Reklama

Prekorenene jidlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 15:49
Prekorenene jidlo

Zdravím,

ujela mi ruka a trošku jsem přepepřila rizoto. Co by mohlo pomoct to trochu „stáhnout“? Znám metodu s jablky, ale ty zrovna doma nemáme.
Díky za tipy :palec:

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19289 příspěvků 18.07.18 16:05

přivařit víc rýže nebo třeba přidat zeleninu? :nevim:
Mě se ještě podařilo trochu stáhnout pálivost přilitím trochu smetany ke šlehání, ale tam záleží, jestli se to k rizotu hodí. Já když dělám třeba houbové, tak tam je smetana přímo luxusní…

Uživatel je onlineAzeretereza
Ukecaná baba ;) 2255 příspěvků 18.07.18 16:28

Neporadim, stava se mi to uplne bezne a zatim jsem na zadnej figl neprisla. Mam totiz tak genialne utrzenej pytlik s peprem, ze i kdyz se sebevic snazim, vzdycky toho vypadne nejak moc :mrgreen: Musim si poridit peprenku. Zkusila bych to taky stahnout smetanou, nebo udelat v hrnci jeste jednu varku, nekorenit ji a pak to smichat dohromady.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama