Přenášení U Apolináře

10
11.12.06 15:17

přenášení u Apolináře

Milé maminky,která z vás má prosím zkušenosti s přenášením u Apolináře.Kdy přibližně přistupují k vyvolání porodu,když se miminku nechce.Já jsem sice zatím jen 40+2,ale doktor říkal,že se vůbec nic nechystá,že to vyvolávají ve 42.týdnu-nezeptala jsem se jestli až při ukončeném nebo 41+…děsí mě,že bych svátky strávila v nemocnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2184
11.12.06 15:50

Ahojky,
já jsem rodila u Apolináře před 3 roky a porod mi vyvolávali, když jsem přenášela 4 dny. Ale já jsem měla rizikové těhotenství, tak tam je to možná bráno zase jinak. Tak to jsem Ti asi moc nepomohla.

Přeji Ti, aby se Ti porod dostavil co nejdříve a aby jsi s miminkem byla již na svátky doma :)

Zuza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9573
12.12.06 18:42

Pokud je vše v pořádku, tak porod vyvolávají 10 dní po termínu to je 41+3, ale někdy den dopředu už hospitalizujou..,teda ve většině případů to tak je.. A nebo se optej na virtuální porodnici třeba Dr.Koutského, ten dá větět přesně, jak to je..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
15.12.06 10:55

Já měla termín 5.8 a kdybych sama neporodila, tak sem měla plánovaný, že mě vezmou na vyvolání 15.8 takže jak psala jowana těch 10dní by mě nechali přenášet. Měla jsem z toho docela strach, no nakonec jsem je předběhla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
15.12.06 10:59

Ahoj mne zacali vyvolavat u Apolinare az presne ve 42 plus 0…zacali mi davat nejaky gel 3 dny za sebou ten nezabiral, mela jsem jen slabe kontrakce a 4. den tedy ve 42 plus 3 mi pichli vodu a zavedli infuzi oxytocin, porod se rozbehl, ale nakonec skoncil cisarem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4386
21.4.14 19:12

Ja som do porodnice nastupila 41+1 a zacali s vyvolavanim. Bolo to v roku 2011. Tiez mi dali prvy den gel, druhy den 1/2 tabletky Prostin a potom mi praskla plodova voda.
Pred nastupom na rizikove som bola na oxytocinovom teste.
Teraz uz som tiez po termine, tak som zvedava ako to bude prebiehat teraz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama