Předškolák spí u rodičů

11398
9.6.15 19:53

Předškolák spí u rodičů

Ahoj, nevím zda má i někdo podobný problém. Dcera měla se spaním problémy už od narození- prakticky do roka a půl nespala. Teď už se umí sama uspat a občas spát sama u sebe i celou noc(ale spíš vyjmečně). Téměř každý večer, někdy i k ránu se vzbudí a přijde k nám do postele. Je hrozný mazel, takže se přitulí a já se nemůžu hnout. Spí nebo spali s vámi děti? Jak dlouho? Nechci dceru nějak agresivně nutit, chci aby ji to přešlo sama.
Jen mě zajímá jak je na tom i někdo jiný. V našem okolí jsme bohužel jediní :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2105
9.6.15 19:57

U nás spí i prvňák i školkáček, problém s tím nemáme, máme velkou postel. Jednou je to přejde a mě to bude chybět… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69032
9.6.15 19:58

@Netopirek Tak naše děti aktuálně z důvodů provizorního bydlení během stavby spí s námi… ale doufám, že po přestěhování ocení nové pokojíčky a zůstanou v nich :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.15 20:00

Syn (4) spi s nami :nevim: zatim mi to vyhovuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11398
9.6.15 20:02

Nás se má právě narodit v lednu mimčo. A trošku se bojím, aby ho dcera nepokopala.
Ona právě ještě nikdy svůj pokojík neměla. Má ho až ted cca dva měsíce. Ale nijak jí nenadchl. Nelíbí se jí být sama. Občas je mi to až na překážku :( Ale věřím, že se mi po tom bude stýskat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11500
9.6.15 20:02
@dalimil píše:
U nás spí i prvňák i školkáček, problém s tím nemáme, máme velkou postel. Jednou je to přejde a mě to bude chybět… :)

U nás přesně tak :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69032
9.6.15 20:04

@Netopirek Tak dej mimčo do postýlky vedle postele, ne? Jinak já tě chápu, taky mě netěší děti v posteli, neustále do mě někdo kope, leží na mě a mě chybí životní prostor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
9.6.15 20:05

Presne tak jednou nam to bude chybet

• Nahlásit
  • Citovat
11398
9.6.15 20:08

Mě to dřív taky vyhovovalo. Ale teď už mi to i občas vadí. Dcera je v noci jak had. Obtočí se kolem mě a drží. Ráno se pak budím rozlámaná a nevyspalá. Teď mě do toho ještě trápí skoro celodenní nevolnosti :( Tak jsem trošku doufala, že jí to s nástupem do školy přejde. Ale jak čtu, tak i prvňáčci jsou u rodičů… No snad do puberty přesídlí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11398
9.6.15 20:13

My spíme na rozkládacím gauči a prostor na postýlku vedle bohužel nemáme. Tak jsem trošku doufala, že prostor v posteli se vymění - starší za těhotenský pupek a pupek pak za mimčo.
No uvidíme. Ono až v tý posteli nebude tolik místa, tak pak třeba bude ráda za vlastní postel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.15 20:14

Ahoj, naší malé jsou teprv 2 roky. Mám postýlku hned vedle naší postele. Usíná u mně a pak jí přendám a když se v noci náhodou vzbudí tak stačí dát ručičku nebo jen říct že je ještě tma ať ještě spinká a ona zas usne.. a ráno nás budí tím že si přeleze k nám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
9.6.15 20:20

@Netopirek, naši kluci docházejí oba. Jeden má skoro pět a půl, druhý tři roky. Chodí zpravidla nad ránem, někdy už v noci, zhruba jednou za měsíc se stane, že vydrží u sebe do rána :mrgreen:. A to večer normálně a v pohodě usínají odjakživa. Nevadí nám to, máme velkou postel. Občas to vadí manželovi, když se na něj moc cpou, tak jde dospat do jejich postelí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
9.6.15 20:21

Strejda do 15 :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1025
9.6.15 20:22
@dalimil píše:
U nás spí i prvňák i školkáček, problém s tím nemáme, máme velkou postel. Jednou je to přejde a mě to bude chybět… :)

Tak takhle odpoved me velmi překvapila a zahrála u srdce :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.15 20:23

@Netopirek taky spím s prckem :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu