Kartářka nebo astrolog?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 17.07.18 20:44
Kartarka nebo astrolog?

Ahojka. Chtěla bych zkusit věštění, je lepší jít ke kartarce nebo je lepší astrolog? :nevim:

Reakce:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 17.07.18 20:47

@Kokoska17

Myslim ze je to uplne jedno.

terien
Echt Kelišová 8024 příspěvků 17.07.18 20:47

Lepší je ty prachy propít než je nacpat nějakýmu pohádkáři.

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 17.07.18 20:49

Já mám zatím kontakty na bezplatný. Bylo mi řečeno ze za vestbu by se správně penezma platit nemělo… ale astrolog asi placeny všude je
Jako upřímně chci to jen zkusit, zvědavost :D

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 17.07.18 20:50

Musis si uvedomit ze tito lide jsou spise psychologove amateri nez nejaky lidi co vedi neco nadprirozeneho. Jestli ti pomuze si popovidat s nekym jinym o svem zivote tak ok. Je uplne jedno zda zi budou radit skrz horoskop, karty ci kavovou sedlinu. Ono jde kapku o neco jineho.

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 17.07.18 21:13

@ludmilaadamkova musím uznat, ze jsi to trefila. Potrebuju si s někým popovídat :think: nevím jestli si to privolavam nebo mám štěstí na tento typ lidi ale všichni se radi vypovídají u me a když něco začnu já, tak jenom Hm Hm , jasný jasný :zed: :D

Ou
Kelišová 5156 příspěvků 17.07.18 21:26

Hoďte si korunou a problém posléze řešte s někým kompetentním - na výběr máte širokou škálu právníků, psychologů, doktorů a nebo sociálního poradenství.

Pokud se potřebujete naučit prosadit v reálých vztazích i vaše potřeby, tak to na to je ideální skupinová psychoterapie, pokud potřebujete vyslechnout, tak linka důvěry.

Nebo když už za to potřebujete platit a psychologům, tak ty prachy dejte třeba gigolovi, tam k tomu ještě bude orgasmus jako bonus.

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 17.07.18 21:37

@Ou haha :lol: :potlesk: no nemyslím si, ze mám problém až tak veliký abych hledala psychologa. Spis jen popovídani :kytka:

sabinka098
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 17.07.18 22:57

Ahoj chodim uz leta ke kartarce.Vzdycky sem sla s danym problem a na stoprocent my rekla jak to dopredu dopadne nikdy se nemylila.

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 17.07.18 23:15

@sabinka098 a kam chodíš , jestli se mohu zeptat ? :) klidně do soukromé zprávy napis moc děkuji :srdce:

Mango_Lassi
Extra třída :D 13819 příspěvků 17.07.18 23:17

Karty a horoskopy - jedná se o podvod

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >