Miminko má hleny a chrochtá

Anonymní
11.1.20 09:22

Miminko má hleniky a,,chrochta,,

Ahoj maminky chci se zeptat jestli nemáte podobnou zkušenost, je nám přes 5 týdnu a už téměř od porodnice máme jak kdyby hleniky, zkouším odsavat, občas malinko odsaju ale nic moc, přijde mi spíš že má hleniky jak kdyby v krku a tak jakože chropti, už nevím co mám dělat :roll: kapu i mořskou vodu do nosanku, prý by mu to mělo ztect, ale moc to nepomáhá za chvíli je to znovu. MUDr že to může mít i z mlicka, tak nám napsala nove na alergii na bilkovinu kravského mleka tak to teď budeme zkoušet… Máte někdo podobnou zkušenost? Bylo to mlíčkem? A pokud ne co Vám zabralo? Už si tak říkam aby nebyl malý nachlazeny, ale chropti už celkem dlouho a u mudr vše vždy v pořádku. Děkuji za rady :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11.1.20 09:25

Jste dobra, když v peti tydnech veku tohle všechno zvládnete. Na Vaši rýmu doporucuju mořskou vodu, případně proplachy vincentkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 09:27

Tak jestli doktorka nic neshledala, tak asi dítěti nic není ne?
Mě syn taky pochrochtával a byly to normální zvuky, které dělal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 09:30

@lleennttiillkkaa no tak jako kontroluje ho, ale třeba odběr nebo vyter z krku nedělala tak jako nevím :think: akorát mi řekla že mám zkoušet odsavat a napsala nasivin a mořskou vodu.. mám strach no, člověk už neví :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
11.1.20 09:38

Ahoj, malé to chrochtání a hleny začaly taky okolo 4 týdne a po odběrech krve byla zjištěna alergie na bílkovinu kravského mléka. Doktorka předepsala Nutrilon allergy digestive care a během měsíce zahlenění zmizelo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 09:43

@Nikola27698 a jinak stolička a vše ok? taky nechápu proč nám prvně nevezme krev :roll: prý to mám vyzkoušet a uvidím. Nutrilon allergy care má prý nějaky výrobní výpadek, takže nám napsala Sunar Allergy tak uvidíme :roll: mesic je celkem dlouha doba ty jo na zkoušení :lol: a mám strach aby nám to neodmítal kvůli chuti prý je to horci tak uvidíme :? Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
2730
11.1.20 09:48

Hleniky a stolicka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ty vogo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 09:50

@Kaileee a co jako??? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
11.1.20 09:53

Stolici měla po něm normální, ale s tou neměla nikdy problém. To zahlenění se zlepšilo po pár dnech, ale zmizelo tak po tom měsíci. Allergy care jo ale nám píše allergy digestive care a ten normálně na trhu je. Jako první asi tři lahvičky mi odmítala kvůli chuti, ale potom pila už normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
11.1.20 09:53

@Kaileee a taky jeste mlicko :roll: :-DD

Jinak muj syn taky takhle obcas chrochta a nic mu neni, zkus ho min pozorovat a min se tim stresovat:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2730
11.1.20 09:57
@Euforia píše:
@Kaileee a taky jeste mlicko :roll: :-DD

psycho :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 09:59

@Kaileee nechápu, tak když k tomu nemáš co říct tak si to přečti a jdi dal ne? Nebudu mluvit jak dlaždič když mám malý mimino tvl :roll: navíc mi to přijde neslušný :think:

• Nahlásit
  • Citovat
799
11.1.20 10:08

Může to být i zadní rýma. Je to z toho jak se chodí z tepla do zimy a obráceně.. Malá 4 týdny ji má teď taky. Prý může trvat 2-3 měsíce. Kapu libenar, neodsavam, protože nosanek má čistý. Dávej ho ven na vzduch :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2730
11.1.20 10:09
@Anonymní píše:
@Kaileee nechápu, tak když k tomu nemáš co říct tak si to přečti a jdi dal ne? Nebudu mluvit jak dlaždič když mám malý mimino tvl :roll: navíc mi to přijde neslušný :think:
:mrgreen: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11730
11.1.20 10:18

Nemužeš to napsat jako normální dospělá osoba? musíš psát jako vykojená pipina bez mozku? vždyt se to nedá číst, natož na to radit? kdo co dělá? ty nebo mimino? :roll: #materskypluraljezlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama