obhajujici omacka kolem…

ale on chce, aby jsem za ním přijela, má svůj vlastní byt, svojí práci kterou má rád ale bojí se, že přijde o syna…a já nechci být ta, která se bude podřizovat co chce a nechce jeho bývalá paní… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24160
14.7.13 11:19

Nech se lovit, delej drahoty ty a at si prijede milostpan, ty se nikam nezen. Jak dlouho si pisete?
Me to prijde jako snuska vymyslu. Navic v tom vubec nehraje roli to, ze je cizinec. A kdyby si to nevymyslel, nestala bych o chlapa, co mu zivot ridi nejaka ex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 11:21
@Seizdra píše:
Proč a čím ho nenechá na pokoji? :roll: Ať si vyřeší přes soud styk a hotovo, co víc chce řešit? Čím ho vydírat?? :roll: Ty se nepleť do jejich věcí, jednak s tím nic nezmůžeš a druhak - pokud s ním něco nemáš - ti je do toho stejně prd :think:

vydírá ho tí, že pokud semnou začne žít, že mu přestane pujčovat syna :zed:
a na soud on jít nemůže protože si od ní nenechal potvrdit do klady o převzetí alimentů a ona mu řekla, že pokud nebude skákat jak on píská, tak nahlásí na soudu, že jí celé dva roky neplatil na kluka ani korunu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
14.7.13 11:22
@Enciklopedie píše:
ale on chce, aby jsem za ním přijela, má svůj vlastní byt, svojí práci kterou má rád ale bojí se, že přijde o syna…a já nechci být ta, která se bude podřizovat co chce a nechce jeho bývalá paní… :nevim:

A že tě chce na pich tě nenapadlo? Proto ty pohádky, že kdyby měl přítelkyni (se kterou by ho jeho ex viděla), tak bude bez syna…? Takže prostě musíš být „tajná přítelkyně“…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
14.7.13 11:23
@Enciklopedie píše:
vydírá ho tí, že pokud semnou začne žít, že mu přestane pujčovat syna :zed:
a na soud on jít nemůže protože si od ní nenechal potvrdit do klady o převzetí alimentů a ona mu řekla, že pokud nebude skákat jak on píská, tak nahlásí na soudu, že jí celé dva roky neplatil na kluka ani korunu…

Tak ať si to začne nechat potvrzovat a hotovo. Syna mu nevezme. A on nemá být blbej a když je to ex, nebýt pod pantoflem… Opravdu takový tuponě nechápu, sorry…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 11:24
@nepř. G12 píše:
Nevím, zní to divně a bojovat by měl ON, ne ty.

on se snaží bojovat ale ona ho má v hrsti :zed: nemá doklady o tom, že jí dával peníze, dával jí je z ručky do ručky a dal na její řeči, že by mu to v životě nezapřela :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24160
14.7.13 11:24

A vy uz spolu jako hodlate nejak bydlet nebo proc to resi? I kdyby fakt neplatil, dite mu kvuli tomu nikdo nesebere, vzdyt se to tady stale resi z druhe strany.
Kdyby s tebou chtel navazno neco mit, nebude te takovyma kravinama zatezovat a bude snazit si to vyesit sam. Ty jsi evidentne ten typ. spasitelky, co ho jeste polituje a bude chodit zadnima dverma od nej a rikat jak to ma chudak tezky :roll:
Zenska vzpamatuj se ;)

Příspěvek upraven 14.07.13 v 11:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama