Spánek šestitýdenního miminka

10.1.20 21:07

Spánek šestitýdenního miminka

Ahoj mám šest týdnů starého chlapečka. Přes den mi moc nespal od 3týdnů. Vzbudil se vždy v 7ráno a usnul klidně až ve 14hod a spal do 17hod, potom jsem ho vykoupala nakrmila a byl vzhůru do 20hod a potom usnul a spal třeba 5hodin v kuse. Ale dnes přes den spí více, vstával až v 8.30 potom mi usnul ve 12hodin spal do dvou, najedl se a vzbudil se v pět na jidlo. Potom byl chvilku vzhůru a zase ni usnul asi kolem 6hodiny a spí až do teď. Mam trochu strach že až se vzbudí tak neusne a budeme vzhůru až do rána. Co by jste dělali vy? Mám ho vzbudit? A ještě další otázka, je plně na UM(sunar) a od včerejška mi nekakal, bolesti bříška nemá, nekrouti se a nepláče. Musí miminko na UM kakat každý den? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

598
10.1.20 21:23

Spanek se detem meni casto. Predtim byl pres den vzhuru, rekla bych, nadmerne hodne. Ja bych nebudila a sla bych brzy spat, kdyby v noci spatne spal, tak at mam nejakou tu hodinu k dobru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13632
10.1.20 21:25

Na UM se denně nekajdí, někdo ano někdo ne. Nech ho spát, režim se bude měnit ještě mockrát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 21:30

@jizvíková dobře, děkuji. A kdyby měl hlad vzbudil by se sám? Měl jíst v 9.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 21:32

@Oriseka ano, byl přes den hodně vzhůru, ale prostě spát se mu nechtělo a to jsem dělala vše aby spal. :lol:
Jen doufám, že si neprohodil noc a den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13632
10.1.20 21:35
@Sabina123amy píše:
@jizvíková dobře, děkuji. A kdyby měl hlad vzbudil by se sám? Měl jíst v 9.

Jasně, hlad ho vzbudí, neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
10.1.20 21:41
@Sabina123amy píše:
@Oriseka ano, byl přes den hodně vzhůru, ale prostě spát se mu nechtělo a to jsem dělala vše aby spal. :lol:
Jen doufám, že si neprohodil noc a den

No jasne, kdyz nechtel, tak nechtel. Ja bych nerekla, ze si prohodil den a noc, ale ze zacal spat normalne pres den. Moje deti v tomto veku nespali jen behem jidla a prebaleni a pak treba jen chvilku vydrzely vzhuru. 7 hodin vzhuru nevydrzi ani muj 19mesicni syn. Samo, ze kazde dite je jine. Nebojte az bude mi hlad, tak se vzbudi. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama