Překvapil mě můj "objev"

Anonymní
6.4.21 22:12

Překvapil mě můj "objev"

Pisu si se znamym z byvale prace pres Tinder, nahodou jsme na sebe natrefili a me se vzdycky libil, ale neresila jsem ho, protoze jsem tehdy mela pritele. Uz jsme meli i par videochatu a ja se vzdycky hezky ohakla, abych nevypadla jak hastrman. Saticky, kosile atp. Dneska jsem ale mela spatny den, tak jsem na to kaslala a zustala jsem v domaci mikine s kapuci, vlasy volne, neupravene. A on mi na to rekne: „tobe to dnes hrozne slusi“… A predtim nic, zadna pochvala, coz me dost zarazi. Nevim, co si mam o tom myslet.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
263
6.4.21 22:14

Třeba chtěl poukázat na to že nejsi upravena…A nebo tě z těch videorozhovoru má tak zažitou že jsi upravena, že ses mu třeba líbila takhle?? Je když si vzpomenu na začátky se svým starým jo to jsem se taky snažila :lol: :lol: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25924

Že se mu líbíš i taková, jaká jsi normálně. Ne každý chce jen namalovanou panenku v šatech. Ber to pozitivně, evidentně se mu líbíš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36

Že někdy méně, je více? :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
6.4.21 22:15

Já nevím, ale když ti řekl, že ti to sluší, tak bych řekl, že si o tom máš myslet, že se mu líbilo, co jsi měla na sobě, a proto ti to pochválil. Sakra, ženský, nehledejte furt v něčem nějaký záhady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
6.4.21 22:16

Tak asi ses mu takto vážně líbila. Třeba si nepotrpí na to jak si byla oháklá předtím. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4863
6.4.21 22:19

Osobně se mi hezká mladá holka taky víc líbí na přírodno, s rozcuchem a mikinou s kapucí, než vystajlovaná v šatičkách. Myslím, že ten přírodní účes, přirozenost a mikča můžou vypadat atraktivněji než košile a šminky. Můj názor. A taky záleží, jaký on je typ, jestli sportovní, tak ho na eleganci asi až tolik neutáhneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15907
6.4.21 22:20

Asi jsi to předtím přeháněla? :nevim: Když řekne, že ti to sluší a ty zrovna nejsi upravená, měla bys být šťastná a ne podezíravá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
6.4.21 22:21

@fera21 to je prirozene zenam vecne hledat nejake problemy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15995
6.4.21 22:21

No tak alespoň víš v jaké podobě se mu líbíš, tak moc, že to i řekne nahlas.

Fakt jsou muži který výrazný mejkap neshledávají půvabným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
6.4.21 22:26
@Len123l píše:
@fera21 to je prirozene zenam vecne hledat nejake problemy :D

Pak z toho vznikají další problémy :D Jako já nevím, co jinýho tím mohl myslet? Že má sebrat babičce prachy, převlíknout se za Hercula Poirota a čekat ho pozítří ve tři v Prostějově na nádraží v hospodě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2962
6.4.21 22:26

Manžel je taky nejradši, když jsem nenalíčená a přirozená, fešácký makeup a vůbec takový to že jdu ven a vypěkním se, nemá rád. Ne že bych si z toho něco dělala nebo se tomu přizpůsobovala, ale je hezké vědět, že doma v legínách a mikině a culíkem se mu líbím nejvíc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
6.4.21 22:27

Možná tí to fakt víc sluší s tou mikinu nebo rozpuštěným vlasama, možná jsi byla uvolnenejsi a tak jsi působila prijemněji celkově.
Nehledala bych za tím nic jinýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30172
6.4.21 22:29
@Anonymní píše:
Pisu si se znamym z byvale prace pres Tinder, nahodou jsme na sebe natrefili a me se vzdycky libil, ale neresila jsem ho, protoze jsem tehdy mela pritele. Uz jsme meli i par videochatu a ja se vzdycky hezky ohakla, abych nevypadla jak hastrman. Saticky, kosile atp. Dneska jsem ale mela spatny den, tak jsem na to kaslala a zustala jsem v domaci mikine s kapuci, vlasy volne, neupravene. A on mi na to rekne: „tobe to dnes hrozne slusi“… A predtim nic, zadna pochvala, coz me dost zarazi. Nevim, co si mam o tom myslet.
Že ti to sluší, co jiného?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1463
6.4.21 22:35
@fera21 píše:
Pak z toho vznikají další problémy :D Jako já nevím, co jinýho tím mohl myslet? Že má sebrat babičce prachy, převlíknout se za Hercula Poirota a čekat ho pozítří ve tři v Prostějově na nádraží v hospodě?

Pobavilo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat