Přeplatek daně - došel dopis

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 20:10
Přeplatek daně došel dopis

Dobrý den, došel mi dopis ohledně že mám přeplatek na dani ten co mi byl vyplacen na účet co to znamená? Měl taky někdo dopis? A že mu byl i přiznám a dostal tolik a tolik. Sem v šoku co to je nikdy mi nikdo tak nic nepsal.

Reakce:
Tamara83
Povídálka 29 příspěvků 15.05.19 20:19

Tak přišlo nejspíše vyrozumnění o přeplatku poštou, ne? Člověk dnes dokáže být v šoku z každé hlouposti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 20:38

@Tamara83 ano doslo že vyplatili tolik a tolik a nevím proč nikdy mi to poštou nedošlo.

Tamara83
Povídálka 29 příspěvků 15.05.19 21:06

No a je to vyřešené, prostě to nyní zasílají i poštou.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 66120 příspěvků 15.05.19 21:39
@Anonymní píše:
@Tamara83 ano doslo že vyplatili tolik a tolik a nevím proč nikdy mi to poštou nedošlo.

A neni to nehodou protoze si mela nekde dluh a cast poslali tam?

Jana206
Nadpozemská drbna 27358 příspěvků 15.05.19 21:48
@j.a.n.i1 píše:
A neni to nehodou protoze si mela nekde dluh a cast poslali tam?

S tím jsem se setkala v širší rodině, asi tři roky zpátky. Ten dopis byl jednoznačný. Bylo tam jasne napsáno, jakou částku, kam a proč, zasílají, z jakeho duvodu. Určitě by dotycny nezakladal diskuzi, že je obsah dopisu nejednoznačný a ze nerozumí jeho obsahu-ze je z neho v šoku.

Dle mě dopis chodí pouze, kdyz je ten daňový přeplatek poslán jinam, nejcasteji na uhradu dluhu pri exekuci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 21:57

@Jana206 58 tisíc mi vyplatili na můj účet dluhy nemám a psalo se ze mi vyplatili tolik a tolik. Tak sem v šoku nebo mi nikdy dopis nedošel teď poprvé.

Jana206
Nadpozemská drbna 27358 příspěvků 15.05.19 22:02
@Anonymní píše:
@Jana206 58 tisíc mi vyplatili na můj účet dluhy nemám a psalo se ze mi vyplatili tolik a tolik. Tak sem v šoku nebo mi nikdy dopis nedošel teď poprvé.

Pokud ty peníze byly vyplaceny, tak kde je problém :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 22:04

@Jana206 v tom že sem obdržela dopis z financaku že mi vyplatili peníze a nikdy mi dopis o tom nepřišel že sem měla preplatek. Tolik a tolik.

Hanula1212
Kelišová 5551 příspěvků 16.05.19 05:59

Jak se přesně jmenuje ten dopis? Co je přesně uvedeno v odůvodnění? „Dopis“ se posílá v případě, že FÚ nevyhovuje žádosti plně. Např. převede část přepatku na dluhy nebo je vrácená částka jiná než ta, která je uvedena v žádosti o vrácení přeplatku. Pokud FÚ vyhovuje plně, pak si rozhodnutí neposílá.

Váš příspěvek
Reklama