Prekorenene jidlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 15:49
Prekorenene jidlo

Zdravím,

ujela mi ruka a trošku jsem přepepřila rizoto. Co by mohlo pomoct to trochu „stáhnout“? Znám metodu s jablky, ale ty zrovna doma nemáme.
Díky za tipy :palec:

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19891 příspěvků 18.07.18 16:05

přivařit víc rýže nebo třeba přidat zeleninu? :nevim:
Mě se ještě podařilo trochu stáhnout pálivost přilitím trochu smetany ke šlehání, ale tam záleží, jestli se to k rizotu hodí. Já když dělám třeba houbové, tak tam je smetana přímo luxusní…

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2442 příspěvků 18.07.18 16:28

Neporadim, stava se mi to uplne bezne a zatim jsem na zadnej figl neprisla. Mam totiz tak genialne utrzenej pytlik s peprem, ze i kdyz se sebevic snazim, vzdycky toho vypadne nejak moc :mrgreen: Musim si poridit peprenku. Zkusila bych to taky stahnout smetanou, nebo udelat v hrnci jeste jednu varku, nekorenit ji a pak to smichat dohromady.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >