Vysvědčení online

560
29.1.21 08:24

"Předání" vysvědčení online

Ahoj, ráda bych se zeptala, jak u vašich dětí na online výuce probíhalo „předání“ vysvědčení. U nás pouze na stránkách školy strohá věta, že známky jsou v Bakalářích, ať si je najdeme. Od učitelky, přestože měli včera online vyučování, ani zmínka, žádný mail nic. Dcera byla trochu zklamaná, že to takto (ne)proběhlo. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2355
29.1.21 08:26

U nás to proběhlo stejně, ale deti už jsou vcelku velké (4. a 6. trida), tak jim to bylo zcela fuk. A mně taky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13300
29.1.21 08:30

U nas taky jen informace, ze jsou v systemu :mrgreen:
Divna doba, divne postupy :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.21 08:32

U nás měly všichni žáci 5. hodinu online třídnickou. Bylo na každém třídním, jak hodinu pojme. A během trvání hodiny se žákům zobrazily v systému známky.
Jsme gymnázium, měli to tak mladší i starší.

• Citovat
  • Nahlásit
960
29.1.21 08:33

Že bylo vysvědčení, jsem včera zjistila až při poledních zprávách, večer jsem mrkla na známky na bakaláře a dneska se zpožděním objednám pizzu za odměnu, aspoň nemusím vařit :palec: Je fakt, že už mám větší dėti 15,19 a nějak to neřešíme.
Učitelé se taky nezmiňovali, až po vyučování se děcka radovaly, že mají dneska volno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1966
29.1.21 08:38

No, ono to nějak moc udělat nejde…Při prezenční výuce přijde třídní učitel, předá vysvědčení, potřese rukou a pochválí.. Ale přes internet nic předávat nemůže..
U nás poslal ředitel každému žákovi email, kde ohodnotil obecně toto pololetí, napsal, kde žáci najdou své známky, poděkoval za snahu apod..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5847
29.1.21 08:40

Koukla jsem na známky v Bakalářích. Starší měl třídnickou hodinu - dostal test, který pojednává o jeho pohledu na distanční vzdělávání.
Z ředitelství přišlo info, že až někdy děti nastoupí do školy, tak výpis dostanou. Osobně doufám, že to „nesfouknout“ s vysvědčením a bude nástup do školy dřív než 30. 6. 2021. :)
Nijak to neprožíváme, děti jsou starší. Až dojede tatínek, tak se objedná pizza a děti si přejí krtkův dort. Ten dnes upeču. 8)

Vím, že škola, která nemá EZK dávala výpis. Samozřejmě manévry a potom jedna propiska. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52212
29.1.21 08:41

Ma to zapsane v e-zakovske. Dva mladsi maji papirovou verzi (prvnak si vyzvednul osobne, tretacce jsem prinesla). Tridni to mladsi i starsi komentovala na on-line hodine.
Zvlastni doba, tak je i zvlastni predavani. Neda se.
Papirove jsem normalne vyfotila a poslala prarodicum, tetam v Messengeru. Starsi ma v te zakovske vysvedceni. Na jednu fotku to nevlezlo. Tak jsem delala dve.
Deda si myslel, ze posilam 4 vysvedceni a ne 3.
Ze to ctvrte je tvoje? :lol:

Příspěvek upraven 29.01.21 v 08:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5847
29.1.21 08:42

@Kelsey, je fakt, že vysvědčení by měli dostat i rodiče. :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21312
29.1.21 08:49

Posílala jsem hodnocení mailem, tabulku se známkami + pár vět každému dítěti. Poslední hodinu jsem o 10 minut zkrátila výuku, abychom si pokecali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
29.1.21 08:54

@Beckyttine5 Jasně, chápu, že je divná doba, nečekala bych žádné velké proslovy, ale myslím si, že aspoň pár slovy se dětem učitelka zmínit mohla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28709
29.1.21 08:55

4. třída měli třídnickou hodinu, hodnotili distanční výuku, o vysvědčení se bavili a přišlo jim na školní email a v kopii rodičům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.21 08:56

@Dadda8 u nás ani zmínka o vysvědčení, jen, že v pátek je volno a poslední hodinu si povídali, kdybych nekoukla na net, tak vůbec netuším, že chudák dostala 2 dvojky, obě za průměr 1,5, no neřeším, nenadavam, jen si říkám, že má prostě smůlu…

Už aby tahle divná doba skončila…

• Citovat
  • Nahlásit
12751
29.1.21 09:20
@Anonymní píše:
@Dadda8 u nás ani zmínka o vysvědčení, jen, že v pátek je volno a poslední hodinu si povídali, kdybych nekoukla na net, tak vůbec netuším, že chudák dostala 2 dvojky, obě za průměr 1,5, no neřeším, nenadavam, jen si říkám, že má prostě smůlu…Už aby tahle divná doba skončila…

Ehm nerypu.. co by mela dostat za znamku o prumeru 1,5?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5847
29.1.21 09:24

@Šarlota4, určitě jedničky, ať se nakazí vysvědčení. :) Já se spíš podivuji nad tím, že má být dítě kvůli tomu „chudák“. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat