Predali ste niekedy svoje použité nohavičky?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Predali ste niekedy svoje použité nohavičky?
Predali ste niekedy svoje použité nohavičky? Mne písali rozni muzi napríklad aj na Vinted alebo FB marketplace a našla som, že existuje aj kalhotkomat
Máte s tým nejakú skúsenosť?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Ne…přijde mi to na palici…ale pokud tě to nějak bere…do toho.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Atisia píše: Více
Zakladatelka předpokládám ne. Ty kalhotky si nekupujou ženy na běžné nošení, že jo. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já chtěl zbohatnout na těch svejch. V Japonsku na to maj dokonce automaty a i u nás existují specializované weby. Já na tohle moc nejsem, mě spíš bere to, co je v těch kalhotkách schovaný, nicméně už několikrát mě napadlo, když to někdo kupuje na čuchačku, jestli z toho během dopravy nevyprchá právě ta esence ženství…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Atisia píše: Více
To kupuje určitá sorta můžu, které to vzrušuje. Proč by to měla kupovat zakladatelka. Já viděla poptávku i po použitých ženských fuseklích
- načítám...
- Citovat
- Zmínit