Přebalování 5týdenního miminka v noci

Anonymní
11.1.20 10:45

Přebalování miminka

Ahooj, jak přebalujete miminka v noci? Mám 5 ti týdenní, plně kojene. V noci se vzbudí cca 3×, pri jednom kojeni se pokadi, ale okamžitě usne. Jakmile ho jdu přebalit tak se vzbudí a je třeba hodinu vzhůru.. Mám ho v noci prebalovat když usne? :think: Zase se bojím aby nebyl opruzeny.. :zed: Pres den přebaluju ikdyz usne..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4109
11.1.20 10:48

Urcite ho musis prebalit, tuplem kdyz se pokadi!!! Takhle maly miminko jsem prebalovala pred kazdym krmenim,,tak to taky, zkus pred… a kdyz se pak jeste pokadi, tak ho hned prebal znovu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
11.1.20 10:48

Po tom kakani bych prebalila a zkusila ho pak znovu uspat treba u prsa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 10:55

@darekp Pred má právě sucho, pokadi se u krmení. Přes den přebaluji pořád, neboj :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
7572
11.1.20 10:56

Po kakani urcite prebalit. Curani jsem uplne pokazde neprebalovala. Ale mala se budila dvakrat v noci a nekakala v noci snad nikdy :dance: ale jako novorozence jsem ji prebalila vzdy. Ted se budi tak jednou za noc, vetsinou prebalime, ale ona se ted uz (jupi, tuk tuk tuk) snad vickrat budit nebude :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
11.1.20 11:08

Když byl syn v noci jen pocurany a plina vypadala v pohodě, nechavala jsem. Pokud by mu to nesvedcilo a začal být opruzeny, samozřejmě bych začala přebalovat pokaždé. Taky jsem mela problém potom ho uspat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4109
11.1.20 11:17
@Anonymní píše:
@darekp Pred má právě sucho, pokadi se u krmení. Přes den přebaluji pořád, neboj :lol:

Tak, kdyz je suchej, tak dobry, ale kdyz se pokadi, tak rozhodne prebalit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
11.1.20 11:35
@Anonymní píše:
@darekp Pred má právě sucho, pokadi se u krmení. Přes den přebaluji pořád, neboj :lol:

Syn se taky vždycky po kojení pokadil, vždycky jsem přebalila, jinak by se oprudil, pak jsem ho dala znovu na prso a usnul. My jsme ani neodříhávali, protože to nemělo cenu, ani po hodinovém nošení si nikdy nekrknul, asi pil efektivně a nepolykal vzduch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7572
11.1.20 12:13

@Beata.xy dcera taky nekrkala, obcas zceeela vyjimecne. I kdybych se na hlavu stavela, tak si z 99% nekrkla :mrgreen: a tchyne to nemohla pochopit a porad to vyzadovala :roll: (jinak mam opravdu moc fajn tchyni, to musim rict, aby se tu do me nekdo nepustil :lol: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
11.1.20 13:33
@Kukacka123 píše:
@Beata.xy dcera taky nekrkala, obcas zceeela vyjimecne. I kdybych se na hlavu stavela, tak si z 99% nekrkla :mrgreen: a tchyne to nemohla pochopit a porad to vyzadovala :roll: (jinak mam opravdu moc fajn tchyni, to musim rict, aby se tu do me nekdo nepustil :lol: )

Ty děti na UM se z láhve prostě vzduchu nalokají, ale pokud má dítě dobrou techniku kojení, tak někdy fakt nemá co krnout. My to měli o to horší, že se syn hodně přepíjel a pak ublinkával, ale prostě nekrknul ani po hodině. Tchýně byla naštěstí daleko :) (Taky ji mám ráda, ale ty její rady ze středověku fakt nemám potřebu poslouchat, naštěstí manžel ji dost usměrňuje)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7572
11.1.20 13:37
@Beata.xy píše:
Ty děti na UM se z láhve prostě vzduchu nalokají, ale pokud má dítě dobrou techniku kojení, tak někdy fakt nemá co krnout. My to měli o to horší, že se syn hodně přepíjel a pak ublinkával, ale prostě nekrknul ani po hodině. Tchýně byla naštěstí daleko :) (Taky ji mám ráda, ale ty její rady ze středověku fakt nemám potřebu poslouchat, naštěstí manžel ji dost usměrňuje)

Ano, taky byla dcera kojena. U nas teda nebylo ani to blinkani. Jestli si blinkla jako mala do jejiho roka dvakrat, bylo to hodne. A to spis po pul roce, kdyz uz po kojeni blbla :mrgreen:
Jo, tak to mame stejne :mrgreen: jen kdyz jsme u nich byly, tak nastesti radila :mrgreen: dceri je rok a pul a stale ma ty tendence, ale v mezich slusnosti si ji uz obcas mirnim i sama :mrgreen: kdyz to nejak nechce pochopit, nastoupi manzel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat