Předjíždění kamionů

291
22.9.20 20:03

Předjíždění kamionů

Je tady nějaký řidič kamionu? Můžete mi vysvětlit, proč se řidiči kamionů na dálnici předjíždějí. Jede za sebou a jeden se rozhodne předjet druhého a nic mu to nepomůže. Jen se dostane před toho předjetého a nejede rychleji. Nechápu to a ráda bych si to nechala vysvětlit, co je k tomuto vede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3432
22.9.20 20:19
@SábaW píše:
Je tady nějaký řidič kamionu? Můžete mi vysvětlit, proč se řidiči kamionů na dálnici předjíždějí. Jede za sebou a jeden se rozhodne předjet druhého a nic mu to nepomůže. Jen se dostane před toho předjetého a nejede rychleji. Nechápu to a ráda bych si to nechala vysvětlit, co je k tomuto vede.

Co je k tomu vede? :lol: :mrgreen: Drtivá většina kamioňáků jsou bezmozci a jezdí jako prasata. Už dávno jim měli sebrat papíry. Ať to tahaj zase po kolejích. Když jsem naposledy absolvolala tříhodinovou jízdu autobusem, dělala jsem si z nudy čárky - patnáct z dvaceti kamioňáků projíždějících kolem čumělo tupě do mobilu s jednou rukou na volantu. Jeden nás málem sejmul, kdyby náš autobusák neřídil jako bůh… :zed: :zed:
Ostatně Češi obecně jsou mizerný řidiči, kdyby policajti dělali svojí práci, tak vyberou na pokutách tolik, že státní kasa praskne. Nepolepšitelnýmu zbytku bych sebrala papíry úplně a rázem by byl na silnicích klid. Jezdíš jako prase? Tak táhni ze silnice a už si nezajezdíš, kup si lístek na autobus. Neskutečné, co všechno se v ČR na silnici toleruje, policajta vidíš jednou za rok a ještě na něj upozorní pár blbe. čků v rádiu už ráno, aby náhodou nějakej chudák nedostal pokutu za rychlost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.9.20 20:30
@SábaW píše:
Je tady nějaký řidič kamionu? Můžete mi vysvětlit, proč se řidiči kamionů na dálnici předjíždějí. Jede za sebou a jeden se rozhodne předjet druhého a nic mu to nepomůže. Jen se dostane před toho předjetého a nejede rychleji. Nechápu to a ráda bych si to nechala vysvětlit, co je k tomuto vede.

Delaji to naschval. Tak jako zensky se postavi na prazdnym parkovisti primo vedke tebe abys lezl do auta od spolujezdce. Pak je tady jeste sorta debilu kde jedes 170 na dalnici a nejaky ocas te vyblikava. Pak je potkas na okresce a jede 60 a drzi se jak kliste volantu. Protoze umi jezdit rovne kde nacvaka na tempomatu rychlost a lehne si ve svem bavu nebo skoda octavia combi se samolepkama anicka, matysek a detsky klub slunicko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
22.9.20 20:37

Ježíš, to je zase dotaz :roll:… tě dneska nějaký kamioňák rozčílil, že si na jejich konto potřebuješ ulevit?

Všechno je to o lidech - někteří jezdí jako prasata a další spousta je zase slušných a třeba dají blinkrem znamení, že je možné ho předjet.

Já znám zase spoustu bezmozků v osobních autech, co si honí triko na dálnicích i na okrskách.

No, ale posluž si, společně si tady zanadávej na kamioňáky. Každopádně by bylo fér si taky uvědomit, až si půjdeš ráno koupit čerstvé rohlíky, že ti je tam musel nějaký kamion nebo dodávka dovézt :nevim:

Příspěvek upraven 22.09.20 v 20:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
22.9.20 20:38
@Adrasteia píše:
Co je k tomu vede? :lol: :mrgreen: Drtivá většina kamioňáků jsou bezmozci a jezdí jako prasata. Už dávno jim měli sebrat papíry. Ať to tahaj zase po kolejích. Když jsem naposledy absolvolala tříhodinovou jízdu autobusem, dělala jsem si z nudy čárky - patnáct z dvaceti kamioňáků projíždějících kolem čumělo tupě do mobilu s jednou rukou na volantu. Jeden nás málem sejmul, kdyby náš autobusák neřídil jako bůh… :zed: :zed:
Ostatně Češi obecně jsou mizerný řidiči, kdyby policajti dělali svojí práci, tak vyberou na pokutách tolik, že státní kasa praskne. Nepolepšitelnýmu zbytku bych sebrala papíry úplně a rázem by byl na silnicích klid. Jezdíš jako prase? Tak táhni ze silnice a už si nezajezdíš, kup si lístek na autobus. Neskutečné, co všechno se v ČR na silnici toleruje, policajta vidíš jednou za rok a ještě na něj upozorní pár blbe. čků v rádiu už ráno, aby náhodou nějakej chudák nedostal pokutu za rychlost…

Já si tedy nemyslím, že drtivá většina kamionaku jezdí špatně, naopak. Ale blbec se najde vsude a to předjíždění také nechapu, když mají rychlost omezenou, predjizdi se pak hrozne dlouho. Nicméně hromada lidi na kamiony nadává, ale cpát si břicha a kupovat vlastně vsechno, co ty strašný kamionaci do obchodu přivezou je fajn, viď? :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28741
22.9.20 20:42
@Petrusska007 píše:
Ježíš, to je zase dotaz :roll:… tě dneska nějaký kamioňák rozčílil, že si na jejich konto potřebuješ ulevit?

Všechno je to o lidech - někteří jezdí jako prasata a další spousta je zase slušných a třeba dají blinkrem znamení, že je možné ho předjet.

Já znám zase spoustu bezmozků v osobních autech, co si honí triko na dálnicích i na okrskách.

No, ale posluž si, společně si tady zanadávej na kamioňáky. Každopádně by bylo fér si taky uvědomit, až si půjdeš ráno koupit čerstvé rohlíky, že ti je tam musel nějaký kamion nebo dodávka dovézt :nevim:

Příspěvek upraven 22.09.20 v 20:39

Ptá se proč se předjíždí, když jedou zhruba stejně rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3432
22.9.20 20:48
@browneye píše:
Já si tedy nemyslím, že drtivá většina kamionaku jezdí špatně, naopak. Ale blbec se najde vsude a to předjíždění také nechapu, když mají rychlost omezenou, predjizdi se pak hrozne dlouho. Nicméně hromada lidi na kamiony nadává, ale cpát si břicha a kupovat vlastně vsechno, co ty strašný kamionaci do obchodu přivezou je fajn, viď? :potlesk:

Nezlob se, ale to je pěkný nesmysl a vůbec to s tím nesouvisí. Většina kamioňáků jezdí špatně, ne všichni, ale většina ano. Mě vůbec nezajímá, jestli mi vezou rohlíky, to je mimochodem pěkná demagogie. Chci, aby dodržovali dopravní předpisy, jinak ať táhnou ze silnice, to je celé. Nebo už jsme tak mimo, že budeme říkat něco jako: „Lojza sice jezdí strašně, už zabil pár lidí na silnici, ale vlastně v pohodě, protože kdo by nám pak vozil rohlíky, že jo?“ To co si dovolí kamioňáci tady, by si v zahraničí v životě nedovolili - např. Německo, Rakousko apod. Proč asi? To jsme to dopracovali, ach jo…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
22.9.20 20:53

@Bábrdl vim já? Víš to snad ty? Ví to snad někdo jiný? Ne… a nikdo, kromě toho kamioňáka ten důvod nezná, takže otázka zakladatelky je čisté hypotetická a jediný smysl, kam tahle diskuze má směřovat je lynč… hele, je mi to jedno, spíš je mi líto lidí, kteří si svoji frustraci léčí tímhle stupidním způsobem, takovými dotazy na veřejném fóru, kde se pak strhne diskuze jak u piva… nikdo nic nevyřeší, ale všichni si svorně zanadávají a zakladatelka bude emočně uspokojena, protože evidentně jinak svou frustraci asi jinak neumí řešit než tímto veřejným pohoršením… ale zase, no, pravda, každého věc… stejně jako každého názor :nevim:

Příspěvek upraven 22.09.20 v 20:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
22.9.20 20:57

@SábaW asi proto, proč já předjíždím osobaka, který jede 87, když já 90

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60483
22.9.20 21:00
@SábaW píše:

Uplne jednoduchý.. Naložený do mírného kopce pojede třeba 80..ten druhý není naložený, jede 91 na omezovač.. A je to.. Na rovince jedou 90 a 92, takže jeden přejede.. Nebo narazí na blbce v os, který i na dálnici jede 80..prece se za ním nepotahne.. Jasně, že mě to nebaví, čekat minutu, až se predjedou, ale jsou to taky lidi :mrgreen: jezdím po dalnici 3× týdne přes 200 km a mám praxi :lol: a mmchdm, většina je v naprosté pohodě, blbci za cestu třeba 4..z 300 kamionu, co potkám

Příspěvek upraven 22.09.20 v 21:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60483
22.9.20 21:01

@Adrasteia Češi jsou v pohodě.. Poláci, Ukrajinci, Rumuni.. To jsou hovezaci,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
22.9.20 21:01
@Petrusska007 píše:
@Bábrdl vim já? Víš to snad ty? Ví to snad někdo jiný? Ne… a nikdo, kromě toho kamioňáka ten důvod nezná, takže otázka zakladatelky je čisté hypotetická a jediný smysl, kam tahle diskuze má směřovat je lynč… hele, je mi to jedno, spíš je mi líto lidí, kteří si svoji frustraci léčí tímhle stupidním způsobem, takovými dotazy na veřejném fóru, kde se pak strhne diskuze jak u piva… nikdo nic nevyřeší, ale všichni si svorně zanadávají a zakladatelka bude emočně uspokojena, protože evidentně jinak svou frustraci asi jinak neumí řešit než tímto veřejným pohoršením… ale zase, no, pravda, každého věc… stejně jako každého názor :nevim:Příspěvek upraven 22.09.20 v 20:59

Není hloupé otázky. Jen hloupé odpovědi. Skutečně mě to zajímá. Nechci nikoho urážet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
22.9.20 21:02

@SábaW ale abych Ti odpověděla… Řidič kamionu jezdí dálky a takové předjetí mu ušetří třeba 15 min., které se mu hodí, protože musí dodržovat předepsané pauzy.
Také musí dodržovat časy vykládwk a nikoho nezajímá, že je kolona, nehoda nebo že Češi neumí zipovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
22.9.20 21:05
@Adrasteia píše: **
Nezlob se, ale to je pěkný nesmysl a vůbec to s tím nesouvisí. Většina kamioňáků jezdí špatně, ne všichni, ale většina ano. Mě vůbec nezajímá, jestli mi vezou rohlíky, to je mimochodem pěkná demagogie. Chci, aby dodržovali dopravní předpisy, jinak ať táhnou ze silnice, to je celé. Nebo už jsme tak mimo, že budeme říkat něco jako: „Lojza sice jezdí strašně, už zabil pár lidí na silnici, ale vlastně v pohodě, protože kdo by nám pak vozil rohlíky, že jo?“ To co si dovolí kamioňáci tady, by si v zahraničí v životě nedovolili - např. Německo, Rakousko apod. Proč asi? To jsme to dopracovali, ach jo…

Nevim no, ale na silnici trávím dost casu a s kamionakama problem nemám a nikdy jsem nemela. Na to kolik jich na té silnici je, tak si myslím, ze se chovají rozumně. Ty jsi proste nějaká zaujatá, ale to je uz Tvůj boj

Příspěvek upraven 22.09.20 v 21:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
22.9.20 21:05

Tak předjíždí asi proto, že jede rychleji :lol: Někdy se to asi nezdá, ale když má 500 km trasu tak se nepotahne za nějakým 75, když může jet rychleji. A kupodivu v těch kamionech sedí lidí, či třeba mají taky rodiny a chtějí být na víkend doma :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama