Prdění ve vztahu

Anonymní
23.5.21 17:44

Prdění ve vztahu

Ahooj lidi,
Dnes jsem viděla video, kde se několika kluků/mužů ptali, zdali jim vadí, když partnerka před nimi prdí, a většina odpověděla, že jim to vadí. Já před partnerem asi po roce vztahu začala :D A jak to máte vy? Přijde vám to nechutné anebo si nenecháte vyvalit bok? :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.5.21 17:47
@Anonymní píše:
Ahooj lidi,
Dnes jsem viděla video, kde se několika kluků/mužů ptali, zdali jim vadí, když partnerka před nimi prdí, a většina odpověděla, že jim to vadí. Já před partnerem asi po roce vztahu začala :D A jak to máte vy? Přijde vám to nechutné anebo si nenecháte vyvalit bok? :lol:

Ahoj :mrgreen: to je téma… já když musím tak musím, ale neprdím jakokdyž jsem doma sama.. trochu nechutný mi to teda přijde :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
2581
23.5.21 17:49

Prdime cela rodina..je to lidsky a zdravy..samozrejme jako nesoutezim s manzelem, kdo si prdne vic nahlas..,ale normalni prd..,stane se..kolikrat se dost zasmejem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
23.5.21 17:49

Já nikdy, ani v dlouholetém vztahu, cítila bych se dost nežensky. :D Chlap ať si klidně prdi, pokud to není nějak extrémně často. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 17:50

U nás normální, my se nad tím ani nějak nepozastavujeme. Když si jeden prdne, děláme jako nic. Trochu by mi vadilo, kdyby při každém prdnuti na mě udělal partner fuuuuj, nebo mi dal prostě nějak najevo, že to slyšel.
Ale když máme dobrou nàladu a děláme spolu kraviny, tak někdy hrajeme přestřelku 🤣 🤣

• Citovat
  • Nahlásit
940
23.5.21 17:53

Jasne, prdime pred sebou a nekdy se u toho fakt nasmejem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
23.5.21 18:02

Prdím, manžel ne. Vždycky, když si prdnu, tak mi řekne: „Prasátko,“ a já mu řeknu, že je to lidský :D
Když je to síla, tak se omluvím a vyvětrám, jinak na to doslova prdím. Bohužel mě nadýmá tolik věcí a vůbec dlouho bojuji se střevními potížemi z mléka nebo náhodných věcí, že se můžu doslova vyprdnout na to, abych si doma vyvalila bok. Někdy tomu opravdu nejde předcházet.
Mimoto se u toho nasměju, manžel je takový tolerantní :D Jinak s našima normálně prdím a smějeme se tomu všichni. Jsme taková veselá rodina a nic si z toho neděláme :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 18:03

Manžel si to hlídá i po 23 letech co jsme spolu. Já mám problém se střevy, tak to uhlídám hůř. Ale když už, tak to buď přejdeme, bez řečí nebo si z toho uděláme srandu.

• Citovat
  • Nahlásit
825
23.5.21 18:05

Prdime, oba dva, hlavne manzel. Kdyz jsem nadmuta ja, s radosti mu to potom oplacim v hure vetratelnych mistech, typicky v aute.

Mockrat jsme se uz kvuli tomu nasmali, prijde nam to normalni a rozhodne se ani jeden necitime trapne. A ja se tedy mene zensky necitim :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
947
23.5.21 18:12

Já teda po sedmi letech vztahu až na jednu nehodu teda né no. Připadala bych si trapně a nežensky.
Přítel nepřehání ale uleví si což to mi příjde v pořádku.
Já se dokážu uvolnit jen když jsem sama :D samozřejmě co se děje když zrovna spím-za to nezodpovídám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18954
23.5.21 18:20

Ne, neprdime, obcas to samozrejme ujede samo :mrgreen:. Ale abychom si pred sebou ulevovali, to tedy ne. Jsme velmi, velmi vesela rodina, ale fekalni humor jsem nikdy nepochopila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1880
23.5.21 18:22

Jasně že :D. A dokonce mezi sebou i soutěžíme :D. A hlavně kolikrát to schválně pustím ve výtahu, no chlamu se jak malá, když on řve „pomooc, dochází mi čerstvý vzduch“ jasný ted když to píšu, to asi vtipně nezní, ale v tu chvíli :D. Nebo zvednu peřinu a schválně sní třepu..Jsme jen lidé a kdo neprdi tak v padesáti co? Exploduje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2581
23.5.21 18:25
@EvieK píše:
Jasně že :D. A dokonce mezi sebou i soutěžíme :D. A hlavně kolikrát to schválně pustím ve výtahu, no chlamu se jak malá, když on řve „pomooc, dochází mi čerstvý vzduch“ jasný ted když to píšu, to asi vtipně nezní, ale v tu chvíli :D. Nebo zvednu peřinu a schválně sní třepu..Jsme jen lidé a kdo neprdi tak v padesáti co? Exploduje?

Ale zni :-D s tou perinou mi dela manzel furt…nebo je treba v kuchyni a vola- honeeeem pojd sem…tak ja letim, co se deje..vlezu tam a pak uz je to jen fuuuj, ty si dobytek :lol: uz se teda tak casto nenachytam :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1880
23.5.21 18:27
@Melodie91 píše:
Ale zni :-D s tou perinou mi dela manzel furt…nebo je treba v kuchyni a vola- honeeeem pojd sem…tak ja letim, co se deje..vlezu tam a pak uz je to jen fuuuj, ty si dobytek :lol: uz se teda tak casto nenachytam :lol:

Mi dělal na začátku taky. Prý lásko, slyšíš to? Co? No a pak jsem to spíše cítila 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4819
23.5.21 18:27
@EvieK píše:

No, tak ono mezi „normálně si prdnout, protože jsme lidi a nechceme explodovat“ a „chovat se jako prase“ je teda hodně velký rozdíl, aspoň pro mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat