Reklama

Plná moc - zdravotní stav

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 10:23
Plná moc - zdravotní stav

Dobrý den,

věřím, že je zde osoba, která mi dokáže poradit. Mám tento problém: v případě, že by se mi něco stalo a nebyla jsem schopna o sobě rozhodovat (myslím nepředvídatelnou situaci - př. autonehoda), chci aby o tom, co se se mnu bude dít, rozhodovala mně osoba blízká, která ale NENÍ se mnou v příbuzeneckém poměru (stejně tak, aby ji byly poskytnuty veškeré informace o zdravotním stavu atd.). Předpokládám a doufám, že by to mělo jít udělat skrz zplnomocnění, ale nikde nemohu najít vzor…máte někdo zkušenost?

(vím, že v nemocnicích se podepisuje papír, kde jsou uvedeny osoby, kterým mohou být podány informace atd, jenže to se podepisuje pokud vím v jedné konkrétní nemocnici a neplatí „celorepublikově“). Ráda bych měla dokument, který v případě nutnosti může daná osoba v nemocnici předložit a bude na něj brán zřetel.

Prosím o zachování anonymity, jedná se o intimnější téma a je možné, že dále v diskuzi pro objasnění budu uvádět osobní a konkrétní informace. Děkuji

Reklama

Reakce:

luccifera
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 18.07.18 12:15

Generalni plna moc - to je plna moc na komplet zastupovani

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama