Prdíky Baby calm

48
18.4.20 10:42

Prdiky baby calm

Ahoj holky malému je 12 dní a vždy u kojení a po něm ho trápí prdíky. Na doporučení pediatricky jsme nasadili probiotika BioGaia a Espumisan. Po Espumisanu se mi to zdá ještě horší. Šla jsem tedy do lékárny s tím že koupím kapičky jiné. Dostala jsem Baby Calm, ale doma jsem zjistila, že se má používat až od ukončeného 1.mesice. Používali jste někdo dříve? Nebo máte nějakou radu co vašim prckum na bolavá bříška pomáhalo? Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7674
18.4.20 10:57

@Nikdo07 my pouzivali driv o teda asi par dni. Ale svagrova malemu davala od asi 2 tydnu (po porade v lekarne). Dvera na to moc netrpela, ale svagrova si chvalila + teda jsme nedavali Bio Gaiu, ale Biopron. Nekdo taky chvali masaz briska, cviceni nozkama, nahrivani pecickama, noseni na tygrika, klubickovani (to vzdycky dcera prdela krasne). A slysela jsem i masticce Pupik, pry dobra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
295
18.4.20 11:06

Synovi espumisan taky nesedl, pak jsme chvíli používali sab simplex, po tom to bylo lepší a cca po měsíci a půl( malej byl mirne nedonošenej) jsme přešli na baby calm, ten byl za mě společně s bio gaiou nejlepší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6543
18.4.20 11:11

@Nikdo07 mě jedine co pomohlo byl Enticon, to bylo super, jinak nezabíraly čaje, espumizan ani Sab simplex, nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LD1
255
18.4.20 11:45

U nás třeba BioGaia způsobovala koliky. 🤷🏽‍♀️ Chce to zkoušet. Jinak BabyCalmu bych se asi ani nebala, dát ho dřív. Jsou to úplně přírodní kapičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1309
18.4.20 15:25

U dcery fungovala kombinace BabyCalm (určitě jsem dávala v prvním měsíci) a Bio Gaii, u syna zabrala kombinace vysypávacích kapslí od Swissu (laktobacily) a Espumisanu, u třetího dítěte jsem opět dávala Espumisan (už jsem mu to dávala v porodnici - pouze 5 kapek) a Bio Gaii. Jinak doporučuji nastudovat Karpovu metodu, malému budou 3 měsíce a je to úplný zázrak!!! U něj stačí pouze pevně zavinout a bílý šum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat