Přechod na DVB - T

22805
2.12.19 18:06

Přechod na DVB - T

Ahoj, prosím znalé o radu. Pomalu se blíží přechod na DVB - T. Máme televizi, která umožňuje obraz v obraze. Hlavní příjem máme přes internetového poskytovatel (tam problém nebude), ten druhý obraz z klasické antény na balkoně. K tomu mám i televizní kartu na tu anténu (zřejmě) v počítači. Jak to po přechodu vyřešit, aby vše zůstalo zachováno? Televize je už dost stará. Díky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3781
2.12.19 18:30
@vokishka píše:
Ahoj, prosím znalé o radu. Pomalu se blíží přechod na DVB - T. Máme televizi, která umožňuje obraz v obraze. Hlavní příjem máme přes internetového poskytovatel (tam problém nebude), ten druhý obraz z klasické antény na balkoně. K tomu mám i televizní kartu na tu anténu (zřejmě) v počítači. Jak to po přechodu vyřešit, aby vše zůstalo zachováno? Televize je už dost stará. Díky za rady.

To budes muset specifikovat co za tv to mas a tv kartu v pc mas na co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22805
2.12.19 18:46

@Komsomol Sony Bravia, asi 10 let starou. Na televizní kartu koukám na televizi v počítači.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
2.12.19 18:49
@vokishka píše:
@Komsomol Sony Bravia, asi 10 let starou. Na televizní kartu koukám na televizi v počítači.

Tak to tezko bude mit T2, ale bez presneho typoveho oznaceni to nezjistim. Proc se koukas na tv na pc, kdyz si muzes pustit tv? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22805
2.12.19 18:50
@Komsomol píše:
Tak to tezko bude mit T2, ale bez presneho typoveho oznaceni to nezjistim. Proc se koukas na tv na pc, kdyz si muzes pustit tv? :think:

Manžel kouká na telku, já si dělám na počítači a k tomu si pustím něco jiného. Já tam teda mám i tu internetovou, ale když jsou nějaké sporty, tak na televizní kartu pustím sport bez zvuku a přes internetovou telku něco jiného. A to bych chtěla mít zachováno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
2.12.19 19:01
@vokishka píše:
Manžel kouká na telku, já si dělám na počítači a k tomu si pustím něco jiného. Já tam teda mám i tu internetovou, ale když jsou nějaké sporty, tak na televizní kartu pustím sport bez zvuku a přes internetovou telku něco jiného. A to bych chtěla mít zachováno.

Do pc mas anteni kabel nebo jak je to napojeno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22805
2.12.19 19:07
@Komsomol píše:
Do pc mas anteni kabel nebo jak je to napojeno?

Asi jo, je to v té televizi. Hlavně potřebujeme vyřešit ten obraz v obraze v klasické telce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
2.12.19 19:11
@vokishka píše:
Asi jo, je to v té televizi. Hlavně potřebujeme vyřešit ten obraz v obraze v klasické telce.

Obraz v obraze s tim nema co spolecneho, to je funkce te dane tv. Odkud ti vede kabel do pc? Ze zdirky nebo z tv?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22805
2.12.19 19:28
@Komsomol píše:
Obraz v obraze s tim nema co spolecneho, to je funkce te dane tv. Odkud ti vede kabel do pc? Ze zdirky nebo z tv?

Ta televize musí mít dva nezávislé signály, jinak to nefunguje. Takže to musíme nějak vyřešit. Do počítače jde kabel z televize přes rozdvojku, jde to z antény na balkoně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
2.12.19 20:00
@vokishka píše:
Ta televize musí mít dva nezávislé signály, jinak to nefunguje. Takže to musíme nějak vyřešit. Do počítače jde kabel z televize přes rozdvojku, jde to z antény na balkoně.

Tak konecne. V pocitaci nemusis menit nic. Pouze poresis tv. Bud dva ST boxy nebo novou tv, ktera umi t2. Treba umi i ta tva t2 i kdyz o tom pochybuji :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
2.12.19 20:01

Na co ti je realne vubec obraz v obraze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8913
2.12.19 20:07
@vokishka píše:

Muzes si za cca 100 Kc mesicne na tu telku dat taky internet. televizi. plus teda set top box. A budete to mit nezavisle na sobe ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22805
2.12.19 20:08
@TopSecret píše:
Muzes si za cca 100 Kc mesicne na tu telku dat taky internet. televizi. plus teda set top box. A budete to mit nezavisle na sobe ;)

Já tam mám internetovou televizi a k tomu tu normální anténu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22805
2.12.19 20:10
@Komsomol píše:
Na co ti je realne vubec obraz v obraze?

Používáme to každou chvíli. Běžně si pustím třeba film, zprávy a k tomu sport, věčně tam má manžel hokej, nebo tam máme i dva sporty :mrgreen:, skoky na lyžích. Prostě co nemusím poslouchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
2.12.19 20:16
@vokishka píše:
Používáme to každou chvíli. Běžně si pustím třeba film, zprávy a k tomu sport, věčně tam má manžel hokej, nebo tam máme i dva sporty :mrgreen:, skoky na lyžích. Prostě co nemusím poslouchat.

Jste nejaci tv maniaci ne? V tv nic neni a jeste bych si mel poustet dvojnasobny nic na jedny obrazovce? Ja mam problem vybrat za tyden jeden porad proc to vubec zapnout.

Takze bud dva ty ST boxy nebo novou tv. Ma ta tva tv tedy T2?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama