Plná moc - zdravotní stav

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 10:23
Plná moc - zdravotní stav

Dobrý den,

věřím, že je zde osoba, která mi dokáže poradit. Mám tento problém: v případě, že by se mi něco stalo a nebyla jsem schopna o sobě rozhodovat (myslím nepředvídatelnou situaci - př. autonehoda), chci aby o tom, co se se mnu bude dít, rozhodovala mně osoba blízká, která ale NENÍ se mnou v příbuzeneckém poměru (stejně tak, aby ji byly poskytnuty veškeré informace o zdravotním stavu atd.). Předpokládám a doufám, že by to mělo jít udělat skrz zplnomocnění, ale nikde nemohu najít vzor…máte někdo zkušenost?

(vím, že v nemocnicích se podepisuje papír, kde jsou uvedeny osoby, kterým mohou být podány informace atd, jenže to se podepisuje pokud vím v jedné konkrétní nemocnici a neplatí „celorepublikově“). Ráda bych měla dokument, který v případě nutnosti může daná osoba v nemocnici předložit a bude na něj brán zřetel.

Prosím o zachování anonymity, jedná se o intimnější téma a je možné, že dále v diskuzi pro objasnění budu uvádět osobní a konkrétní informace. Děkuji

Reakce:
luccifera
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 18.07.18 12:15

Generalni plna moc - to je plna moc na komplet zastupovani

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >