Kapky Gynex po revizi dělohy

Anonymni
1.4.08 21:44

KAPKY GYNEX

Dobry den,mate nektera zkusenost s kapkami GYNEX? Jsem po revizi delohy kvuli zamlklemu tehu.Beru vit E a kyselinu listovou.Dekuji za kazdou odpoved. Ila

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
1.4.08 23:37

Ahojky, je to produkt z rady ENERGY? Jestli jo, tak konkretne s timto zkusenost nemam, ale detem davam preventivne napr. Vironal a Flavocel Baby a je fakt, ze jsou mene casto nachlazene.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
1761
2.4.08 08:20

Ahoj,
tak tyto kapky mám a beru je teprve týden. Zatím nevím, jestli se nějak projevili, uvítala bych delší zkušenost. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.4.08 02:00

Gynex

Gynex jsem brala před dvěma lety taky po zamlklem t., otěhotněla jsem pak hladce znovu na první pokus po 4 měsících, pak jsem ho začala opět brát, když se mi zdálo, že se už nějak moc dlouho snažíme o druhé mimi a nic, a hned první měsíc jsem otěhotněla. Jestli to ale přisuzovat Gynexu nebo to byly jen shody okolností těžko říct, ale za pokus to asi stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
15.11.15 19:44

Prosím o radu kdy jste začali brát kapky? myslíte že bych je mohla začít brát při ms nebo musím počkat do dalšího měsíce na ms děkuju :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
15.11.15 20:55

Ahoj holky,..gynex beru už po druhé nebo po třetí,..(předtím to byo na záněty)..ted to beru k vůli otěhotnění,..první měsíc,..bere se to od 1 dne MS..MŮŽEŠ I MALINKO POZDĚJI,..ale bere se to tři týdny a týden do ms pauza,..pak začneš zase 1DC..:))..jsem zvědavá zda mi pomůže k miminku,..:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.10.16 13:54

Ahoj holky, jsem tady nová, tak zatím raději anonymně. Snažíme se teprve 4 měsíce, necháváme tomu volný průběh.. Už dva měsíce bereme oba gynex, hezky se mi srovnal cyklus na 28 dní, ale těhotenství zatím nikde. Po jaké době se vám podařilo otěhotnět s gynexem? Mám pocit, že každému snad hned po měsíci, tak uvažuji, zda ho dál brát nebo ještě vydržet a čekat :-) první dva měsíce jsem ještě brala Inofolic, ale pak jsem přešla jen na gynex. Vím, že musím být trpělivá, ale ráda bych znala vaše zkušenosti s gynexem, jak dlouho jste ho brali, než vám pomohl :) děkuji moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
294
24.10.16 14:02

Gynex jsou zázračné kapičky. Můžu to potvrdit já a mé dvě kamarádky. Všechny jsme (ne ve stejný čas) začali mlsat Gynex a do čtyř měsíců byli dvě čárky na tt. Letos v únoru jsme přišli o mimi, tedy jestli se to tak dá nazvat, ptž to bylo v 5. tt. Začala jsem brát Gynex a teď už mám pěkné kulaté bříško.

Vůbec bych se toho nebála, je to přírodní přípravek, upraví vám cyklus, zlepší náladu a můžu potvrdit, že funguje. Jen je opravdu potřeba přečíst užívání a neužívat v těhotenství, tkž doporučuji k němu přikoupit i hromadu těhotenských testů.

Jsou to takové hutné tmavé kapky, chutí po lékořici, černém pendreku. Někomu ta chuť nemusí být fajn, ale pro pár kapek a odměnu, že vám pak poroste bříško, to stojí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6437
24.10.16 14:02

Gynex mi nepomohl, nedobrala jsem ani jedno balení, brala jsem i Nosifol a taky k ničemu :nevim: my se snažili 2.roky bez úspěchu. Pak až pomohl Clostilbegyt na podporu ovulace…no a čekáme dvojčátka ;) Štítnou žlázu máš vyšetřenou? Já ji měla rozhozenou a možná i proto to nešlo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.10.16 14:04

Ja jsem po dobu 4let vyzkousela snad vsechno, Gynex mi po vysazeni HA srovnal cyklus, to bylo tak jedine. Pak jsme brali oba Cordyceps a taky nic. Podle me vsechny ty preparaty jsou jen dobre mirenej tah na problemy s pocetim, ktetych je cim dal vic…od svehp gynekologa jsem odesla prave kvuli tomu, se mi furt cpal kde co a nic nemelo ucinek, ale on z toho mel evidentne vic nez dost… :nevim: Po 4letech jsem otehotnela prirozene a predtim bylo plno vysetreni, ktere ukazalo jen na horsi spermiogram u manzela jinak vse v poradku…

• Nahlásit
  • Citovat
6437
24.10.16 14:11

Můj měl špatnou pohyblivost, bral na doporučení asi rok vitamíny Fertilan, Reproman a stejně se mu ten spermiogram nezlepšil…já už jsem z takových preparátů vyléčená, jen tahají z lidí peníze :zed: Lepší než Inofolic a Nosifol za 400kč je obyčejná Kyselina listová ani ne za 100kč ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
24.10.16 14:16

Gynex nepomohl. S užíváním jsem přestala, protože to nikam nevedlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.10.16 14:24
@Amaly8 píše:
Gynex jsou zázračné kapičky. Můžu to potvrdit já a mé dvě kamarádky. Všechny jsme (ne ve stejný čas) začali mlsat Gynex a do čtyř měsíců byli dvě čárky na tt. Letos v únoru jsme přišli o mimi, tedy jestli se to tak dá nazvat, ptž to bylo v 5. tt. Začala jsem brát Gynex a teď už mám pěkné kulaté bříško.

Vůbec bych se toho nebála, je to přírodní přípravek, upraví vám cyklus, zlepší náladu a můžu potvrdit, že funguje. Jen je opravdu potřeba přečíst užívání a neužívat v těhotenství, tkž doporučuji k němu přikoupit i hromadu těhotenských testů.

Jsou to takové hutné tmavé kapky, chutí po lékořici, černém pendreku. Někomu ta chuť nemusí být fajn, ale pro pár kapek a odměnu, že vám pak poroste bříško, to stojí :)

já už ho pávě beru dva měsíce a manžel taky (sice jen jednou denně, ale bere :))
jsem z něj nadšená, protože mi srovnal cyklus, zlepšil pleť a cítim se fajn, jen to těhotenství nikde, tak nevím, jesti někomu pomohl i po více měsících užívání :) děkuju za podporu a info, že u vás to bylo i po 4 měsících, zkusím tedy ještě s gyexem vydržet :)

• Nahlásit
  • Citovat
405
24.10.16 15:03

Ahoj, mě Gynex pomohl, tak jako Tobě, srovnat cyklus. Brala jsem ho 8 měsíců, možná dýl. Nakonec mi k těhotenství pomohla lymfatická masáž. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
24.10.16 15:10

Ahoj, já jsem ho brala 3 týdny, pak jsem udělala pauzu, že počkám na menstruaci a začnu zase, ale menstruace se nedostavila a mám teď na testu dvě čárky :-). Nevím jestli pomohl právě on, ale posunul mi ovulaci asi o tři dny dopředu, což bylo super. Pila jsem ještě kontryhelový čaj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama