Předsnažilky

Anonymni
6.4.08 09:13

Předsnažilky

Ahojík děvčata!!Jsem bohužel ještě předsnažilka a dlouho ještě budu,s přítelem jsme se domluvili,že až spolu budeme bydlet půl roku(ještě nebydlíme,ale pomalu se to blíží),tak pak vy:,–(ím HA a budeme se snažit o miminko,tak bych moc ráda pokecala s někým,kdo taky ještě nezkouší mimčo. :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15
6.4.08 09:16

Já zapomněla,že už jsem se jednou registrovala,tak abych nebyla anonymní.Jmenuju se Jana :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
6.4.08 11:43
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
6.4.08 12:10

Sany,já jsem založila nové fórum,protože v budoucích snažilkách je už hoodně holek a já bych se tam vůbec neorientovala,tak jsem myslela,že bude lepší založit si nové fórum :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Abi
6.4.08 12:22

Ahoj Jani,
koukám, že jsme v podobné situaci, nebo teda v téměř stejné :lol: U nás dvou je to fakt stejný - taky se nesnažíme a zatím snažit nebudeme - papkám antikoncepci. A taky spolu nebydlíme, ale brzo budeme - už to nebude ani půl roku :wink:
A kdy se budete stěhovat do svého? A do svého nebo do nájmu? Do domečku nebo do bytu? To víš, nás čeká to samé - zatím do podnájmu a až našetříme nějaký korunky, tak si postavíme nebo koupíme nějakej domeček 8)

• Nahlásit
  • Citovat
15
6.4.08 12:38

Ahoj Abi!!To jsem moc ráda,že jsme na tom podobně.Já taky pořád zobu HA a ještě dlouho budu.Přítel předělává svoji garsonku,pak ji bude pronajímat a bude bydlet se mnou,já mám totiž vlastní byt,který mi dali rodiče.Ještě tam přítel dělá poslední úpravy,takže si myslím,že do konce dubna,května by mohl být hotov,pronajme to a řekli jsme si,že zkusíme spolu bydlet půl roku(já už jednou bydlela u něj půl roku,takže jsme se denně vídali,ale jak mi naši dali byt,tak přítel začal rekontruovat garsonku,aby mohl bydlet se mnou)a pak vy:,–(ím na dva měsíce prášky a začneme snaženíčkem,takže počítám že ten únor 09 už bych konečně mohla být snažilkou.Hrozně se na to těším,protože po mimísku toužím už hodně dlouho.
A co ty?Tys psala,že do půl roku spolu budete bydlet.A kdy plánujete mimčo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Abi
6.4.08 12:48

Jani, to máte pěkně naplánované, to my zase až tak ne. Nejdůležitější je pro nás nějaké to bydlení a pak se teprve bude řešit zbytek - svatba a pak miminko. Až spolu budeme bydlet, tak pak se budeme domlouvat na dalších věcech. Ale určitě to nebude plánování na léta :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
412
7.4.08 10:44

Ahoj holky:-)

Rada se k Vam taky pridam, jsem na tom docela podobne, akorat to snazeni mam asi jeste o kus dal nez vy…

S pritelem bydlime zatim jeste kazdy v jinem meste, ja v Brne, on v Praze.. ja zatim jeste studuju vysokou (jsem ve druhaku), tak to jeste nejakou dobu potrva…
Pritel ale ted v Praze kupuje bytecek, do konce roku by mel byt snad dostaveny, tak se tesime ze spolu budeme zarizovat.. ja tam s nim budu aspon o tech vikednech a kdyz bude nejake to volno :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.08 20:06

Ahoj děvčata,

tak jsem nakoukla i do budoucích snažilek… nevím, jestli se mi to jen zdálo, ale polovina holčin tam byla těhotná :o :? :D

Ráda bych se k vám připojila, vypadá to na hezký rozjezd :wink:
Jsem také budoucí snažilka (doufám :lol: ). S přítelem jsme spolu teprve pár měsíců, o budoucnosti jsme zatím nemluvili, ale doufám, že bude růžová a dojde i na bejbátka :wink:

Pamp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
28.4.08 11:34

Tak sem po dlouhe dobe koukam :) Nevim proc ale tahle diskuze se mi nezobrazuje - kdyz kliknu na moje posledni prispevky :( tak se mi spatne vyhledava :(
Tak doufam ze jsi to pampelisko na emiminu zatim nevzdala :)
A kolik Ti je a kolik priteli? bydlite spolu? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Abi
28.4.08 12:04

Holky, doufám, že jste to nevzdali, myslím, že nás je tu „stejného postižení“ víc :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
28.4.08 19:39

Nazdárek Desi a Abi :-)

nevzdala jsem to :wink: ..jsem stále „postižená“ 8)
Nakukuji do snažilkovské diskuze a všem jim držím palečky.

Mně je 28, přítelovi taky. Nebydlíme spolu…na toto a příbuzná témata jsme zatím konverzaci neměli,..jsme spolu několik málo měsíců..

A jak je to s Vámi Abi, Desi? Kolik je Vám a přítelům? … Bydlení už si plánujete, takže dobrý základ :) …za jak dlouho si myslíte, že se začnete snažit? :wink:

Mějte se Pamp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
28.4.08 19:47

Mě je 21, přítelivo o 10 let vic :wink: Zatim bydlime kazdy v jinem meste :( Ja v Brne, on v Praze.. takze za sebou akorat jezdime.. Jsem zatim ve druhaku na vysce, tak pristi rod delam bakalare a pak bud zustanu jeste dalsi 2 roky v Brne, nebo se zkusim na magistra hlasit i nekam do Prahy.. (ale nevim no - jediny co by tady odpovidalo memu oboru je zurnalistika a nevim jakou mam v Praze sanci se na ni dostat..) :nevim:

Snazeni… no, tak za ty 3 roky asi nejdriv no… :) i kdyz mozna prvne zkusim nekde pracovat.. (a zaroven se pritom uz treba snazit8) )

jsem tu asi docela predcasne co :oops: ale snad se taky dockam :wink:

Zatim svuj matersky pud uspokojuju aspon tim, ze obcas hlidam u nas ve skole v detskem koutku deti :wink:

Jak to mate vy?:-)

P.S. nevite jak to udelat aby se mi tato diskuze taky zobrazovala kdyz kliknu na moje posledni prispevky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.08 21:00

Jeee Desi, to jsi krásně mlaďounká :-) …mě je občas i 15 :wink:
A jak už spolu dlouho jste s přítelem? Když jste takhle daleko s přítelem, to se vídáte jen o víkendech viď… a dovolené… kampak razíte letos na dovču?
Jaký studuješ obor?
Přítel se těší na mimčo?
Předčasně tu určitě nejsi… předčasně by jsi byla ve snažilkovské diskuzi, ale tady uričtě ne 8)
Kdoví kolik let tu budu já :D

My se vídáme několikrát v týdnu a pak občas společné víkendy..

Ohledně posledních příspěvků netuším.. zase tolik jich tu nemám :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
28.4.08 21:57

To je moc fajn Pampelisko ze se citis i jako by Ti bylo 15 :wink: Me zas pritel obcas rika, ze se citi jako by mu bylo tolik co me.. nebo jako bych ja byla tak stejne stara jako on :lol:

Nojo, o vikendech… navic pritel je rozvedeny a ma 2 deti tak jednou za 14 dni musi na vikend z nima.. :( ale nekdy jezdim s nim :) Jsme spolu skoro 3 roky.. ale obcas se teda pekne hadame, ze si rikam jestli to ma cenu..:twisted:

Studuju dvojobor - psychologii a zurnalistiku.. ale teda nevim co ze me bude :nevim: Ty uz pracujes Pampelisko? Co delas za praci? Z jakeho jsi mesta? :)

Na mimčo se přítel těší, on by nejraději zůstal i na mateřské, aby nemusel do práce :lol: Ale to já taky, nejraději bych aspoň 3 děti, abych nemusela pracovat :lol: ale na to nebude stačit byt ani penize… :(

A Ty uz se na mimco tesis Pam? :) Mela jsi uz predtim nejaky delsi vztah?

Dovcu zatim moc neplanujem.. ted se hlavne musi setrit penize na byt.. takze spis nejake vylety.. nebo bych rada s pritelem chodila na kurzy latinsko-am. a standartnich tancu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama