Provokativní oblékání

219
13.7.13 11:24

"Provokativní" oblékání

Ahojky ;-)

Opět mám takovou otázku… Oblékáte se rády lehce provokativně? Nemyslím tím samozřejmě jako lehká děva točíci kabelkou vyhlížející klienta :-D ale prostě jen třeba něco lehce průsvitného, nedopnutých pár knoflíčků, něco těsnějšího nebo kratšího jen tak aby bylo vidět, to co chcete aby bylo vidět? Jestli tím rády uvádíte muže do rozpaků a lehce je provokujete třeba nějakým gestem, pozicí nebo pohybem (a oni se třeba vzruší)? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Lindsay15
13.7.13 11:31

Já se tak sem tam obléknu ;) Přítel hrozně zbožňuje upnuté legíny, prý ho to vzrušuje…A tak si je často oblékám když někam jedeme - baví mě sledovat jeho výrazy a to jak nemůže nic udělat :P

• Nahlásit
  • Citovat
5471
13.7.13 11:35

Jako měla jsem tohle období, ale už jsem z toho vyrostla a posunula se někam jinam. Nechodím jako jeptiška, tak normálně, spíše preferuju historický styl oblékaní (sukně po zem, režné věci apod.). Děkolt mám pěkný, ale s jizvou, takže ho ukazuju, ale zároveň nevystavuju. Vzrušovat cizí chlapy nechci (taky se mi nelíbí když se některá pokouší vzrušovat mého manžela). Hranice mám nastavené asi víc, pro někoho je normální být na koupališti nebo na přehradě nahoře bez, já jsem nebyla nikdy - jsou věci, které nejsou pro každého a jsou jen a pouze pro oči mého manžela, a těch věcí mám asi více než je dneska běžné 8)Jsem staromilec, no…Ale doma mám pár sexy oblečků :jazyk:

Příspěvek upraven 13.07.13 v 11:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
13.7.13 11:35

Určitě jo :) ted uz to teda není jak dřív před mimi, ale každá žena má určitě ráda, když jsou z ní chlapi vedle :) ale nemělo by to být vulgární, laciné… některé ženy nevidí tu hranici :) Ale ja jsem pro :) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12505
13.7.13 11:40

JÁ se ráda oblékám hezky, prostě chci aby mi to slušelo,–)
Zrovan předvčírem jsem si v sekáči kupovala tričko stálo 100korun a já ho dostala za pade,–)Včera se malej zadarmo projel na poníkovi a dostala jsem lístky na představení do cirkusu, ale ty jsem odmítla. Měla jsem na sobě hezké tričko co je jen jemně prusvitné a sukni :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3287
13.7.13 11:41

V práci „používám“ zejména hluboký plný výstřih, většina mých klientů jsou muži, a funguje to bezvadně, ještě se u toho tvářím jakože nevinnost sama :mrgreen:
Manžel má sice občas připomínky ale nedá se nic dělat :andel:
Jinak nevím zda se oblékám provokativně, nosím např. červenou lakovanou kabelku a k tomu jehly 10 cm, v kombinaci s formálním oblečením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24310
13.7.13 11:43

Jasne, rada se tak oblekam, ale ne lehce. Delam to i doma. Treba ted mam na sobe tuniku, ktera ma spadnuty cele rameno celkem dost, takze pulku ramene a hrudniku nad prsa mam holou a konci upnuta pod zadeckem. Nekdy k ni mam i leginy.Doma nosim i saty, sukynky. Venku to je ruzny, ale mam rada hole ramena a klicni kosti, takze saty, overal, topy bez bez raminek frci.Nebo jen bluzka polopruhledna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24310
13.7.13 11:45
@pralinka2727 píše:
V práci „používám“ zejména hluboký plný výstřih, většina mých klientů jsou muži, a funguje to bezvadně, ještě se u toho tvářím jakože nevinnost sama :mrgreen:
Manžel má sice občas připomínky ale nedá se nic dělat :andel:
Jinak nevím zda se oblékám provokativně, nosím např. červenou lakovanou kabelku a k tomu jehly 10 cm, v kombinaci s formálním oblečením.

aaaa ted se mi zastesklo po pracovnim obleceni :roll: :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Imane
13.7.13 11:47
@Apaji píše:
Jako měla jsem tohle období, ale už jsem z toho vyrostla a posunula se někam jinam. Nechodím jako jeptiška, tak normálně, spíše preferuju historický styl oblékaní (sukně po zem, režné věci apod.). Děkolt mám pěkný, ale s jizvou, takže ho ukazuju, ale zároveň nevystavuju. Vzrušovat cizí chlapy nechci (taky se mi nelíbí když se některá pokouší vzrušovat mého manžela). Hranice mám nastavené asi víc, pro někoho je normální být na koupališti nebo na přehradě nahoře bez, já jsem nebyla nikdy - jsou věci, které nejsou pro každého a jsou jen a pouze pro oči mého manžela, a těch věcí mám asi více než je dneska běžné 8)Jsem staromilec, no…Ale doma mám pár sexy oblečků :jazyk:Příspěvek upraven 13.07.13 v 11:36

Tak jak jsi to popsala…no asi jsem taky staromilec :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
24310
13.7.13 11:48

Meldy bohuzel zeny neumi odhadnou hranici a pak to vypada silene. Treba mini ze ktere leze prodlouzeny zadek, tricko s dekoltem, ale u pasu leze spicek, boty na kterych bud neumi chodit, nebo se vyvrkava noha bez pasku kolem kotnika. K tomu nejlepe zvaro v puse u kocarku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12505
13.7.13 11:50
@wildcherry píše:
Meldy bohuzel zeny neumi odhadnou hranici a pak to vypada silene. Treba mini ze ktere leze prodlouzeny zadek, tricko s dekoltem, ale u pasu leze spicek, boty na kterych bud neumi chodit, nebo se vyvrkava noha bez pasku kolem kotnika. K tomu nejlepe zvaro v puse u kocarku :mrgreen:

Takových denně potkávám :mrgreen: Měly by se oblékat podle postavy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24310
13.7.13 11:54
@Prcek88 píše:
Takových denně potkávám :mrgreen: Měly by se oblékat podle postavy

Prave :lol: A nevim proc, ale casto k tomu maji rychlovyrazne liceni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12505
13.7.13 11:55
@wildcherry píše:
Prave :lol: A nevim proc, ale casto k tomu maji rychlovyrazne liceni.

Protože to jsou blbky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24310
13.7.13 12:03
@Prcek88 píše:
Protože to jsou blbky :mrgreen:
:mrgreen: tak proto, ahaaa :lol:.Jednou si znama po porodu kdy pribrala 30kg a byla po CS(takze vetsi bricho)vzala jen satek, trojihelnik misto tricka. Takze ji lezlo uuuuplne vsechno krom pupika, opravdu strasny pohled.No rekla jsem ji to, sly jsme na kavu a bylo to velice nevhodne. Nekdy opravdu zeny nevidi, nebo nevim.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1857
13.7.13 12:22

Já se přímo vyžívám v oblékání a ráda nosím výstřihy, šaty, kraťásky a legíny, protože prsa a nohy mám fakt pěkný :lol: Kolikrát taky koukám, co si kdo dokáže oblíct :roll: Jednoduchá rada stylistů-kombinovat strakaté a jednobarevné věci, vzít si buď volný vršek a uplý spodek a naopak, ne oboje. Já se cítím hodně sexy v botách na podpatku a vůbec v těch, které klapou, chlapi na vás koukají úplně jinak, než když máte tenisky.Ne,že bych potřebovala nějaké balit, ale dělá mi dobře, když vím, že se líbím ;) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama