Predali ste niekedy svoje použité nohavičky?

19.9.24 09:26

Predali ste niekedy svoje použité nohavičky?

Predali ste niekedy svoje použité nohavičky? Mne písali rozni muzi napríklad aj na Vinted alebo FB marketplace a našla som, že existuje aj kalhotkomat :D Máte s tým nejakú skúsenosť?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10216
19.9.24 10:04

Ne…přijde mi to na palici…ale pokud tě to nějak bere…do toho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7221
19.9.24 10:06

A ty by sis koupila použité kalhotky? :nevim: :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2414
19.9.24 11:09
@Atisia píše: Více

Zakladatelka předpokládám ne. Ty kalhotky si nekupujou ženy na běžné nošení, že jo. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11798
19.9.24 11:50

Já chtěl zbohatnout na těch svejch. V Japonsku na to maj dokonce automaty a i u nás existují specializované weby. Já na tohle moc nejsem, mě spíš bere to, co je v těch kalhotkách schovaný, nicméně už několikrát mě napadlo, když to někdo kupuje na čuchačku, jestli z toho během dopravy nevyprchá právě ta esence ženství…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15010
19.9.24 20:33
@Atisia píše: Více

To kupuje určitá sorta můžu, které to vzrušuje. Proč by to měla kupovat zakladatelka. Já viděla poptávku i po použitých ženských fuseklích

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
3.6.25 09:03

Bohužel ne

Ale na Slovensku to prej jede ve velkým :lol: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat