Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@terinka4444 píše:
Moje švagrová nechala jíst svou dceru se novomanželem před radnicí hovno z nočníku. Přísahám, dostali nočník, v něm byla namíchaný hnědý krém, natočený do tvaru lejna, dostali k tomu lopatičky na písek a byli nuceni to jíst, mě polejvalo horkoto byla svatba
nevěsta hodně při těle, soutěž, že se posadily na židli ženský, vesměs ty mladý, vysrčily holou nohu, a ženich jim tu nohu osahával a snažil se poslepu říct, která noha je nevěstina, jak je objížděl ty nohy
do toho chudák nevěsta zrovna nevýstavní stehna, prostě, mně tohleněkdo udělat, tak ho zabiju.
Můj brácha měl na svatbě jednu velmi vtipnou věc a to svatební tombolu, u toho jsme se tak strašně nasmáli, bylo to skvělé, vyráběla to nevěsta, když to hodíš beremese.cz tak ti tam vyjede spousta odkazů, vypadalo to jako klasická tombola, nakoupili jsme si lístky, já třeba měla společnici na večer, a pak jsem dostala tyčinku Geisha, manžel vyhrál Alpy pro dva, tak jsme čekali, co dostane a byly to dvě francovky zabalené, brácha sadu čtyř kol a byla to 4 coca.coly, bylo to vtipé, milé, nenásilné, puzzle, namletý rohlík, osvětlení do celého bytu byly čajové svíčky, už si nepamatuju, co všechno, ale bylo to vtipné.
Ty jo, já u kámošky na svatbě zažila něco podobného…nevím teda kdo to vymyslel ale manžel poznával taky nohu nevěsty a nevěsta musela poznat podle zadku svého manžela. Řeknu vám, nebyl to pěkný pohled když si tatíci a strýčkové začali sundávat kalhoty a ukázali nám všem své (mnohdy né moc hezké) spoďárky a nevěsta taky nebyla nadšená když na jejich zadky musela sahat, dokonce říkala že přes tu tenkou sepranou látku některých cítila na svých rukou chlupy které se draly ven
fakt super hra! mě by jeblo kdyby to pro mne někdo vymyslel ![]()
@Lucka_ova píše:
@leene to je super nápad, díky
tady třeba pro příklad : http://www.lubomirvanek.cz/…y-dle-fotky/
je toho na netu spousta a čím víc o nich napíšeš tím bude obrázek vtipnější a přesně jim udělaný na míru ![]()
@leene uaaaa, tak to by mě odvezli
zase nemusím vyzkoušet všechno ![]()