Prázdnota ve vztahu

Anonymní
27.11.19 19:38

Prazdnota ve vztahu

Kde zacit.. nejdu pro radu, spis pro sdileni pocitu.. s chlapem jsme spolu 5let, ja jedno dite, on jedno dite a jedno spolecne.. posledni dobou je mi neskutecne smutno.. citim se prazdne..jen jako inventar domacnosti. Postradam cit, neco spolecneho.. nejake pohlazeni, polibeni..o sex se musim vicemene doprosovat a uz me to nebavi :( vic ho zajima pc, telefon..se mnou skoro nekomunikuje.. konicky ma jen svoje.. jsme spis snad jak spolubydlici.. a ja nevim co s tim.. neni mi ani 30 a nevim jestli se v tomhle da zit vecne..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5302
27.11.19 19:42

To je tady furt, že ženská chce sex a chlap ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 19:43

@Božislava ale tady nejde jen o to.. myslim si i sednout, popovidat, jakej byl den, co bude v planu.. resim jen doktory, jidlo..

• Citovat
  • Nahlásit
5302
27.11.19 19:46
@Anonymní píše:
@Božislava ale tady nejde jen o to.. myslim si i sednout, popovidat, jakej byl den, co bude v planu.. resim jen doktory, jidlo..

Co bude v plánu? Stejně myslíš na to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 19:53
@Božislava píše:
Co bude v plánu? Stejně myslíš na to…

Jestli máš nějaké mindraky tak si je jdi léčit jinam. Tohle zakladatelce nepomůže. Jak můžeš vědět na co myslí ty chytrá? Přečti si znovu co psala :zed: :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
6427
27.11.19 19:56

A mluvila si s ním o tom jak se cítíš? Kdy jste spolu byli sami dva, třeba na večeři?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 19:57
@Anonymní píše:
Kde zacit.. nejdu pro radu, spis pro sdileni pocitu.. s chlapem jsme spolu 5let, ja jedno dite, on jedno dite a jedno spolecne.. posledni dobou je mi neskutecne smutno.. citim se prazdne..jen jako inventar domacnosti. Postradam cit, neco spolecneho.. nejake pohlazeni, polibeni..o sex se musim vicemene doprosovat a uz me to nebavi :( vic ho zajima pc, telefon..se mnou skoro nekomunikuje.. konicky ma jen svoje.. jsme spis snad jak spolubydlici.. a ja nevim co s tim.. neni mi ani 30 a nevim jestli se v tomhle da zit vecne..

Ahoj řeším něco podobného. Akorát máme jen dítě jedno a je moje. Pomohlo nám mluvit, ale záleží jestli chlap chce…??

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 19:58

Ahoj, měla jsem to stejně, jen po delší době. Nastolili jsme režim spolubydleni. Trvalo to pár měsíců, ale manžel najednou viděl, že ho neobejmu, řeším jen provozní nutnosti a také, že je o mě zájem. Je to dva roky zpět a fungujeme skvěle. Prostě potřeboval vidět, jaké to je, když na toho druhého kašle.
Já Teda opravdu chtěla končit, brala jsem to vážně.
Pak jsme se zase dali dohromady a i v posteli to je bez problémů. To jsem fakt o sex skemrala, připadala jsem si trapně, že musím ukecavat manžela…

• Citovat
  • Nahlásit
5302
27.11.19 20:05
@Anonymní píše:
Jestli máš nějaké mindraky tak si je jdi léčit jinam. Tohle zakladatelce nepomůže. Jak můžeš vědět na co myslí ty chytrá? Přečti si znovu co psala :zed: :pocitac:

Ano, pohlazení, objetí a políbení. Na to myslí. Ale nezlobím se, na tebe. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6205
27.11.19 20:10

@Božislava Tobě hodně chybí pich, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5302
27.11.19 20:11
@Kfětoslava píše:
@Božislava Tobě hodně chybí pich, že?

Ne. Proč? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6205
27.11.19 20:13
@Božislava píše:
Ne. Proč? :mavam:

Podle tvých reakcí bych řekla, že sis vrzla naposledy u napadení Kuvajtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
27.11.19 20:17

A co zkusit něco sami dva, společně, bez dětí, mimo domov…? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5302
27.11.19 20:19
@Kfětoslava píše:
Podle tvých reakcí bych řekla, že sis vrzla naposledy u napadení Kuvajtu.

To je prostě efekt „BOŽISLAVA“. Stačí nick změnit a bude klid. Ale nezlobím se na tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 20:21

Zakladatelko nemluvíš o mém muži. Až na ten sex ten je jednou za rok. Jinak jak přes kopirak. Letos my bylo 30 a jsem úplně zoufalá. Doma se řeší jen jídlo a kdo vyzvedne dítě. Jinak žádná komunikace když se ozvu jsem za hysteriku on je přece spokojený.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat