Přenášení, divný pocit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 13:27
Přenášení,divný pocit

Ahoj holky chci se zeptat, jsem teď 40+3.. ale nechtějí mě nechat přenášet že prý je malý moc veliky, byla jsem ve čtvrtek na kontrole a Dr mi nakonec řekla ze už mám cs 8 a ze si mysli ze do neděle porodim, na ozvach uz byli vidět slabé kontrakce a kdyby náhodou ne mám přijít v neděli ráno na monitory.. jenže já cely pátek a teď i sobotu vůbec na sobě nic necítím, žádná únava bolest bříška jako sem měla teď poslední dny vůbec nic kdybych neměla bříško a malý se sem tam nezavrtel tak ani nevím ze jsem tehotna :D.. nevíte co se muže dít? A jak třeba pomoc urchylit aby se porod rozjel? Začínám být nervózní, chodim na procházky, dávám horkou vanu, víno sex ale nic :((

Přečtěte si článek: Tipy, jak urychlit porod

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13746 příspěvků 11.05.19 13:29

Klid před bouří ;)?

MonaSun
Kecalka 494 příspěvků 11.05.19 13:30
@Anonymní píše:
Ahoj holky chci se zeptat, jsem teď 40+3.. ale nechtějí mě nechat přenášet že prý je malý moc veliky, byla jsem ve čtvrtek na kontrole a Dr mi nakonec řekla ze už mám cs 8 a ze si mysli ze do neděle porodim, na ozvach uz byli vidět slabé kontrakce a kdyby náhodou ne mám přijít v neděli ráno na monitory.. jenže já cely pátek a teď i sobotu vůbec na sobě nic necítím, žádná únava bolest bříška jako sem měla teď poslední dny vůbec nic kdybych neměla bříško a malý se sem tam nezavrtel tak ani nevím ze jsem tehotna :D.. nevíte co se muže dít? A jak třeba pomoc urchylit aby se porod rozjel? Začínám být nervózní, chodim na procházky, dávám horkou vanu, víno sex ale nic :((

Rekla bych klid pred bouri :-) pokud nic nezabira tak jeste neni pripraveny jit ven. Zkus se uklidnit a rekni malickemu co a jak a treba te prekvapi a pujde ven driv nez ti budou porod vyvolavat :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 13:33

No ani nevíte jak bych byla rada kdyby maličký si to rozmyslel.. opravdu mi teď je dva dny krásně a konečně se i poradně vyspim, tak nevím no.. jen mě štve že už zítra tam mám ještě jít a pak i v pondělí :(.. nechci porod vyvolávat, jenže nic asi proste nezabírá ale tak třeba ještě v noci překvapí =)

Modesta
Ukecaná baba ;) 2468 příspěvků 11.05.19 13:37

Hele já taky necítila kontrakce. Syna jsem přenášela, na monitoru viděla sestra kontrakce jak blázen a já nic. U dcery jsem přišla už na vyvolání (přenášela jsem týden), dokonce jsem byla otevřená na 4 cm, na monitoru opět kontrakce a mě to vůbec nebolelo. Až když mi praskla voda, tak to začalo bolet. A to v obou případech.

Takže to, že jsou kontrakce, ještě nutně nemusí znamenat bolest. Držím ti pěsti, ať to všechno dobře, rychle a pokud možno bezbolestně dopadne :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 13:42

@Modesta Mě akorát řekla ze mám cs 8 a ze si mysli ze v neděli ráno na monitory nepřijdu ze do té doby porodim a já do čtvrtka měla bolesti v krizi a v brisku no hrůza a tedkom v pátek a dneska vůbec nic fakt nemít bříško nevím ze jsem tehotna =/

Uživatel je onlinea12
Hvězda diskuse 36251 příspěvků 11.05.19 13:51

Taky si myslim, ze klid pred bouri, pak dej vedet :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 13:53

No holky snad mate pravdu :andel:… jen doufám že ten klid před bouři nebude trvat dlouho :zed: :D určitě vědět dam :palec:

Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10200 příspěvků 1 inzerát 11.05.19 14:27

V pondělí 21.1 jsem byla na kontrole noo to k porodu nevypadá paní Věchtová, tak si domluvte na ČT nástup - jasně. V úterý pohoda celý den, ve 12:30 jsem jela sepsat porodopis a domluvit si nástup. Ve 13:34 jsem odjížděla z porodnice, nic mi nebylo. Doma jsem poklidila, vyplnili jsme papíry, konečně rozsekli jméno pro holčičku (nenechali jsme si říct pohlaví), vzbudila jsem staršího, vyvenčila psa a přišly první bolestí - z ničeho nic. Takže od 15:30 bolesti co 3-5 min (30-40 vteřin). V 16:15 jsem šla do vany, v 17:15 volala kamarádce PA ta mě vyhnala z vany ať jedeme nebo že porodím cestou. V 17:40 příjezd před nemocnici od třičtvrtě jsem byla zhruba 25 min na monitoru a dcerka se v 18:49 narodila takže bych počkala - mě pomohlo -teda myslím si to - že jsem fakt vydrhla byt na kolenou v to pondělí odpoledne :lol:

Modesta
Ukecaná baba ;) 2468 příspěvků 11.05.19 14:28
@Anonymní píše:
@Modesta Mě akorát řekla ze mám cs 8 a ze si mysli ze v neděli ráno na monitory nepřijdu ze do té doby porodim a já do čtvrtka měla bolesti v krizi a v brisku no hrůza a tedkom v pátek a dneska vůbec nic fakt nemít bříško nevím ze jsem tehotna =/

To byly zjevně jenom poslíčky, to je něco jiného. Nalož se do teplé vany a užívej poslední chvilky volna :)

cverunka
Závislačka 2973 příspěvků 11.05.19 15:41

Stejně s tím nic neuděláš, tak to nech na osud a užij si ještě chvilku klidu a spánku.:grin: Hlavně se neunavuk grunrovanim, jít k porodu zničena úklidem je na nic.

Soirinka
Povídálka 49 příspěvků 11.05.19 16:15

Ahoj, já jsem 39+1, porodní cesty připravené, otevřena na 2 prsty volně, čekáme na kontrakce, proveden už druhý Hamilton za 2 týdny. První porod vyvolávaný. Cítím se jako ty - plná energie, nebýt břicha, tak snad nejsem ani těhu. Včera jsem si udělala procházku, dala teplou sprchu, 2 dcl červeného - a NIC!!! Třeba ticho před bouří, co? :)

MonaSun
Kecalka 494 příspěvků 11.05.19 17:40

@Soirinka ja to mela taky 14dni pred porodem, ze jsem jeden den uklizela cely den jako bych tehu nebyla vubec. Jindy jsem byla porad unavena, nemohla jsem se ohnout, nemohla jsem dychat, ale ten den uplne v pohode a do tydne se syn narodil. Teda byl o tyden driv, dr mi udelala hamilton v den kontroly, ze to zkusime jestli uz je pripraveny a v noci jsem jela do porodnice :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 17:47

No a já jsem už po termínu a Hamiltona mi nedělali, tak nevím :nevim:
Dávám teplou vanu s na procházce jsem taky byla tak uvidime, třeba se to ještě nějak rozjede, přes noc nejlépe abych zítra nemusela na monitory :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 19:18

@Soirinka Tak to jsme na tom stejně :D taky si dopřávám vanu, vinko procházky a sex.. jenže? Proste ne na ne, ale tak snad to bude jak píší ostatní, ticho před bouři :D :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama