Obecní byt v Praze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mamalkova
Povídálka 12 příspěvků 08.12.17 22:23
Předem děkuji

Zdravím vás mojí milí rádcové.
Mám dotaz ohledně ohledně přidělení obecného bytu. Jsem z Prahy a byla mi schválená žádost o obecný byt. Nicméně musím na něj počkat.
Máte nějaké zkušenosti s čekacim obdobím prosím? Předem děkuji za odpověď i. :*

Příspěvek upraven 08.12.17 v 23:00

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28308 příspěvků 08.12.17 22:26

Ta fotka dětí je tam jako proč?

lachtanice86
Kelišová 5475 příspěvků 08.12.17 22:32

Děti proč?

ka2ka
Extra třída :D 12497 příspěvků 1 inzerát 08.12.17 22:32

A jak s tím souvisí ty děcka?

Svistice
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 2 inzeráty 08.12.17 22:34

Hlavně doufám, že všechny ty děti jsou zakladatelky, když si je takhle veřejně vystavuje.

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 08.12.17 22:41

Zákon 101/2000 Sb., ti nic neříká? Nemůžeš vystavovat fotku cizích dětí na internetu, bez souhlasu, předpokládám, že nejsou všechny tvoje. Navíc ta fotka nesouvisí s tématem, snad to byl jen omyl

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28308 příspěvků 08.12.17 22:42
@Svistice píše:
Hlavně doufám, že všechny ty děti jsou zakladatelky, když si je takhle veřejně vystavuje.

a každý má s jiným otcem :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.17 22:42

@ka2ka ty děcka…za prvé nepatří do tématu, který jsem zadala, za druhé je to adventní koncert jednoho z mých dětí a ta třetí svolení rodičů ostatních dětí mám nejsem magor žijeme v ČR vím, jaké nebezpečí tu číhá..ale já prosím o radu bytu.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28308 příspěvků 08.12.17 22:44
@Anonymní píše:
@ka2ka ty děcka…za prvé nepatří do tématu, který jsem zadala, za druhé je to adventní koncert jednoho z mých dětí a ta třetí svolení rodičů ostatních dětí mám nejsem magor žijeme v ČR vím, jaké nebezpečí tu číhá..ale já prosím o radu bytu.

tímto jsi dokázala že magor jsi a děti dej pryč, když sem nepatří.

kopejka
Echt Kelišová 9703 příspěvků 08.12.17 22:52

Proč tam je ta fotka, nějak nechápu souvislosti 8o :zed:

mamalkova
Povídálka 12 příspěvků 08.12.17 22:55

@kopejka jsem tu nováček a tato stránka po.me chtěla nějaké foto…a tuto z adventního koncertu mám jedinou a svolení rodičů ostatních dětí mám. Nechápu co vám všem je. Vždyť vy mě neznáte ani já vás, ale nikdy bych neohrozila děti žádným způsobem.

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 08.12.17 22:57

@mamalkova možná stačilo napsat, proč sem tu fotku dáváš, je teda divné, že to po tobě chtělo nějaké fotografie. Já bych jí teda dodatečně smazala.

mamalkova
Povídálka 12 příspěvků 08.12.17 22:59

@kopejka jsem tu nováček a tato stránka po.me chtěla nějaké foto…a tuto z adventního koncertu mám jedinou a svolení rodičů ostatních dětí mám. Nechápu co vám všem je. Vždyť vy mě neznáte ani já vás, ale nikdy bych neohrozila děti žádným způsobem. @linda755 no no chci to udělat jenže to nejde editovat :cert:

enyf
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 08.12.17 23:03
@mamalkova píše:
@kopejka jsem tu nováček a tato stránka po.me chtěla nějaké foto…a tuto z adventního koncertu mám jedinou a svolení rodičů ostatních dětí mám. Nechápu co vám všem je. Vždyť vy mě neznáte ani já vás, ale nikdy bych neohrozila děti žádným způsobem. @linda755 no no chci to udělat jenže to nejde editovat :cert:

Je to zvláštní, možná je to tím, že jsi to dala do sekce „dotazy pro adminy“, nebo nevím.

mamalkova
Povídálka 12 příspěvků 08.12.17 23:06

@enyf jojo už se to povedlo… každopádně víš, tedy jaká je ta časová prodleva toho bytu?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama