Přemýšlení samoživitelek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
121
18.4.21 12:29

Přemýšlení samoživitelek

Vůbec mi není líto matek samoživitelek. Jsem vyloženě alergická na jejich kňučení, jak si to a ono nemůžou dovolit a jak je to pro ně těžké. Ale co takhle používat hlavu? Tak snad si prostě nedělám dítě, když vím, že ho nemůžu uživit sama v případě krize, ne? Přijde mi naprosto ujetý se spoléhat na to, že přítel/manžel se „postará“. Roztáhnout nohy a pak psát na internet, že nemám na jídlo a čekat, že se lidi nebo stát postará. Fakt mi to nepřijde normální. Zavedla bych řidičák na dítě. Prokaž, že jsi dostatečně sociálně a emočně inteligentní, bez dluhů, bez drog, máš zázemí, finanční gramotnost a pak se teprve můžeme bavit. Alespoň bychom se všichni ušetřili pohledů na ušmudlené děty a jejich strhané matky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Alriga
18.4.21 12:29
@Anonymní píše:
Vůbec mi není líto matek samoživitelek. Jsem vyloženě alergická na jejich kňučení, jak si to a ono nemůžou dovolit a jak je to pro ně těžké. Ale co takhle používat hlavu? Tak snad si prostě nedělám dítě, když vím, že ho nemůžu uživit sama v případě krize, ne? Přijde mi naprosto ujetý se spoléhat na to, že přítel/manžel se „postará“. Roztáhnout nohy a pak psát na internet, že nemám na jídlo a čekat, že se lidi nebo stát postará. Fakt mi to nepřijde normální. Zavedla bych řidičák na dítě. Prokaž, že jsi dostatečně sociálně a emočně inteligentní, bez dluhů, bez drog, máš zázemí, finanční gramotnost a pak se teprve můžeme bavit. Alespoň bychom se všichni ušetřili pohledů na ušmudlené děty a jejich strhané matky.

Admin@

• Citovat
  • Nahlásit
19609
18.4.21 12:30

@admin
Odtajnit, účelová provokace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19609
18.4.21 12:30

@Alriga

Bylas rychlejší :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Alriga
18.4.21 12:31
@Anonymní píše:
Vůbec mi není líto matek samoživitelek. Jsem vyloženě alergická na jejich kňučení, jak si to a ono nemůžou dovolit a jak je to pro ně těžké. Ale co takhle používat hlavu? Tak snad si prostě nedělám dítě, když vím, že ho nemůžu uživit sama v případě krize, ne? Přijde mi naprosto ujetý se spoléhat na to, že přítel/manžel se „postará“. Roztáhnout nohy a pak psát na internet, že nemám na jídlo a čekat, že se lidi nebo stát postará. Fakt mi to nepřijde normální. Zavedla bych řidičák na dítě. Prokaž, že jsi dostatečně sociálně a emočně inteligentní, bez dluhů, bez drog, máš zázemí, finanční gramotnost a pak se teprve můžeme bavit. Alespoň bychom se všichni ušetřili pohledů na ušmudlené děty a jejich strhané matky.
Admin@
@Cattus píše:
@admin
Odtajnit, účelová provokace.

Už jsem také nahlásila.

• Citovat
  • Nahlásit
21034
18.4.21 12:31

Já s tím v podstatě souhlasím, ale nevidím důvod psát anonymně @admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33740
18.4.21 12:32

@admin toto už je moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1319
18.4.21 12:33

Proč anonymně? Za svůj názor se nemusíš stydět. Já s tebou v mnohém souhlasím, byť bych volila asi trochu jiná slova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4720
18.4.21 12:33

Souhlasím a těší mě ta shoda uživatelek :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24510
18.4.21 12:34

Jako ne, že bys neměla ve většině pravdu, ale tady pochopení asi nenajdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10632
18.4.21 12:34

Hlavně, že se svůj názor nebojíš prezentovat a stojíš si za ním tak, že musíš být anonymní. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4720
18.4.21 12:35
@Anonymní píše:

Jinak k tématu - po tomhle slovním průjmu bys ten řidičák nedostala nejspíš ani napotřetí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8422
18.4.21 12:37

Pod anonymem stejně bude fejk s jedním příspěvkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12301
18.4.21 12:38
@Magical-eyes píše:
Jinak k tématu - po tomhle slovním průjmu bys ten řidičák nedostala nejspíš ani napotřetí.

Nejen dite muze mit kazdy, bohuzel i volebni pravo (jako zakladatelka) :think:.
@admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8123
18.4.21 12:38

Víš, milá spravedlivá, jsou samoživitelky i vdovy nebo prostě se dítě narodí nemocné a muž to vzdá a odejde. Co bys navrhovala? A kdyby byla psychotesty na pořízení dětí, tak ty by sis nejspíše taky nevrzla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat