Přeplatek na dani 2020

Anonymní
9.3.21 09:22

Přeplatek na dani 2020

Ahoj holky, zaměstanavatel mi vyplňoval přeplatek na dani za rok 2020 a mám tam celkem dost vysoký přeplatek, takže se nemohu dočkat až ho dostanu :lol: :lol:
Změstnavatel mi ho podával na konci únoru/začátku března, jsem Královehradecký kraj
Kdy tak mohu očekávat že mi přeplatek vrátí?
Děkuji moc :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7570
9.3.21 09:27

Zaměstnával ti udělal roční zuctovani, nebo ti zpracoval danove přiznání co sis podala? Pokud to první tak by to mělo byt teď s výplatou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 09:33

@JancaS84 roční zúčtování :*

• Citovat
  • Nahlásit
24610
9.3.21 09:36

@JancaS84 Ono dost záleží na velikost zaměstnavatele. Znám lidi, kterým to chodí v březnu, u velké firmy až v dubnu.
Mě třeba teprve minulý týden účtárna potvrdili, že to má všechno zkontrolované. Někteří kolegové ještě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7410
9.3.21 09:38
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zaměstanavatel mi vyplňoval přeplatek na dani za rok 2020 a mám tam celkem dost vysoký přeplatek, takže se nemohu dočkat až ho dostanu :lol: :lol:
Změstnavatel mi ho podával na konci únoru/začátku března, jsem Královehradecký kraj
Kdy tak mohu očekávat že mi přeplatek vrátí?
Děkuji moc :mavam:

Nejspíš v dubnu s výplatou za březen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7570
9.3.21 09:39
@Anonymní píše:
@JancaS84 roční zúčtování :*

Tak buď teď s výplatou, nebo další měsíc nejpozději. Jak psala @Svistice záleží kolik toho mzdová účetní má. Naše to dělala taky většinou na 2× (firma kolem 100 lidi)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 09:46

@JancaS84 holky já dělám v malé firmě ve stavební asi okolo 15 zaměstanců, tak neliší se to nějak? :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
24610
9.3.21 09:54
@Anonymní píše:
@JancaS84 holky já dělám v malé firmě ve stavební asi okolo 15 zaměstanců, tak neliší se to nějak? :mavam:

Ne. Tam jde jen o to jak schopnáa rychlá je účetní. Zákon platí pro všechny stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10440
9.3.21 10:07

Většinou chodí přeplatek v dubnu s výplatou za březen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
295
9.3.21 10:23

Nejpozději v březnové mzdě, tedy vyplacení v dubnu. Některé to zvládnou o měsíc dřív, tedy ve mzdě za únor vyplacené v březnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7410
9.3.21 12:47
@Anonymní píše:
@JancaS84 holky já dělám v malé firmě ve stavební asi okolo 15 zaměstanců, tak neliší se to nějak? :mavam:

Ne, je to úplně jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat