Stropní ventilátor

9.6.15 13:36

Stropní ventilátor

Dobrý den všem,
mohla bych poprosit o názor? Máme v ložnici během noci už skoro 27 stupňů, i když větráme co to jde, a zejména já (jsem těhotná) a syn špatně spíme. Uvažujeme o stropním ventilátoru, jenže nám doporučený jednou firmou by stál skoro 6,5 tis. Kč. To se mi zdá hodně, když nemám žádnou jistotu, že to pomůže snížit teplotu v pokoji.
Máte někdo doma, zejména v dětském pokoji/ložnici stropní ventilátor? Případně jsou značku, typ a opravdu funguje jak má?
Díky za všechny příspěvky!
Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2755
9.6.15 13:38

Já v noci zapínám dceři jenom ten stolní ventilátor a skutečně to hodně pomůže. Určitě nesníží teplotu v místnosti, ale příjemně ovívá!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14332
9.6.15 13:39

Ano máme na chalupě ventilátor a je úplně super, takový ratanový výplet a se světlem a veliký, úžasná záležitost. Teď budeme pořizovat ventilátor domů do kuchyně a vybrala jesem si na Ebay tento
http://www.ebay.com/…181585931073?…

Ale jinak koukni na Mall mají tam moc pěkný výběr a za 1500 úplně v pohodě koupíš :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47687
9.6.15 13:40

@xmellonekx 6,5 tisíc? To je teda dost to už je snad lepší klimatizace. stropní seženeš od 1000 ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
9.6.15 13:42

@xmellonekx chtěli jsme též stropní, ale nakonec jsme koupili stolní a poslouží stejně.. máme doma 28 st (bydlíme pod střechou), bez ventilátoru by to bylo šílený..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.15 13:43

@berusa.m máme stolní ventilátor, ale dělá hluk. Syn je celkem citlivý v nocina zvuky, takže by ho to budilo. Nesnáší jakoukoli přikrávku, tak bych měla celkem obavy, aby se průvanem nenachladil (nebo je to zbytečná obava?)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.15 13:44

@Markéta80 právě že mi to přijde taky zbytečně moc peněz, na to že máme jeden plat a mateřskou…
@martina.se a co průvan a hluk?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
9.6.15 13:45

@xmellonekx kluk u toho v klidu spí a zatim je malý, takže průvan na něj nejde :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.15 13:47

@martina.se mno my máme cca 19 měsíců a rostou nám poslední stoličky s rýmou, takže ho budí snad všechno :( včetně ptáků ve čtyři ráno, nebo večerní i ranní světlo :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14332
9.6.15 13:47
@martina.se píše:
@xmellonekx chtěli jsme též stropní, ale nakonec jsme koupili stolní a poslouží stejně.. máme doma 28 st (bydlíme pod střechou), bez ventilátoru by to bylo šílený..

stolní máme, ten malý, ale překáží mi na stole, fouká pěkně, ale nebí to úplně ono, se stropním se to srovnat nedá, víří to vzduch od stropu a projede to celou místností.
Takže teď koupíme domů a vyjde mě na nejakých 1200 Kč :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
9.6.15 13:48
@xmellonekx píše:
@martina.se mno my máme cca 19 měsíců a rostou nám poslední stoličky s rýmou, takže ho budí snad všechno :( včetně ptáků ve čtyři ráno, nebo večerní i ranní světlo :/

to je tak monotónní zvuk, že mi u toho mladý usíná - je mu 9,5 m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.15 13:48

@Bureschka a máte prosím nějaký vybraný? ráda bych se inspirovala, kdyby nevadilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14332
9.6.15 13:49
@xmellonekx píše:
@Markéta80 právě že mi to přijde taky zbytečně moc peněz, na to že máme jeden plat a mateřskou…
@martina.se a co průvan a hluk?

6,5 tisíce je skutečně kopa peněz, to bych za ventilátor nedala, ale kdo na to má proč ne, ale z matřské bych tak draho nekupovala, koukni na ten Mall, mají tam moc hezký ventilátory, hluk to nedělá téměř žádný, jen to jakoby sviští, ale to musíš mít na plný výkon, ten my vůbec nedáváme, jen tak na 1 -2 a průvan to nedělá, jen cítíš pohyb vzduchu, je to moc příjemný :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.15 13:49

@martina.se to je taky pravda :) takové zvuky jsme taky měli rádi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
9.6.15 13:50
@Bureschka píše:
stolní máme, ten malý, ale překáží mi na stole, fouká pěkně, ale nebí to úplně ono, se stropním se to srovnat nedá, víří to vzduch od stropu a projede to celou místností.
Takže teď koupíme domů a vyjde mě na nejakých 1200 Kč :mavam:

jaký pořídíte? šupni mi odkaz, sím :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama